Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Šiauliuose -9

Del gimdyves krepselio- jei neklausite is anksto, tai ir galite negauti doh.gif Del voniu ir t.t. jei nepradysite, tikriausiai ir negausite ax.gif Mano super trupe' gyd. pasake, ko reikia, ko ne, kadangi dar spejau paprasyt kamuolio, tai ji ir gavau, bet kai galvojau, kad mir... is skausmo nebeprasiau nieko doh.gif , o niekas ir nebesiule schmoll.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes jau sūpuojančios savo leliukus 4u.gif Mano didi diena taip pat artėja, gal galėtumėte pasidalinti informacija apie naujausius gimdymo namus:
1. Ar yra didelis skirtumas prašant privačią palatą po gimdymo nuo įprastos?
2. Ar mažylį nuo pat pradžių galima rengti visais savais rūbeliais? ar nešėtės juos jau į gimdyklą?
3. Ar palatos pakankamai šiltos?
Žodžiu būsiu dėkinga už bet kokią informaciją susijusia su tomis keliomis dienomis praleistomis po gimdymo. Tiesa ar palikot dovanų personalui? bei kokie atsiliepimai apie jį?

Ačiū
Atsakyti
QUOTE(Romux @ 2011 11 19, 15:51)

1. Ar yra didelis skirtumas prašant privačią palatą po gimdymo nuo įprastos?
2. Ar mažylį nuo pat pradžių galima rengti visais savais rūbeliais? ar nešėtės juos jau į gimdyklą?
3. Ar palatos pakankamai šiltos?
Žodžiu būsiu dėkinga už bet kokią informaciją susijusia su tomis keliomis dienomis praleistomis po gimdymo. Tiesa ar palikot dovanų personalui? bei kokie atsiliepimai apie jį?

Ačiū


1. Privati didesne, yra dar viena lova (pvz. vyras gali likti ir nakti), mikrobange, saldytuvas, televizorius. Didesneje privacioje (viena mazesne) yra dusas, dvi kriaukles, labai daug erdves thumbup.gif Paprastose palatose gali tekti ir dviese praleisti kelias dienas su visai nepazystama nauja mamyte, kurios mazylis irgi gali neduoti ramybes, o tuo metu jos tikrai labai reikia nes ir taip buna nemazas sokas po mazylio gimimo.
2. Galima rengti, bet mes nemokejom is pradziu tai labai patiko, kad rubelius atnesa ir aprengia kai tik jie issitepa.
3. Palatose labai siltos doh.gif Bet mokamoje didesneje tai tikrai galima reguliuoti temperatura mirksiukas.gif
Mums personalas suteike labai daug informacijos, nes MB vis klausinejo, o sesutes mielai atsakinedavo ir dar is saves pridedavo thumbup.gif Personalas gerai ir graziai su mumis elgesi ir nesvarbu davem ka nors ar ne...
Atsakyti
Aš irgi patarčiau pradžio rengti ligoninės rubeliais,patogiau.Nors ir nelebai kokie jie ten, bet tikrai švarūs, ir galvos skausmo mažiau. 4u.gif Dovanų personalui palikom tik saldainiukų ir kavos išeidami. bigsmile.gif Tikrai malonūs visi. O palatose, bent jau tada kai gimdžiau aš - buvo labai karšta, nes liepos vidurys buvo, o kondicionierių nėra, o žiemą tai turėtų normaliai būti. 4u.gif
Dėl mokamos palatos tai nzn, nes netęko ten gulėti. Nors gulėjo vienvietėje( čia mano gynė parūpino smile.gif , pas kurią gimdžiau). Bet šiaip man asmeniškai draugija tikrai nebūtų pakenkusi,nes buvo žiauri depresija po gimdymo,gal lengviau būtų ne vienai, nes vyras visas dienas negalėjo būti kartu. Iš tiesų tai tiek ten ir tepabūsit,nežinau ar verta pinigėlių dar papildomai išleist. g.gif
Atsakyti
kadangi buvau pasiemusi mokama palata ir tuo metu pinigeliu labai netruko tai tikrai labai dziaugiuosi, kad galejau pasiimti thumbup.gif As ten gulejau kai jau buvo salta uz lango, bet viduje net man buvo karsta, o as labai jau megstu siluma ax.gif
Atsakyti
Sveikos,
Labai ačiū už atsakymus, skaitinėjuosi forumuose ir užkliuvo kad gimdykloje reikalingos "guminės tapkės" gimdyvei ir vyrui g.gif ar taip yra ir Šiauliuose? kaip buvo jums, aš į savo krepšį įsidėjau visai ne gumines, ar nebus problemų nuvykus gimdyti?
Atsakyti
QUOTE(Romux @ 2011 11 23, 10:24)
Sveikos,
Labai ačiū už atsakymus, skaitinėjuosi forumuose ir užkliuvo kad gimdykloje reikalingos "guminės tapkės" gimdyvei ir vyrui  g.gif  ar taip yra ir Šiauliuose? kaip buvo jums, aš į savo krepšį įsidėjau visai ne gumines, ar nebus problemų nuvykus gimdyti?

Buvau su naminemis tapkemis, viskas buvo thumbup.gif , vyrui lyg ir dave maiselius ant koju.. Palatose be galo silta. Savo rubeliais taip pat galima rengti.
Atsakyti
As su pirmais leliukais visoms rekomenduociau 4u.gif Gali buti vyras visa para, padeti, pasidziaugti ir t.t. ir kaina nera jau kosmine...
Atsakyti
QUOTE(Romux @ 2011 11 23, 10:24)
Sveikos,
Labai ačiū už atsakymus, skaitinėjuosi forumuose ir užkliuvo kad gimdykloje reikalingos "guminės tapkės" gimdyvei ir vyrui  g.gif  ar taip yra ir Šiauliuose? kaip buvo jums, aš į savo krepšį įsidėjau visai ne gumines, ar nebus problemų nuvykus gimdyti?

turima galvoje, kad slepetes lengvai nusivalytu, nebutinai tai guma, gali buti ir odines ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(Kursuotoja @ 2011 11 23, 16:04)
turima galvoje, kad slepetes lengvai nusivalytu, nebutinai tai guma, gali buti ir odines ir t.t.

Gumines tapkes gal del paciu saugumo daugiau smile.gif
Atsakyti
Noriu pasiteirauti, o kada prašėt mokamos palatos : prieš gimdymą, tik nuvykus, ar pagimdžius ? O gal pasiteirauja kas ko nori ?
Atsakyti
QUOTE(Pikute22 @ 2011 11 27, 19:57)
Noriu pasiteirauti, o kada prašėt mokamos palatos : prieš gimdymą, tik nuvykus, ar pagimdžius ? O gal pasiteirauja kas ko nori ?

Tik atvykus i gim. namus pasakyti, kad norite mokamos. Tikrai nepasigailesite 4u.gif
Atsakyti