Įkraunama...
Įkraunama...

Tortų, pyragų ir kt. kepinių puošimas, 71 tema

QUOTE(Olesta @ 2011 10 10, 08:34)
aš manau, kad šias visas info, reikia atidarant temą, parašyti pirmame puslapyje...kiek begalima tą patį per tą patį rašyti...bet aišku ko galima negalima turbūt unsure.gif  unsure.gif  unsure.gif

www.sal2.puslapiai.lt
www.kulinarijosmenas.visiems.lt
www.cake-deko.lt
www.google.lt (maistiniai dažai), išmes ko tik reikia 4u.gif

situs tai taip radau ir google, bet man klausimas kilo ar nera kokiose maximose? as gyvenu maziasniem miesteli ir dabar skubiau reik, tai nelabai laiko siustis yra unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(adiavl @ 2011 10 10, 10:46)
situs tai taip radau ir google, bet man klausimas kilo ar nera kokiose maximose? as gyvenu maziasniem miesteli ir dabar skubiau reik, tai nelabai laiko siustis yra  unsure.gif


kreipkitės į sal2, ar aš klystu ar nelabai, bet ar tik ne iš Kėdainių, ar netoli kažkur, jie ir bazuojasi.. (o jei ir kažką maišau, tai labai operatyviai Jums gali dažus atsiųsti, kad ir per autobusą įdėti..)
maximose, norfose ir pan. dažų nėra sad.gif
Atsakyti
QUOTE(simisimi84 @ 2011 10 10, 10:50)
kreipkitės į sal2, ar aš klystu ar nelabai, bet ar tik ne iš Kėdainių, ar netoli kažkur, jie ir bazuojasi.. (o jei ir kažką maišau, tai labai operatyviai Jums gali dažus atsiųsti, kad ir per autobusą įdėti..)
maximose, norfose ir pan. dažų nėra sad.gif

iš Kėdainių rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(MO @ 2011 10 10, 10:52)
iš Kėdainių  rolleyes.gif


va va, sakau smile.gif
Atsakyti
pardėjau figurytes lipdyt ir galvoju gal tikrai reikia flamasteriu ax.gif http://www.ebay.co.u...=item588e471c85 kaip šie?
perkant ką reikia atkreipt, įdomu kiek pradarius tinka naudot g.gif
Atsakyti
QUOTE(*monikute* @ 2011 10 10, 07:50)

dzokada, ogogogogogo blink.gif  nu šaunuolė  thumbup.gif  man regis labai paprastai galima buvo zuikutį šiek tiek pakūdinti hihihi.gif tereikėjo nuo kaklo nuimti šiek tiek masės  smile.gif


Teip teip,bet kas svarbiausia,kai i ji ziuri tikroveje,jis atrodo visai normaliai,o nuotraukoje va matosi akd stooooras,nesuprantu kodel taip doh.gif isvis tikroveje jis tikrai graziai atrode,o va foto man nelabai smile.gif
Kitas dalykas,kai deliojau jo griaucius,isvis atrode kudas,paskui kai uzsidejo mase isvis pasikeite visas vaizdas doh.gif

Aciu visoms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(simisimi84 @ 2011 10 10, 10:50)
kreipkitės į sal2, ar aš klystu ar nelabai, bet ar tik ne iš Kėdainių, ar netoli kažkur, jie ir bazuojasi.. (o jei ir kažką maišau, tai labai operatyviai Jums gali dažus atsiųsti, kad ir per autobusą įdėti..)
maximose, norfose ir pan. dažų nėra sad.gif



QUOTE(MO @ 2011 10 10, 10:52)
iš Kėdainių  rolleyes.gif



QUOTE(simisimi84 @ 2011 10 10, 10:53)
va va, sakau smile.gif

aciu notworthy.gif einu skambinti, dekui mergaites labai 4u.gif


Atsakyti
QUOTE(smailyttte @ 2011 10 10, 09:31)
Sveikutes, atnesu savo savaitgalini tortuka smile.gif varskinis gaivumelis su persikais, dengta pastiliazu

jau koks mielas tortukas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(smailyttte @ 2011 10 10, 09:31)
Sveikutes, atnesu savo savaitgalini tortuka smile.gif varskinis gaivumelis su persikais, dengta pastiliazu


kuopštus darbelis. Gal reikėjo gėlytes labiau sugrupuoti, truputėlį „padrikos“ ir mažokai. Arba pagalvoti, kaip apjungti, o apačioj kažko stinga (bortelio, kraštelio ar pan.). Tai tik pastebėjimai... Patinka man krikštynų torčiukai. Visada būna jie gražiausi smile.gif
Atsakyti
o gal galima receptuką varškinio gaivumelio su persikais.Ačiū
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti