Įkraunama...
Įkraunama...

Lietuvės su Alžyriečiais,VI tema.

as rasiau forume, bet turbut retai ten uzeini smile.gif gavo gavo, bet tik nuo balandzio, tai grizo namo is Tuniso su visais daiktais biggrin.gif ilgai laukus,dar teks palaukt doh.gif
Atsakyti
Bus proga pries vyrui atvarant pasiruosti ir buti geriausiame "stovyje" lotuliukas.gif pataupysit pinigeliu truputi ir galesit biskeli pavazinet, vyrui aprodysi kas kur kada ir kaip rolleyes.gif
mes su vyru buvom londone. labai jam patiko vaje vaje biggrin.gif nors ir as "nebrokiju" londono lotuliukas.gif super geroj vietoj viesbuti pasirinkom, beveik visur peskom suvaiksciojom thumbup.gif
Atsakyti
kaip faina smile.gif na jo, biskiuka ir pinigeliu susitaupys dar per ta menesiuka, ir siaip sakiau dar virtuvej pasipraktikuosiu biggrin.gif tik va atostogos mano nusimato tik geguzes men. rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos!!!ar dar yra cia bendraujanciu?? smile.gif atsitiktinai narsiau po interneta ir aptikau, kad yra toks forumas! as istekejau alzyre praeita vasara ir dabar esu cia! su vyru galvojame vykti i europa ir noreciau, kad gal galetumet patarti nuo ko pradeti, kokie sunkumai ir popierizmai musu laukia bei kuri ambasada darytu viza?labai busiu dekinga uz atsakymus ir patarimus! aciu smile.gif
Atsakyti
Sveika prisijungus 4u.gif
o kur jūs gyvenate?
Atsakyti
gyvenam oum el bouaghi, rytu alzyre:) o Jus? smile.gif
Atsakyti
O mes netoli Biskros smile.gif
Atsakyti

Labas rytas smile.gif
taip seniai lankiausi cia, galvojau kad gal jau ir nebera temutes, kazkaip akys neuzkliudavo, nerasdavau.
atrodo, kad daugeja lietuviu, kurios ir gyvena Alzyre - man atrodote, kaip didvyres 4u.gif , as Europoje gyvendama svetimoje salyje daznai galvoju, kad emigracija sunkiau nei pries tai isivaizdavau, kita kalba, iprociai, viskas kitaip kitaip kitaip, nelengva. jauciuosi kaip zmogu, kuris turi is naujo pradeti mokintis vaikscioti - nueiti i kirpykla - didziulis zingsnis, nuejau pati i siuvykla - baisiai savim didziuojuos biggrin.gif
o Alzyre dar ir kita religija, ne tik kita kalba bet ir rasmenys kitokie, na isvis kitas pasaulis...
Atsakyti
alio alio, sveikos 4u.gif
as irgi jau cia koki simtmeti nesilankiau smile.gif Belatrikse kaip tu laikais? kaip vaikiukai? kaip Alzyras? Su kitom daugiau maziau susirasom FB smile.gif
nicollle kaip tau gyvenasi Alzyre? O ko i ta EU? Gyvent, dirbt? Ar konkreciai kokia sali nusiziurejot as i LT? O as vis api Alzyra pagalvoju... Nieko gero toj EU.. Nzn man gal cia jau stogas vaziuoja nuo kasdienybes, rutinos... Reikia kazka keist g.gif
Atsakyti
Sveikos!
Esu visiska naujoke, ir matau kad senai kas jau CIA bekalbejo- bet noriu pasiklausineti gal kad zino Kokia tvarka yra vezantis vaika I alzyra ? Mano mergyte turi savo Tevo pavarde, o as esu susituokusi su alzyrieciu ir gyvenam Londone bet nori skrist I alzyra atostogu . Ambasadoje sake kad reikia Tevo, gyvenancio lt leidimo, paso kopijos..
Ar Kam Teko susidurt Ar bent girdet apie tai?
Atsakyti
Sveikos, prisijungiau ir as smile.gif norisi paplepet ir patarimu sulaukt ax.gif tik, kad va ziuriu seniai jau niekas neberaso nieko ar as kazko nematau, arba nemoku g.gif verysad.gif
Atsakyti
Joooo, niekas nieko nekalba, o kokių būtent patarimų ieškai? Aš ieškau informacijos sau aktualios dėl vyro užsieniečio leidimo gyventi ne Lietuvoje, bet Airijoje. Nerandu temų kur kalbėtųsi merginos apie tai. 4u.gif
Atsakyti