Įkraunama...
Įkraunama...

IUI namai

QUOTE(maazzyyllee @ 2011 10 02, 11:06)
Sveikutės 4u.gif

toks jausmas, kad viena likau šiuose namučiuose g.gif
auuuuuuu mirksiukas.gif


lotuliukas.gif ne viena, tik savaitgalis biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(maazzyyllee @ 2011 10 01, 20:48)
merginos, noriu jūsų paklausti, ar 1 ml (kiekis) MB turto po atplovimo yra labai mažai?
koncentracija 100 mln, A-90 mln, B-10 mln. Ką jūs manote g.gif

Papildyta:
sutinku, procedūra tikrai ne iš maloniųjų...
na tikimės II, ramaus laukimo 4u.gif


Iki 1 ml. ir tesuleidžia, ne daugiau mirksiukas.gif O 100 mln. tai laaaabai daug ir judrumas superinis thumbup.gif Turbūt jūs neturite broblemų su spermiukais, ar ne g.gif ir kokios pas jus problemėlės blush2.gif

Mums per IUI buvo po paruošimo 12 mln. ir judrumas 90 proc. ir tai labai džiaugiuosi, nes sakė, kad pilnai pakanka IUI biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(maazzyyllee @ 2011 10 02, 08:06)
Sveikutės 4u.gif

toks jausmas, kad viena likau šiuose namučiuose g.gif
auuuuuuu mirksiukas.gif



Labas rytas , ne viena 4u.gif tik savaitgaliais ilgiau pamiegoti reikia lotuliukas.gif

Mergaites pas mane kazkas vyksta, nezinau ar i gera g.gif viena sona jau kelinta diena maudzia,strenas vis paskaudena, o nuo vakar vakaro krutine tokia skausminga, kad net miegot ant pilvo negalejau, kaip ir butu mmm pozymiai, be iki ju dar visa savaite doh.gif negi parkeliaus anksciau blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Puk @ 2011 10 02, 10:29)
lotuliukas.gif  ne viena, tik savaitgalis biggrin.gif
Papildyta:
Iki 1 ml. ir tesuleidžia, ne daugiau mirksiukas.gif  O 100 mln. tai laaaabai daug ir judrumas superinis thumbup.gif  Turbūt jūs neturite broblemų su spermiukais, ar ne g.gif  ir kokios pas jus problemėlės blush2.gif

Mums per IUI buvo po paruošimo 12 mln. ir judrumas 90 proc. ir tai labai džiaugiuosi, nes sakė, kad pilnai pakanka IUI biggrin.gif


kaip gerai, kad neviena lotuliukas.gif
oi dėkoju, kad paaiškinote 4u.gif pas mus bėda tame, kad neaiški priežastis doh.gif o tai tiesiog žudo, nes kai žinai priežastį, tai gali kažką daryti, kad ją pašalinti, o kai ta priežastis neaiški, tai pasijunti bejėgis ir tik tikiesi ir lauki nestuke.gif stebuklo.
Atsakyti
QUOTE(kokyte @ 2011 10 02, 11:50)
Labas rytas , ne viena  4u.gif  tik savaitgaliais ilgiau pamiegoti reikia  lotuliukas.gif

Mergaites pas mane kazkas vyksta, nezinau ar i gera  g.gif viena sona jau kelinta diena maudzia,strenas vis paskaudena, o nuo vakar vakaro krutine tokia skausminga, kad net miegot ant pilvo negalejau, kaip ir butu mmm pozymiai, be iki ju dar visa savaite  doh.gif negi parkeliaus anksciau  blink.gif


Nė velnio ne mmm schmoll.gif , implantacijos požymiai bigsmile.gif
Aš taip pat laukiu implantacijos požymių, bet dar jokių, ramuma unsure.gif

Kai pastojau su pirmu, tai likus savaitei iki mmm pradėjo labai mausti strėnas ir pilvo apačią, maniau kad pareina mmm, krūtinė netapo jautrenė schmoll.gif Tai ir dabar laukiu tų maudimų, bet dar nieko unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Puk @ 2011 10 02, 09:10)
Nė velnio ne mmm  schmoll.gif , implantacijos požymiai bigsmile.gif
Aš taip pat laukiu implantacijos požymių, bet dar jokių, ramuma unsure.gif

Kai pastojau su pirmu, tai likus savaitei iki mmm pradėjo labai mausti strėnas ir pilvo apačią, maniau kad pareina mmm, krūtinė netapo jautrenė schmoll.gif  Tai ir dabar laukiu tų maudimų, bet dar nieko unsure.gif



oi kaip tikiuosi, kad taip ir yra drinks_cheers.gif kita savaite reiks pradet testukus gadinti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kokyte @ 2011 10 02, 10:50)
Labas rytas , ne viena  4u.gif  tik savaitgaliais ilgiau pamiegoti reikia  lotuliukas.gif

