Įkraunama...
Įkraunama...

Vežimėlis Teutonia

Siandien kaip tik nusipirkome sios firmos vezimuka-TeutoniaS3,triratis.Ziuresime kaip jis vazinesis, siaip tai labai patogus pasirode ax.gif Kaina tai tikrai nemaza, jei paverstume litais tai butu-3000 lt doh.gif Tikiuosi, kad kaina atitinka kokybe rolleyes.gif
Atsakyti
vezimukai is tikruju verti demesio 4u.gif labai man patiko mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(inga-uk @ 2008 02 25, 21:25)
vezimukai is tikruju verti demesio  4u.gif  labai man patiko  mirksiukas.gif

Visu busimu mamyciu dziaugsmui galiu pranesti dziugia naujiena-teutonia jau Lietuvoje thumbup.gif
superiniai, tikrai verti demesio... bigsmile.gif Bet drasiai gali konkuruoti su tokiais kaip jane ar emaljunga.
O svarbiausia-gamintojas duoda net 3 metu garantija bigsmile.gif
Atsakyti
teutonia[quote=joljo,2008 04 08, 17:07]
Visu busimu mamyciu dziaugsmui galiu pranesti dziugia naujiena-teutonia jau Lietuvoje thumbup.gif
superiniai, tikrai verti demesio... bigsmile.gif Bet drasiai gali konkuruoti su tokiais kaip jane ar emaljunga.
O svarbiausia-gamintojas duoda net 3 metu garantija bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Titute @ 2008 02 23, 21:09)
Siandien kaip tik nusipirkome sios firmos vezimuka-TeutoniaS3,triratis.Ziuresime kaip jis vazinesis, siaip tai labai patogus pasirode  ax.gif Kaina tai tikrai nemaza, jei paverstume litais tai butu-3000 lt  doh.gif Tikiuosi, kad kaina atitinka kokybe  rolleyes.gif


Butu idomu suzinot atsiliepimu apie si vezimeli mirksiukas.gif

Vilniuje, Karolis parduotuveje siu vezimeliu yra:

teutonia man sitie visai nieko, bet idomu butu paciupinet..
Atsakyti
QUOTE(Blue_rose @ 2008 04 10, 21:22)
Butu idomu suzinot atsiliepimu apie si vezimeli  mirksiukas.gif

Vilniuje, Karolis parduotuveje siu vezimeliu yra:

teutonia  man sitie visai nieko, bet idomu butu paciupinet..

Tai KAROLYJE galit ir paciupinet, stovi triratis.
O siap jie vienodai pagaminti, tik pats remo modelis skiriasi.
Manau, be reikalo niekas 3 metu garantijos neduotu g.gif g.gif
Atsakyti
buvau siandien Karolyje, apciupinejau teutonia vezimeli.... tai visai fianas pasirode, tik svoris siek teik gasdina, sportine dalis su remu, ratais 14,4kg sveria....
Noretusi siek teik lengvesnio blush2.gif
Bet siaip visa kita tai super thumbup.gif

QUOTE(Titute @ 2008 02 23, 21:09)
Siandien kaip tik nusipirkome sios firmos vezimuka-TeutoniaS3,triratis.Ziuresime kaip jis vazinesis, siaip tai labai patogus pasirode  ax.gif Kaina tai tikrai nemaza, jei paverstume litais tai butu-3000 lt  doh.gif Tikiuosi, kad kaina atitinka kokybe  rolleyes.gif


BUtu idomu suzinot atsiliepimus.... blush2.gif
Atsakyti
Karolyje yra ir keturratis Fun System user posted image
Gal atsirastų tokį naudonačių? Būtų labai įdomu išgirsti atsiliepimus.
Atsakyti
QUOTE(Norina @ 2008 07 16, 09:57)
Karolyje yra ir keturratis Fun System user posted image
Gal atsirastų tokį naudonačių? Būtų labai įdomu išgirsti atsiliepimus.


Yra ir keturratis, ir triratis.....+ visu modeliu lopsiai,
priedai...
Atsakyti
Svaigstu apie sita vezimeli!!! Noriu labai,tik kaina ir stabdo. unsure.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif Turiu si vezimeli jau beveik puse metu ir esu juo labai patenkinta. Manevringas,tiesiog gali su viena ranka sukti aplink,lengvai susilanksto,jokio girgzdesio,patogi lankstoma rankena daugybe padeciu,geras dalykelis rankinis stabdis kai reik nuo kalno vaziuoti.Del svorio tai galetu but lengvesnis ,bet visi kiti pliusai atsveria si minusa.Tik kas del lopsio,tai pirkciau kieta lopsi,nes su juo saugiau vaikui.Vezimukas minkstas,galima ji net i sonus pasupti.Tikrai nekeisciau sio vezimuko i joki kita mirksiukas.gif
Linkiu visoms issirinkti geras karietas 4u.gif savo vaikuciams.
Atsakyti
As planuoju pirkti kita savaitele si vezimuka,labai jau fainutis,tikiuosi busiu patenkinta 4u.gif
Atsakyti