Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgalaikis gelinis lakavimas II tema

Na štai ir gryžau 4u.gif wub.gif iš seminaro. Kaip ir žadėjau įkeliu foto:

Jūratės instruktorės darbeliai viskas daryta su ilgalaikiais lakais ir kaikur apipiešta su akriliniais dažais.

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

P.s. šiek tiek vėliau įkelsiu dar dvi foto jau mano pieštas, neleido tiek nuotraukų vienu metu įkelti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingeborgita2: 09 lapkričio 2011 - 17:29
Jolkuce, ačiū už patarimus 4u.gif
ingeborgita2, gražių darbelių idėjai smile.gif
Atsakyti
Ištikrųkų tai nėra taip lenga kaip galbūt aš maniau, nes esu įpratusi piešti daugiau su akvarele tai pakankamai sudėtinga. Nors reikiamas teptukas ir susikaupimas daug duoda mirksiukas.gif
O čia mano darbeliai:
user posted image

user posted image

Jei ką klauskit kol nepamiršau lotuliukas.gif galiu papasakoti kuris kaip darytas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ingeborgita2 @ 2011 11 09, 17:54)
Ištikrųkų tai nėra taip lenga kaip galbūt aš maniau, nes esu įpratusi piešti daugiau su akvarele tai pakankamai sudėtinga. Nors reikiamas teptukas ir susikaupimas daug duoda  mirksiukas.gif
O čia mano darbeliai:


Jei ką klauskit kol nepamiršau  lotuliukas.gif  galiu papasakoti kuris kaip darytas  mirksiukas.gif


bigsmile.gif dailu, pasirodo visai mazu ir verta nueiti rolleyes.gif Laabai daili snaige ten matau wub.gif O siaip visi tie pabruksniavimai, labai kuklu, subtilu ir dailu smile.gif Nu tai pasakok dabar, ar piesia ant nuvalytu nagu, ar ant lipnaus lako sluoksnio?Super ir tie marmuriniai atrodo dar..ir tie rudi su israizytais auksinio blizgucio rashtais wub.gif rolleyes.gif Kas kaip, pasom pa padrobne biggrin.gif
va i dar situ texnika idomi rolleyes.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolkuce: 09 lapkričio 2011 - 18:05
QUOTE(Jolkuce @ 2011 11 09, 18:59)
bigsmile.gif  dailu, pasirodo visai mazu ir verta nueiti  rolleyes.gif Laabai daili snaige ten matau  wub.gif  O siaip visi tie pabruksniavimai, labai kuklu, subtilu ir dailu smile.gif Nu tai pasakok dabar, ar piesia ant nuvalytu nagu, ar ant lipnaus lako sluoksnio? rolleyes.gif  Kas kaip, pasom pa padrobne  biggrin.gif


Ačiū ačiū, snaigė mano pačios mirksiukas.gif ai sugalvojau ją piešt o ne tas banalias gėles mirksiukas.gif .
Na žinok įvairiai, vieni ant išvis šlapias su šlapiu kiti ant išdžiovinto, dar kiti ant nuvalyto. Sakau labai įvairiai.
Aišku mane labiausiai asmeniškai domino tie išraižymai. Taigi jų eiga:
1. paruoši nagą standartiškai;
2. pasirinkta pgrindo spalvą išdžiovinam;
3. tepam plonai spalvą kurią norime raižyti(galima dengti visą nagą galima tik dalį) ir kišame į lempą 5 sekundėm(nors sakė žiūrėti pagal lempos lempučių naujumą, kiekviena individualiai pagal savo lempą nusistato) bet tik neilgiau;
4. ištraukus raižome su dotsu kokius tik nori raštus, tada išdžiovinam;
5. topas ir t.t.

Tas kur kaip skilinėjantis lakas atrodo darosi taip:
standartiškai ruošiam nagą;
spalva kurią norime;
Topas Būtinai Ra Nail'o išdžiovinam(nes sake su kitais nesigauna);
ir tada ant jau nuimto lipnumo tepam plonai betkokią kitą spalvą, ją turi sutraukti ir tada vėl į lampą ir tada jau vėl topą kurį naudoji ar tai gelisho ar tai nsi ir viskas.

