Įkraunama...
Įkraunama...

Jūsų mėgstamiausios uogos

Apklausa: Jūsų mėgstamiausios uogos (329 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
As uogas nelabai megstu, bet is biedos galiu suvalgyti virtas vysnias, slyvas (butent virtas). Avietes, zemuoges, mielines, serbentai, agrastai - nepatinka, gal tresnes- nieko.
Atsakyti
Man patinka beveik visos uogos, gal tik raudoni serbentai nelabai. Ir be spanguolių bei bruknių galėčiau apseiti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zigzag: 19 rugpjūčio 2005 - 08:25
Mėlynės ir avietės. Labai nepatinka rūgščios uogos.
Atsakyti
man visos uogos patinka,turbut neskaniu uogu nera. 4u.gif
Atsakyti
braskes ir kad butu kuo daugiau thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Aš mėgstų įvairias uogas. Ir kas idomiausia nemėgstų juodųjų serbentų uogų, bet viską kas su jais susija labai skanu, ledai su serbentais, likeris, arbata ir t.t. o uogų nemėgstų, idomus tas mano skonis. ax.gif
Atsakyti
Labai patinka vynuogės-Sultana mazytės ir didziulės violetinės tongue.gif .Dar skanu trešnės ir saldzios slyvos.
O nemėgstu raudonųjų serbentų ir juodųjų uogienės schmoll.gif
Atsakyti
Man vasara visada prasideda pirmųjų braškių laukimu... tongue.gif Bet labiausiai mėgstu avietes, tai vienintelės uogos, kurių nesugebu rinkti - kiek surenku, tiek čia pat suvalgau, dar nesu aptikusi tokio kiekio, kuris netilptų į pilvą tongue.gif tongue.gif tongue.gif
O šiaip tai mėgstu turbūt visas uogas, labai skanios juodavaisės aronijos, kažkada pas bobutę sode augo.
Atsakyti
Mmm... visos saldžios ir kartu gaivios uogytės naim niam niam... Braškytės, žemuogės, mėlynės (o šaldytos su medum kaip skanu thumbup.gif ), avietės, vyšnios. Valgau ir tas rūgštesnes, kartais jų netgi labiau norisi nei tų saldžiųjų. Ale, gi visur saiko reikia tongue.gif
Atsakyti
neisivaizuoju vasaros be uogu, o dabar ir ziemos, tik visada ju padauginu, nors ir vyrui sakau kad pirktu maziau nei as sakau, bet niekda taip neiseina doh.gif
Atsakyti
Ir man patinka visos uogos tongue.gif
Atsakyti
verysad.gif Gaila, negaliu balsuoti. Man patinka visos uogos, o labiausiai megstu braskes, bet esu joms alergiska, gal todel ir megstu jas g.gif
Atsakyti