Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

QUOTE(kadabra @ 2011 10 23, 22:43)
oi, kaip sudetingai cia tu  unsure.gif
tu kilimeliu-puzliu tai ir as turiu, galeciau panaudoti.

Tautodailininku sajunga

nesudėtinga - kurpaliukai biggrin.gif tik be kelties, tam reikaliukui prakerpu tiek aulinukus tiek klumpiukus, o šlepetukių nedarau visai mažiems, manau netinka.

Oi,te rimta sąjunga dailininkiška tautiškai,kur jau ten man biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(raganele @ 2011 10 23, 23:49)
nesudėtinga - kurpaliukai biggrin.gif tik be kelties, tam reikaliukui prakerpu tiek aulinukus tiek klumpiukus, o šlepetukių nedarau visai mažiems, manau netinka.

Oi,te rimta sąjunga dailininkiška tautiškai,kur jau ten man biggrin.gif


nereikia lia lia - ne sventieji puodus lipdo biggrin.gif
dekui uz patarimus, teks tikriausiai tavo monu ir griebtis (tik kilimeli tai jau nakti karpysiu, nes maniskiai skupus- savu zaislu neatiduoda tongue.gif ).
Atsakyti
Vis pamirštu nuorodą į vieną vokišką dienoraštį įkelt, čia moterytė vilnas (daugiau siūlus, tiesa) dažo visokiais augaliniais dalykais: http://anajskreative...h.blogspot.com/
raganele, Tavo tautiniai motyvai thumbup.gif
Atsakyti
Rarika, labai gražūs vyšniniai batukai, ir spalvoti irgi labai įdomiai atrodo smile.gif

Raganėle, lietuviški motyvai ir batukai wub.gif

Atsakyti
QUOTE(raganele @ 2011 10 23, 22:38)
dėkui už tautodailę (kur ji yr?) biggrin.gif gražūs man senoviški raštai, turiu prisipiešus daug, tik laiko įgyvendinimui nėr...

Leliukiškiems tai turiu pėdutes išsikirpusi iš 1-1,5cm storio standaus poliuretaninio kilimuko (vaikiški kilimėliai-puzliai tam buvo panaudoti biggrin.gif išmėtę buvo mano ožiukai). Pėdutės formą ir dydį darau tą reikaliuką įmovusi, o keltis tiesiog rankomis. Vien rankom pėdutė nesigauna - pirštai netelpa, gaunasi smailėjanti, nors reikia platesnės nosytės.


Tavo klumpės dailėja ir dailėja smile.gif

esu nuvėlus viso tris leliukinius... dukrai vėliau. Taip ir neapmoviau, nes kaip sakai, siaurėjantys gaunas. o vaikų koja platėja dažniausiai. Esu dabar variantą sugalvojus, kažkada reiks bandyt....

O aš tą lietuvišką karšinė baltą purviną su šiukšlėm ir adatom doroju. Dar pusė maišo liko. Tai darau masofkę doh.gif Nu bet nieko, gerai gal kartai ir masofkė...
Atsakyti
Kuo tolyn, tuo darbai vis gražyn wub.gif

Kadabra, Senukuose yra tokia danga. bėginis metras (gal1*1,25) kainuoja apie 8 litus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Molė @ 2011 10 24, 08:52)
Kuo tolyn, tuo darbai vis gražyn wub.gif

Kadabra, Senukuose yra tokia danga. bėginis metras (gal1*1,25) kainuoja apie 8 litus  thumbup.gif


aš visom tapkėm tą storiausią naudoju. Man jis pats patogiausias.
Atsakyti
dėkui už pagyras klumpėms wub.gif man pačiai jos žiauriai patinka, smagu kai įsitikinu, kad ne man vienai lotuliukas.gif

Srauni upe,kas ta masofkė? Ir gal kas radot kur nors baltos lietuviškos padorios vilnos? g.gif Tie pilkos akuotai tai žiauroki, ale man kaip gražu vistiek rezultate gauruotos biggrin.gif
Leliukiniams kilimuką sukarpiau ne vietoj šablonų naudojimui, o vietoj kurpaliukų, į au suveltus sugrūdu ir suglostau pėdutės formą. O šablonams tai ir man reik to standaus polaminatinio reikalo,minkšti susigarankščiuoja...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo raganele: 24 spalio 2011 - 09:09
Raganėle, gražios klumpaitės wub.gif

MB pažiūrėjęs į žalius kurpalius pagalvojo, kad visai įmanoma juos būtų padaryti pasididinančius. įsrėgtų ten spec. varžtus. būtų liux variantas jei tai pavyktų.
Atsakyti
QUOTE(bulaukiux @ 2011 10 24, 10:16)
MB pažiūrėjęs į žalius kurpalius pagalvojo, kad visai įmanoma juos būtų padaryti pasididinančius. įsrėgtų ten spec. varžtus. būtų liux variantas jei tai pavyktų.


as nebandziau, bet man lygtais kurpado praslenkami tokie ir yra, ar ne? dabar suabejojau.
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti