Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šauniosios pradinukės... 16 tema

Labukas visoms, ačiū peliukui už naujus namučius, jie labai šventiški thumbup.gif
Labai gražūs darbeliai pašte, bijojau su ketvirtokais daryti klevo lapus, bet pamačiusi tikrai kitą savaitę darysim, labai jais susižavėjo nuosavos mergaitės. Visoms linkiu gero savaitgalio, girdėjau dar bus geri orai, pailsėkit, tik gaila, kad grybų nėra schmoll.gif
Atsakyti
Ačiū 4u.gif Naujoji tema šventinė ir labai graži thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos koleges 4u.gif Nespeju as su jumis bendraut biggrin.gif , dabar mintys tik kaip suruost gera gimtadieni kaimo sodyboj, tai kita savaite beveik nedirbsiu ax.gif tik ruosiuosi bigsmile.gif
Atsakyti
Smagūs nauji namučiai. Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Dėkui 22peliukui22 už naują temutę.

Norėjau paklaust, gal kas turit knygutę apie bitę Mają ir galėtumėt nuskanuot?
Atsakyti
QUOTE(Šarkka @ 2011 09 30, 21:48)
O kodėl tik po kelis? Juk visi dalyvaujantys gaus atminimo dovanėles, tai ir kiti gi gali dalyvauti, kad ir nelabai vykę piešiniai  g.gif

Jei siųstų visus, tai gautųsi didelis pluoštas- apie 140 piešinių unsure.gif

QUOTE(rutagra @ 2011 09 30, 22:44)
Gražūs žodžiai  drinks_cheers.gif

Tikrai gražūs. Man kaip tik reikėjo Mokytojų dienos atvirukams. Juos ir panaudosiu mirksiukas.gif

QUOTE(22peliukas22 @ 2011 09 30, 22:47)
thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
Ui, kaip aš jų laukiu biggrin.gif

O aš visai nelaukiu schmoll.gif Nes po 8 mėnesių nežinau ar būsiu mokytoja, o gal bedarbė, o gal... verysad.gif Bet tikrai žinau, kad laukia nežinomybė unsure.gif

QUOTE(viga @ 2011 09 30, 23:17)
Visoms linkiu gero savaitgalio, girdėjau dar bus geri orai, pailsėkit, tik gaila, kad grybų nėra schmoll.gif

Grybų tikrai yra thumbup.gif Buvom su vyru trečiadienį grybaut. Tai per dvi valandas prisirinkom du kibirus wub.gif
Mes visada važiuojam vidury savaitės, tai jų būna daug. O savaitgalį-mašinų daug, tai ir į mišką neapsimoka kojos kelt...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 01 spalio 2011 - 08:34
Labas rytas bigsmile.gif

QUOTE(zuzanele @ 2011 09 30, 14:34)
Aurute, manau nenusivilsi nei tu, nei vaikai. Kadangi maniškiai jau ketvirtokai, buvau tik stebėtoja. Puikiai susitvarkė su užduotimi.
Manau ir prieš Kalėdų atostogas kažką panašaus organizuosiu. Greičiausiai tai bus koks saldumynas pačių padarytas ir arbata wub.gif


Manęs nevilioja tokios tolimos kelionės. 4 valandos autobusu vaikams tolimas kelias. Aš vis dar ieškau kur arčiau kažką pamatyt... rolleyes.gif

AČIŪ, Zuzanėle už palaikymą. Antrokus dar tik mokau, o jau ketvirtoj, manau, jau ir aš galėsiu būti stebėtoja. Bet darysiu būtinai.

Man Ventės ragas labai netoli. Aš Klaipėdoje.
O šiaip, visai siūlyčiau padaryt "Geros patirties seminarą" per kurias nors mokinių atostogas. Mielai pakviesčiau pas save. Ir Ventės ragą aplankytume... ramiai... be vaikų... savo malonumui...



QUOTE(Iruciukass @ 2011 09 30, 18:43)
Išsiunčiau į paštą pateiktis darbelių rudens tema pateiktis. Tik jos rusų kalba. Gal išsiversite, o jei ne ištrynusios žodžius paliksite tik vaizdą. Manau, kad bus suprantama ir vaikams. Sėkmės darbuojantis.

Labai puikios pateiktys thumbup.gif . Galima išsiverst ir persidaryt sau lietuviškai. Bet man tai netrukdo rusų kalba.

QUOTE(vai2 @ 2011 09 30, 18:52)
Kaip visada išsinešė namo g.gif Liko klasėje keli nevykę darbeliai. Kad fotografuoti net nepagalvojau doh.gif
Mano mok. visada jau prieš pamoką paklausia ar galės neštis namo, jiems tai labai svarbu smile.gif

Aš tai ir darbelius ir piešinius pakabinu klasėje kuriam laikui. Kai jau yra padaryti nauji, senuosius atiduodu namo.


Va dabar klasę pasipuošėm paukščiais. Karpėm iš kartono dėžių siluetus ir spalvinom guašu iš abiejų pusių. Pakabinom klasėj ant lempų. Bendras vaizdas fantastiškas. Bandžiau fotografuot - pilkuma kažkokia gaunas. Negyvas vaizdas. Paukščiukai išnyksta tarybinių lempų fone.
Atsakyti
QUOTE(viga @ 2011 09 30, 22:17)
Labai gražūs darbeliai pašte, bijojau su ketvirtokais daryti klevo lapus

thumbup.gif kai mes būsime didesni, pamėginsime ir mes tokius lapus pasigaminti. Peliuk, darbštuoliuk, dėkui už grožį ir jaukumą naujųjų namučių 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurute @ 2011 10 01, 10:36)
Man Ventės ragas labai netoli. Aš Klaipėdoje.
O šiaip, visai siūlyčiau padaryt "Geros patirties seminarą" per kurias nors mokinių atostogas. Mielai pakviesčiau pas save. Ir Ventės ragą aplankytume... ramiai... be vaikų... savo malonumui...

Tai visai netoli wub.gif
Esu buvus Ventės rage, tik labai seniai, nes mano giminės Kintuose gyvena rolleyes.gif Esu ir Mingėj buvus, ten labai patiko. Pati aplinka maloniai nuteikė. Netoli Ventės rago toks ant vandens restoranėlis yra. Graži aplinka ten.
O dėl seminaro... Šiaip visai įdomu būtų wub.gif
Atsakyti
[quote=Aurute,2011 10 01, 09:36]
Man Ventės ragas labai netoli. Aš Klaipėdoje.
O šiaip, visai siūlyčiau padaryt "Geros patirties seminarą" per kurias nors mokinių atostogas. Mielai pakviesčiau pas save. Ir Ventės ragą aplankytume... ramiai... be vaikų... savo malonumui...


Puiki mintis ! smile.gif Aurute, ar pasiūlymas galioja visoms? mirksiukas.gif Mielai prisijungčiau drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutute1: 01 spalio 2011 - 08:44
Puikūs šventiniai namučiai. Čia randu ir palaikymą, ir spyrį dirbti ---ypač kai namiškiai atakuoja, kad aš tik mokykla rūpinuos.
Atsakyti
AČIŪ labai už ŠVENTIŠKUS namučius 4u.gif mirksiukas.gif
Norėjau paklausti dėl to darbelio iš klevo lapų - su kokiais klijais tuos lapus priklijavo Jūsų vaikai? Su lipalu??? g.gif
Atsakyti