Tą kur pažymėjai patį pirmą tai l. parastai darosi.
"Netaisyklingas prancuziškas":
ant šlapios spalvos dedasi šlapi balti taškiukai truputėlį palaukus kol jie išsisklaido tada su plonu teptuku lengvais judesiais jie tampomi tada į lempą ir dar prieš topą lengvai apipiešti juos ir tada palaukus kol išdžiūs dažai topa dedam.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingeborgita2: 09 lapkričio 2011 - 18:12
QUOTE(ingeborgita2 @ 2011 11 09, 18:08)
Ačiū ačiū, snaigė mano pačios  mirksiukas.gif ai sugalvojau ją piešt o ne tas banalias gėles mirksiukas.gif .
Na žinok įvairiai, vieni ant išvis šlapias su šlapiu kiti ant išdžiovinto, dar kiti ant nuvalyto. Sakau labai įvairiai.
Aišku mane labiausiai asmeniškai domino tie išraižymai. Taigi jų eiga:
1. paruoši nagą standartiškai;
2. pasirinkta pgrindo spalvą išdžiovinam;
3. tepam plonai spalvą kurią norime raižyti(galima dengti visą nagą galima tik dalį) ir kišame į lempą 5 sekundėm(nors sakė žiūrėti pagal lempos lempučių naujumą, kiekviena individualiai pagal savo lempą nusistato) bet tik neilgiau;
4. ištraukus raižome su dotsu kokius tik nori raštus, tada išdžiovinam;
5. topas ir t.t.



nelabai supratau unsure.gif Gal pradzioje tepti reikia blizguti, o poto ant jo jau norima pagrindo spalva, kad issiraizytu blizgus rashtas , toks kaip ant rudu tu tipsu g.gif Ar as cia gerai supratau tik savaip pasirasiau ? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolkuce @ 2011 11 09, 19:12)
nelabai supratau  unsure.gif  Gal pradzioje tepti reikia blizguti, o poto ant jo jau norima pagrindo spalva, kad issiraizytu blizgus rashtas , toks kaip ant rudu tu tipsu g.gif Ar as cia gerai supratau tik savaip pasirasiau ? biggrin.gif



Tai taip mirksiukas.gif drinks_cheers.gif gali dėti pagrindą blizgutį tada užlakavus ir išraižius gausis blizgus raštas, thumbup.gif gali ir apačioje dėti baltą ir poto užlakuoti raudona ir tada raižyti, kaip pažymėjai rodykle tą pavyzdį. mirksiukas.gif

Viską gerai supratai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ingeborgita2 @ 2011 11 09, 18:16)
Tai taip mirksiukas.gif  drinks_cheers.gif  gali dėti pagrindą blizgutį tada užlakavus ir išraižius gausis blizgus raštas, thumbup.gif  gali ir apačioje dėti baltą ir poto užlakuoti raudona ir tada raižyti, kaip pažymėjai rodykle tą pavyzdį. mirksiukas.gif

Viską gerai supratai mirksiukas.gif

A nu tada gud, dekui tau labai, kad dalinies naujienomis su mumis 4u.gif Tiesa, ar su tais visais rashtais nagai nebanguoti? Na nesigauna stori g.gif Ir kuris tavo akimis, pats greiciausias ir lengviausias dizainas is visu rodytu? rolleyes.gif
Tiesa sitie mano rashtai numyletieji, sakyk o su Uv jie paishomi ant shlapio, ar ant apvalyto pashlifuoto pavirsiaus bigsmile.gif ?
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolkuce: 09 lapkričio 2011 - 18:21
QUOTE(Jolkuce @ 2011 11 09, 19:17)
A nu tada gud, dekui tau labai, kad dalinies naujienomis su mumis 4u.gif  Tiesa, ar su tais visais rashtais nagai nebanguoti? Na nesigauna stori  g.gif Ir kuris tavo akimis, pats greiciausias ir lengviausias dizainas is visu rodytu? rolleyes.gif