Mergaites pas mane kazkas vyksta, nezinau ar i gera  g.gif viena sona jau kelinta diena maudzia,strenas vis paskaudena, o nuo vakar vakaro krutine tokia skausminga, kad net miegot ant pilvo negalejau, kaip ir butu mmm pozymiai, be iki ju dar visa savaite  doh.gif negi parkeliaus anksciau  blink.gif


nusiramink, kiek suprantu, tai visoms po IUI jaučiasi mmm požymiai, nepriklausomai nuo to ar sėkminga pabaiga, ar ne g.gif linkiu, kad tavo skausmeliai pasibaigtų II 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kokyte @ 2011 10 02, 12:12)
oi kaip tikiuosi, kad taip ir yra  drinks_cheers.gif kita savaite reiks pradet testukus gadinti  blush2.gif


Aha, aš jau irgi užsisakiau tų jautrių, tai kai gausiu jau bus 10 dpi, tai ir gadinimas prasidės biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(maazzyyllee @ 2011 10 02, 12:13)
nusiramink, kiek suprantu, tai visoms po IUI jaučiasi mmm požymiai, nepriklausomai nuo to ar sėkminga pabaiga, ar ne g.gif linkiu, kad tavo skausmeliai pasibaigtų II 4u.gif  4u.gif  4u.gif


A žinok, pas mane ramuma, na gal tik vakar, kai daug namus tvarkiau, tai pilvo apačią pradėjo mausti, pailsėjau ir vėl ramuma biggrin.gif Man ne po IUI maudžia, o tik ovuliuojant rolleyes.gif

Na man požymis būtų nugaros maudimas rolleyes.gif toks kad net pastovėti ilgėliau sunku, prisimenu, kaip sunku buvo vaikščioti pirmas nestuke.gif savaites doh.gif atrodė, kad perlūšiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Puk: 02 spalio 2011 - 11:18
QUOTE(Puk @ 2011 10 02, 11:14)
Aha, aš jau irgi užsisakiau tų jautrių, tai kai gausiu jau bus 10 dpi, tai ir gadinimas prasidės biggrin.gif


oi, kaip aš jums pavydžiu, kad jau NT ne už kalnų...man dar tik trečiadieni IUI darys...
Atsakyti
QUOTE(maazzyyllee @ 2011 10 02, 12:16)
oi, kaip aš jums pavydžiu, kad jau NT ne už kalnų...man dar tik trečiadieni IUI darys...


Na, kaip sakant, patenkinsim savo smalsumą ir tiek biggrin.gif
Atsakyti
labuka smile.gif
ziuriu apie pozymius kalba eina smile.gif o as visiskai nieko nejauciu... viskas grynai kaip visada verysad.gif buciau ramesne jei ka nors pajausciau.. o dabar kaip visada (.)(.) skauda o daugiau nieko... galetu pilvo apacia pamaudenti, tai bent jau itarimas butu...
PUK o tau jau skauda (.)(.) ? man pradejo skaudeti nuo 2 DPI, bet cia man iprasta kad po ov iki mm krutine skauda..
Atsakyti
QUOTE(spinsa @ 2011 10 01, 18:58)
kai namo vaziavau tada jauciau ir dabar jauciu karts nuo karto tokius , bet manau kad jau ovuliavo pas mane.
o procedura ne kiek skaudejo, kiek buvo nemaloni, ypac kai instrumentini iranki bande ikist ir niekaip neikiso  blush2.gif  buvau labai isitempus.
o pries mane vienai mergaitei dare iui, tai kiek supratau labai nukraujavo kol dare iui


Labuka 4u.gif
nespejau anoj temoj pasidalint pregnyl leidimo ispudziais biggrin.gif viskas buvo ok, MB suleido, visai neskaudejo rolleyes.gif
o va IUI buvo skausminga doh.gif pasirodo, mano kaklelis kazkoks vingiuotas, sunkus patekimas iki gimdutes, tai ir gyd. teko pavargti ir mane gerokai pakankino, ir kraujuko nuleido, bet viskas baigesi gerai, laukiam rezultato smile.gif
spinsa, skaitau tavo zinute ir galvoju, gal apie mane cia? rolleyes.gif pas ka dareisi IUI?
Atsakyti
Kaip mergaites laikosi ??? 4u.gif
Atsakyti