Šiandien pirmąkart važiavau apsipirkt į Lenkiją (vyras važiavo statyboms šį bei tą nusipirkt, o aš sakau užbėgsiu į LIDL). Tai va, labai ten vietoj kainų neanalizavau, pirkau taip pat kaip Lietuvoj - ko reikia, o pasiskaičiavau kas ir kaip tik namo grįžus

Dantų siūlas (tikrai neprastas, LT tokie apie 8 lt. kainuoja) - 3,99 zl.
Dantų pasta Vademecum - 4,99 zl. (tokią LT perku, tai apie 8 lt, berods

)
Domestos universalus valiklis 1250 ml. - 10,99 zl.
Pilos sūris (fetos tipo) 200 G. - 3,49 zl.
Bananai 1 kg. - 3,69 zl.
Sūriai lydymui (lapukai plastikiniuose maišiukuose naminiams hamburgeriams naudojam) - 3,19 zl.

(LT perku tokius apie 6 lt pakiukas)
Varškė kibiriuky 1 kg. - 7,99 zl. (laaabai skani)
Didelis saliamio gabalas (500 gr.) - 12,99 zl.
Jogurta 1,39 - 1,79 zl.
Ritter sport šokoladas 4,99 zl. (kaip ir Lietuvoj)
Kiaušiniai L - 4,49 zl.
Tualetinia popierius 10 ritinėliu - 13,99 zl.
Mister Choc Saldainiukai su kokosu (kaip bounty) 350 g. 6,99 zl.
Mistec Choc (kaip twix) 464 g. 7,99 zl.
Kava 'Cream' pupelėmis (500 gr.) 16,99 zl.
Kava 'Espresso' pupelėmis (500 gr.) 16,99 zl.
Cukraus pudra (500 gr.) - 2,38 zl.
Užtepėlės (būna ir pas mus, tokiuose apvaliuose mažuose idukuose - su tunu, lašiša, krabais ir pan.) 80 g. indukas 1,69 zl.
Vatos diskeliai makiažui valyti 120 vnt - 2,79 zl.
Šiaip manau važiuosim apsipirkt kartą per mėnesį ten (dar jei pasianalizavus kur pigesnė parduotuvė), o tuo labiau kad gyvenam Marijampolėj ir tik 120 km. pirmyn - atgal

. Ypač nustebino mažos sūrių kainos

Gal kas palyginot Mocarelos ir Maskarponės sūrio kainas? Neužfiksavau kiek pas mus kainuoja. Ar verta iš Lenkijos pirkt