Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Šiauliuose -9

QUOTE(delaine @ 2015 03 16, 09:08)
O Šiauliuose galima kažkur tartis dėl cezario, nes aš taip noriu, nesvarbu kiek kainuos. Visas idikacijas/komplikacijas žinau, tad galite nebeminėti. Reikalinga konkreti informacija.


Su savo gydytoja(-u), kuri dirba ir GN
Atsakyti
Aš dar nesilaukiu, o tik galvoju apie tai. Geriau būtų gauti konkrečias ligonines/klinikas, ir gydytojų pavardes, kurie lengvai sutinka.
Atsakyti
QUOTE(delaine @ 2015 03 16, 12:06)
Aš dar nesilaukiu, o tik galvoju apie tai. Geriau būtų gauti konkrečias ligonines/klinikas, ir gydytojų pavardes, kurie lengvai sutinka.


Jei nesilauki, manau per anksti ieskaisi informacijos, palauk kol pastosi, gal ir poziuris i gimdyma pasikeis, ko labai linkiu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(delaine @ 2015 03 16, 10:06)
Aš dar nesilaukiu, o tik galvoju apie tai. Geriau būtų gauti konkrečias ligonines/klinikas, ir gydytojų pavardes, kurie lengvai sutinka.

Šiaip ar taip tiesiog pasakius, kad noriu cezario jo tikrai niekas nepuls daryti. O jei įsitikins (per visą nėštumą), kad psichologiškai dėl to yra bėdų tai tik tada apie tai galėsit kalbėtis. Šiaip ar taip sąrėmiams prasidėjus irgi neguldys iš kart ant stalo, reikės "įsitikinti", kad "neatsidarinėja kaklelis", tai žinoma irgi užtruks. Taip psichologiškai nusiteikus ir taip jis neatsidarinės nes tokia jau ta fiziologija.
Atsakyti
Gal kas zino kaip yra su gimdymo planais, ar i juos kreipiamas demesys ar akusere su gydytoja padarys kaip nores? Tarkim matau tiksla saremiauti ne lovoje, naudotis kamuoliu, dusu ar vonia, toniukus matuoti atsisedus ant kamuolio ar pan., nenaudoti skatinamuju ir "nuskausminamuju", gimdyti jei jau pusiau gulom tai bent pedutes padejusi ant stalo o ne laikikliuose, kad gimes mazylis is kart butu uzdetas ant krutines net neivardinus lyties ir virkstele nukirpti tik nustojus pulsuoti. CP atveju vis atnestu maitinti i reanimacija, o kitu metu maziuka palikti su teciu. Aisku visi tie norai tik jei viskas klostosi gerai ir tai imanoma padaryti. Noreciau pagimdyti savo vaika taip kaip reikia mums o ne kaip akuserei ar gydytojai patogiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egllute: 07 birželio 2015 - 22:03
Mes jau grizome namo. Gimdymo prieziura likau labai patenkinta, taip pat ir patalpomis smile.gif Dziaugiuosi, kad tokius gimdymo namus turime Siauliuose
Atsakyti
Noreciau paklausti, kaip su epidiurine nejautra Siauliu VMK? Kiek girdejau is draugiu, neduoda jos, net jei prasai. Ar taip gali buti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(SweetLemon @ 2016 05 05, 15:09)
Noreciau paklausti, kaip su epidiurine nejautra Siauliu VMK? Kiek girdejau is draugiu, neduoda jos, net jei prasai. Ar taip gali buti? g.gif

Gali buti,taip ir yra smile.gif Mazai teko girdeti,kad tik paprasai ir turi..
Valanda laiko prasiau,kol jau nebegalejo naudot cool.gif
Ginekologe pas kuria lankausi buvo sakiusi,kad jei noresiu,gausiu.. Deja,deja.Nezinau kokiais sumetimais.
Atsakyti
QUOTE(*Gina @ 2016 05 06, 12:11)
Gali buti,taip ir yra  smile.gif Mazai teko girdeti,kad tik paprasai ir turi..
Valanda laiko prasiau,kol jau nebegalejo naudot  cool.gif
Ginekologe pas kuria lankausi buvo sakiusi,kad jei noresiu,gausiu.. Deja,deja.Nezinau kokiais sumetimais.


Bet gi baisu, pagal istatymus turi suteikti tokia paslauga, jei prasai, juk susimokesi, ne uz dyka. Kazkaip kituose miestuose paprasciau g.gif

Na gal kokia mama atsilieps, kuri gavo epidiura, vis viltis butu. O tai kai draugiu paklausau, visos gailejosi, kad negavo epidiuro... verysad.gif
Atsakyti
Gal zinote ar E.Boguziene daro cp?
Papildyta:
QUOTE(delaine @ 2015 03 16, 10:08)
O Šiauliuose galima kažkur tartis dėl cezario, nes aš taip noriu, nesvarbu kiek kainuos. Visas idikacijas/komplikacijas žinau, tad galite nebeminėti. Reikalinga konkreti informacija.



Mane irgi tas labai domina.
Atsakyti
Sveikos ar rūbelius duoda naujagimiams ar turėti savo?
Atsakyti
QUOTE(gyvaciute @ 2016 10 30, 11:19)
Sveikos ar rūbelius duoda naujagimiams ar turėti savo?

viena moteris nesenai gimdė, tai sakė prašė rūbelių vaikui. Tai planuoju įsidėti daugiau rūbėlių. mirksiukas.gif
Atsakyti