Įkraunama...
Įkraunama...

Lietuvės su Alžyriečiais,VI tema.

lotuliukas.gif sakyčiau, ne trokšta, bet tik tiek išgali biggrin.gif tikriausiai inžinierium patapt lengviausia mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Belatrikse @ 2011 10 22, 15:27)
lotuliukas.gif sakyčiau, ne trokšta, bet tik tiek išgali  biggrin.gif tikriausiai inžinierium patapt lengviausia mirksiukas.gif

Sakai ,o jis man aiskino ,kad tik labai gabus gali buti inzinieriais schmoll.gif .
Baisiai bjauriai jauciuosi ,sisiriejau su juo siandiena ,nervai neislaike,nu baisiai pasikeles senis. doh.gif
Atsakyti
Nesinervuok smile.gif
Ne iš piršto laužtas posakis "nepūsk arabų" lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
O ašai šiandie priraugiau alyvuogių įvairiuose marinatuose pabandymui ax.gif būtinai pakankamai citrinos ir druskos, o papildomai česnakai, svogūnai, paprika rolleyes.gif anyta ir morkas deda, čili, lauro lapus (nelabai suvokiu kam, jei marinato nepavirini g.gif ) svajoju dar apie garstyčias, ale arabiškas biznis neturi laiko ribų doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Belatrikse @ 2011 10 22, 18:09)
Nesinervuok smile.gif
Ne iš piršto laužtas posakis "nepūsk arabų"  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Papildyta:
O ašai šiandie priraugiau alyvuogių įvairiuose marinatuose pabandymui  ax.gif būtinai pakankamai citrinos ir druskos, o papildomai česnakai, svogūnai, paprika  rolleyes.gif anyta ir morkas deda, čili, lauro lapus (nelabai suvokiu kam, jei marinato nepavirini  g.gif ) svajoju dar apie garstyčias, ale arabiškas biznis neturi laiko ribų  doh.gif

Bandau,ale ant sirdutes negera.Nemegstu as su zmonemis pyktis. Bet tas pasikelimas tai mane erzina, sako jis kitoks ,jis ne arabas ,o elgiasi ,ech verysad.gif
Niekis tuoj as drinks_cheers.gif ir viskas nusvys kitomis spalvomis.
Smagu tau , turbut ir silta.As jau taip pasiilgau silumos ,stormai 3 savaites kai siaucia ,tai namuose zidinys ir zvakes.
Cia rasinejomes apie darbus.
Tai jai vyrams sunku susirasti darba,tai kaip tada atvaziavusioms merginoms susirasti? Viena kalba ,kita poziuris. g.gif
Beja o pinigelius uz vaikuti gaunate? Ar yra vaiku darzeliai?
Atsiprasau ,kad smalsauju ,bet man labai idomu kita tauta.
Su juo tai kai tik pradedu dabar kalbeti ,tai nieko neispesu ,nes atsakymai ,sako ,kalbam apie mus apie susitikima ,apie tai kaip as tave myliu.Erzinti jau pradeda, bet laikausi ,kantri verysad.gif
Ir tas visada poziuris ,kad jis Kabylie ,jis nearabas ,viskas kas su arabais susije yra blogai doh.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif lotuliukas.gif nepažįstu aš tų žmonių, ale sakykime, kad alžyriečiai daugmaž panašūs, ar arabas ar kabylie, kaip Nicox atrodo?
Ir gal čia ne pasikėlimas, nes kur čia jau kelsies, bet gal nenoras pasirodyt prastesniu prieš europietę g.gif
Pas mumis dar maloniai šilta, dieną apie 28C - sėdžiu sau pavėsiuky ir džiaugiuosi gyvenimu ax.gif
Kiek supratau, tai jei yr laisva darbo vieta, pirmenybė būtų vyriškiui, nes jam gi šeimą reik išlaikyt, o ką čia bobikė? savo malonumui dirbs, savo užgaidoms (moters uždirbti pinigai tik jos pačios, vyras neturi teisės į juos kėsintis), tai kam darbo labiau reik? Dėl užsieniėtės, tai jei kalbą moki puikiai, atvažiavai į didmiestį - kodėl nepabandžius, laikraščiuose skelbimų tai būna..
Jokių pinigėlių už vaiką negaunam, ir kas čia būtų jei tokių duotų blink.gif juk čia ir po 7-11 vaikų šeimose būna. Darželiai yra didmiesčiuose, pas mumis kaime bobikės tupi namuose, tai ir darželių neprireikia ax.gif
lotuliukas.gif lotuliukas.gif tai diedulis nenori nepatogių klausimų, daug lengviau blevyzgot apie meiles nei apie minimalią algą bei bedarbystę bigsmile.gif
Atsakyti
Kalba,tai supratau,kad prancuzu turbut ,juk nemanau ,kad atvaziuoja merginos jau vietiniu dialektu kalbancios?
Na taip ,jei turi ta pasaukima,kad gali sedeti namuose tai gerai. ax.gif
As is prigimties, matyt ,man laukais lekti ,t.y. reikia zmoniu ,judesio ,kazka daryti ,na zodziu dirbti.Sunkoka man butu ten. g.gif Nepratusi as nuo diedo priklausyti.
As suprantu ,kad ten ne Europa,tai jau tiketis kokiu is valdzio paramu, beviltiska?
Vat ir dar to skaiciaus vaiku gausaus seimose ,as nesuprantu. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Berit @ 2011 10 22, 21:44)
Kalba,tai supratau,kad prancuzu  turbut ,juk nemanau ,kad atvaziuoja merginos jau vietiniu dialektu kalbancios?


prancūzų arba arabų

QUOTE(Berit @ 2011 10 22, 21:44)
Na taip ,jei turi ta pasaukima,kad gali sedeti namuose tai gerai. ax.gif
As is prigimties, matyt ,man laukais lekti ,t.y. reikia zmoniu ,judesio ,kazka daryti ,na zodziu dirbti.Sunkoka man butu ten. g.gif Nepratusi as nuo diedo priklausyti.


lotuliukas.gif lotuliukas.gif koks dar pašaukimas namie sedėti?? lotuliukas.gif Ašai irgi niekada neįsivaizdavau, kad kada nors galėčiau namie sedėti, man buvo tik darbas darbas ir darbas, na ir kelionės bigsmile.gif aš kaifuodavau dirbdama bigsmile.gif o dabar, va atostogauju sau ir man gerai, kol kas netrūksta jokio darbo mirksiukas.gif gal tiesiog atėjo laikas ir viskas pasikeitė smegeninėj ar kur g.gif

QUOTE(Berit @ 2011 10 22, 21:44)
As suprantu ,kad ten ne Europa,tai jau tiketis kokiu is valdzio paramu, beviltiska?
Vat ir dar to skaiciaus vaiku gausaus seimose ,as nesuprantu. doh.gif


na, pvz, valstybė suteikia negrąžintiną paskolą namui biggrin.gif gali gaut paskolą verslui pradėti, nėra čia taip viskas prastai smile.gif
O dėl vaikučių skaičiaus, uošvis sykį pasakęs: "jie materialiai biedni, bet užtat turtingi vaikais bigsmile.gif toks va mąstymas. Ir dar, jei turi valgyt , tai ir papildoma burnytė turės biggrin.gif nesvarbu, kad moliūgas kasdien ir jokios mėsos..
Atsakyti
Vakar čia buvo nepriklausomybės diena, na ir prie mūsų kaimo, kelyje Vilnius-Kaunas, tiksliau, Alžyras-Biskra primėtyta akmenų, ir degančių šakų doh.gif linksminasi jie šitaip lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Belatrikse @ 2011 11 02, 13:20)
Vakar čia buvo nepriklausomybės diena, na ir prie mūsų kaimo, kelyje Vilnius-Kaunas, tiksliau, Alžyras-Biskra primėtyta akmenų, ir degančių šakų  doh.gif linksminasi jie šitaip  lotuliukas.gif

