Įkraunama...
Įkraunama...

Jūsų mėgstamiausios uogos

Apklausa: Jūsų mėgstamiausios uogos (329 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
QUOTE(Gazuota. @ 2008 08 31, 21:52)
Braškės, žemuogės, avietės, trešnės - good.gif

Mano irgi ta pati ketveriukė. Plius dar mėlynės thumbup.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
braskes bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Braškės patinka tik šviežios, ką tik iš daržo. Niam niam wub.gif Dar mėgstu avietes, ypač aviečių uogienę, žemuoges, mėlynes ir vienu žodžiu VISAS uogas tongue.gif
Atsakyti
Man patinka visos uogos iš mano sodo: tik nuskintos braškės, avietės, trešnės, juodieji serbentai. Raudonieji serbentai - nelabai. Mėlynių nelabai mėgstu, nors žinau, kad jos ne tik uogos, bet ir vaistai.
Atsakyti
Labiausiai megstu melynes, zemuoges, vysnias, tresnes, juodus serbentus, avietes.
Atsakyti
Mmm, sunku issirinkti, prabalsavau, kad patinka visos biggrin.gif Labai megstu tresnias, vysnias, braskes, avietes bigsmile.gif Dar myliu gervuoges, zemuoges essen.gif
Atsakyti
Megstu visas isvardintas uogas, isskyrus raudonuosius ir baltuosius serbentus tongue.gif .
Atsakyti
trešnės wub.gif wub.gif
Atsakyti
Man patinka beveik visos uogos,nors prabalsavau už vyšnias.
Juk kiekvinos uogos turi skirtingus skonius,kaip ir ,žmones. 4u.gif Iš kiekvienų uogų galima bet ką paruošti.
Atsakyti
labiausiai megstu vysnias, tresnes, braskes, zemuoges. pazymejau kad visas, nes ir kitos patinka, isskyrus avietes, gervuoges, juoduosius serbentus. nepatinka kazko. bet uogienes is visu skanios biggrin.gif
Atsakyti
Skanios visos uogos 4u.gif
Atsakyti
Braskes 4u.gif
Atsakyti