Nėr už ką ax.gif Na žinok db visus apčiupinėjau smile.gif tai kai kurie biški grublėti.
O greičiausi tai jaučiu g.gif tas kur "Netaisyklingas prancuzas" ir galbūt raižiniai. Nes prie kitų jau kaip prie dailės reik pasedėt doh.gif .
Jo tie raštai gražu. bigsmile.gif Ten daryta tai ant išdžiovinto pagrindo spalvos su geliu-laku labai labai plonu ir ilgu teptuku ir jie poto džiovinami. Bet gali daryti tą patį greičiau: nuvalius lipnumą piešti akriliniais dažais ir vėl topą.
O kas dėl pašiaušimų nieko nieko schmoll.gif nešiaušėm.
Ir piešti visus piešinius su geliu-laku geriausiai tinkami yra Nsi geliai-lakai balta ir juoda, kadangi jie yra tiršti. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingeborgita2: 09 lapkričio 2011 - 18:27
QUOTE(ingeborgita2 @ 2011 11 09, 18:23)
Nėr už ką  ax.gif  Na žinok db visus apčiupinėjau  smile.gif  tai kai kurie biški grublėti.
O greičiausi tai jaučiu g.gif  tas kur "Netaisyklingas prancuzas" ir galbūt raižiniai. Nes prie kitų jau kaip prie dailės reik pasedėt  doh.gif .
Jo tie raštai gražu. bigsmile.gif Ten daryta tai ant išdžiovinto pagrindo spalvos su geliu-laku labai labai plonu ir ilgu teptuku ir jie poto džiovinami. Bet gali daryti tą patį greičiau: nuvalius lipnumą piešti akriliniais dažais ir vėl topą.
O kas dėl pašiaušimų nieko nieko  schmoll.gif nešiaušėm.
Ir piešti visus piešinius su geliu-laku geriausiai tinkami yra Nsi geliai-lakai balta ir juoda, kadangi jie yra tiršti. mirksiukas.gif

Nu tu auksas, taip viska isamiai cia destai 4u.gif 4u.gif lieka tau visa tema skoloj biggrin.gif taks ratopa turiu, bandysim tuos marmurus bigsmile.gif bigsmile.gif Juodo va nema, bet cia jei sakei tinka akriliniai dazai-tai viskas tada good thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolkuce @ 2011 11 09, 19:29)
Nu tu auksas, taip viska isamiai cia destai  4u.gif  4u.gif  lieka tau visa tema skoloj biggrin.gif taks ratopa turiu, bandysim tuos marmurus  bigsmile.gif  bigsmile.gif  Juodo va nema, bet cia jei sakei tinka akriliniai dazai-tai viskas tada good thumbup.gif


Eikit tik nereikia blush2.gif ax.gif juk man pačiai įdomu viskas tai manau kad ir kitoms taippat. Juk prisižadėjau mirksiukas.gif , gal kažkam ir pinigėliu sutaupysiu lotuliukas.gif
tik darydama tą marmurą dėk gelisho spalvas ir be blizgučio nes netrauks mirksiukas.gif

Gal kuri ryt į parodą leksit ax.gif ? Ryt nagų čempionatas 4u.gif

***** nu doh.gif negaliu aš į tą Nagavitą važiuoti, dar tris spalvas nusipirkau doh.gif tipo dar trūksta lotuliukas.gif

Tiesa prisiminiau doh.gif mirksiukas.gif Jūratė sakė jog turi išeiti gelisho skilinėjančių lakiukų kolekcija.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingeborgita2: 09 lapkričio 2011 - 18:45
QUOTE(ingeborgita2 @ 2011 11 09, 19:08)
4. ištraukus raižome su dotsu kokius tik nori raštus, tada išdžiovinam;


kas cia per reikalas?
Papildyta:
QUOTE(Kristalė* @ 2011 11 09, 19:50)
kas cia per reikalas?

jau pati issiaiskinau, google visagalis thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kristalė*: 09 lapkričio 2011 - 18:56