Aha sake draugelis ,t.y.giresi,del sventes.
Tiesa sake siandiena avi pirks,tik nezinau ,lyg sekmadieni sves kazkokia tai aid el adha? Nesupratau su kuo ji valgoma? lotuliukas.gif
O as tai dariau pagal tavo recepta aviena,tik ne orkaiteje baigiau kepti ,bet grill ,ant lauziuko.Valgyti galima. blush2.gif Siaip kas megsta ,tai tikrai sake skanus receptas , ACIU,bet man ,tai dar ilgai pratintis prie avienos.Na vadinasi Alzyre badu nemirciau,bet jau svorio tai gerai numesciau. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Berit @ 2011 11 02, 20:37)
Aha sake draugelis ,t.y.giresi,del sventes.
Tiesa sake siandiena avi pirks,tik nezinau ,lyg sekmadieni sves kazkokia tai aid el adha? Nesupratau su kuo ji valgoma? lotuliukas.gif
O as tai dariau pagal tavo recepta aviena,tik ne orkaiteje baigiau kepti ,bet grill ,ant lauziuko.Valgyti galima. blush2.gif  Siaip kas megsta ,tai tikrai sake skanus receptas , ACIU,bet man ,tai dar ilgai pratintis prie avienos.Na vadinasi Alzyre badu nemirciau,bet jau svorio tai gerai numesciau. lotuliukas.gif


man atrodo cia kazkas kaip musu Kaledos smile.gif sake man MB...
Labutis visoms !
ZIURIU LELIUKU JAU TURIM , DIDELIAUSI SVEIKINIMAI !!!!! Sveikateles jums abiems ! 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
labai mazai laiko kazkaip beleika forumuose dalyvauti ... dar klaviatura sugedus buvo ,arbatos paragavo , kas antra raide neveike biggrin.gif tai is vis nustojus bendraut buvau ax.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(chocolife @ 2011 11 02, 20:44)
man atrodo cia kazkas kaip musu Kaledos  smile.gif sake man MB...
Labutis visoms !
ZIURIU LELIUKU JAU TURIM , DIDELIAUSI SVEIKINIMAI !!!!! Sveikateles jums abiems !  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif
labai mazai laiko kazkaip beleika forumuose dalyvauti ... dar klaviatura sugedus buvo ,arbatos paragavo , kas antra raide neveike  biggrin.gif  tai is vis nustojus bendraut buvau  ax.gif  blush2.gif

Labukas .
Ramios jus tokios,turbut vaikuciai prie pc neprileidzia?
Ar aviu uzsipirkote?
Ir kaip sveciamos tos ,,kaledos,, ?
Atsakyti
QUOTE(Berit @ 2011 11 04, 11:06)
Labukas .
Ramios jus tokios,turbut vaikuciai prie pc neprileidzia?
Ar aviu uzsipirkote?
Ir kaip sveciamos tos ,,kaledos,, ?

labas,

seimyna nusiperka avi. per svente ta avis papjaunama. tai buna, kad visa gatve ir pjauna tuo paciu metu ant gatves. pridaroma visokiu patiekalu, ir seimyna maitinasi visa savaite. dar puse avies yra paaukojama neturtingiems ir vargsams. aukojami ir pinigai. vaikai tadien buna ispuosti, gauna dovanu. seimos vaiksto pas vieni kitus i svecius ir svencia smile.gif
mes airijoje ptys avis neperkam, be MB visada pinigu aukoja tiek, kiek ta avis kainuotu. nes cia nelabai yra galimybiu ta avi pasipjauti ir ka paskui su sa daryti, kai musu tik keletas zmogeliu seimoje. o alzyre, tai ten jau visi perka ir pjauna, ten seimynos dideles bigsmile.gif
Atsakyti