Įkraunama...
Įkraunama...

Juokingi nutikimai susiję su gimdymu

Nu nerealios istorijos thumbup.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Pasakokokit daugiau mirksiukas.gif
Atsakyti
juokiaus per ašaras, thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif seniai taip nesijuokiau

gerai, kad ne naktis dabar
Atsakyti
QUOTE(gekoniuke @ 2006 05 30, 14:20)
visas drapanas(kažkokį beformi rūbą) nusiplėšiau šalin ten pat gimdykloj ir lapatai per visą koridorių nuoga, kaip kokia fėja nulėkiau.. mama berods pakeliui pagavo ir halatuką užmetė.


QUOTE(Pitija @ 2006 06 22, 13:26)
Kitas momentas. Man gulit ant stalo "specifinėje pozoje", užėjo kažkoks vyriškosios giminės gydytojas. O aš, kaip kokia janamartė, instinktyviai prisidengiau abiem rankom vieną vietą  blush2.gif

Nu negaliu nustot juoktis lotuliukas.gif
Nu palyginimai tai thumbup.gif Viena fėja, kita jaunamartė lotuliukas.gif
Atsakyti
Jau vien paskaicius norisi gimdyti lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif na ir prisijuokiau lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
dėja mano gimdymas nebuvo ypač linksmas bet tai jau paskutines savaitės buvo thumbup.gif mes visos su pernešiojimais apie 40-43 sav gimdymo namuose gulejom ir LAuKEM lotuliukas.gif visos susidraugavusios linksma šauni kompanija apie 7 mamkos nestuke.gif linksmiausia budavo vakarais kai visos susedam hole ir gaudom visus gydytojus iš eilės ir prašom choru 'Duokite mums stebuklingu tablečių' doh.gif (skatinamųjų) arba mes kad greičiau pagimdytumem susigalvodavom visokių pratimukų kolidoriais begiojom kas greičiau šokinejom ir panašiai... jaučiu vaizdelis buvo nepakartojamas blush2.gif lotuliukas.gif
keistai į mus kitų mamų vyrai atėję aplankyt savas nestuke.gif žiurėjo... jaučiu galvojo kad visai su protu susipykom...
o dar pastovi pramoga buvo kai vakarais susimesdavom pinigus ir iškviesdavom "picą į namus" (tiesą į gimdymo) lotuliukas.gif doh.gif tai pirmą kartą mūsų kelis kartus klausė ar ne juokaujam blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wwwtania: 10 liepos 2006 - 20:38
QUOTE(wwwtania @ 2006 07 10, 21:36)
thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif na ir prisijuokiau  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
dėja mano gimdymas nebuvo ypač linksmas bet tai jau paskutines savaitės buvo  thumbup.gif  mes visos su pernešiojimais apie 40-43 sav gimdymo namuose gulejom ir LAuKEM  lotuliukas.gif  visos susidraugavusios linksma šauni kompanija apie 7 mamkos  nestuke.gif  linksmiausia budavo vakarais kai visos susedam hole ir gaudom visus gydytojus iš eilės ir prašom choru 'Duokite mums stebuklingu tablečių'  doh.gif  (skatinamųjų) arba mes kad greičiau pagimdytumem susigalvodavom visokių pratimukų kolidoriais begiojom kas greičiau šokinejom ir panašiai... jaučiu vaizdelis buvo nepakartojamas  blush2.gif  lotuliukas.gif
keistai į mus kitų mamų vyrai atėję aplankyt savas  nestuke.gif žiurėjo... jaučiu galvojo kad visai su protu susipykom...
o dar pastovi pramoga buvo kai vakarais susimesdavom pinigus ir iškviesdavom "picą į namus" (tiesą į gimdymo)  lotuliukas.gif  doh.gif  tai pirmą kartą mūsų kelis kartus klausė ar ne juokaujam  blink.gif


cia geras thumbup.gif
Turbut linksma buvo bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(gekoniuke @ 2006 05 30, 14:20)
visas drapanas(kažkokį beformi rūbą) nusiplėšiau šalin ten pat gimdykloj ir lapatai per visą koridorių nuoga, kaip kokia fėja nulėkiau.. mama berods pakeliui pagavo ir halatuką užmetė.

na man atrodo ne kaip feja, o greiciau, kaip streptizo sokeja lotuliukas.gif

QUOTE(Gosiuke @ 2006 05 31, 22:53)
Nu pavaret cia  biggrin.gif
O man per saremius iejo mano akusere i gimdykla, tuo tarpu uz duru pamaciau vaikinuka bestovinti, ir sako ji: "Gal galetumem ieiti?" As: "Ne!" Ji: "Tai gal galetumem?" As:"Nu kad gal ne." Ji dar kazkaip bande paklaust, o as isreziau, kad nenoriu, jog jis mano gimdyma stebetu. Akusere: "Tai cia besilaukianti pora tiesiog gimdykla noretu greit apziuret."
O gimdymo metu buvau labai pikta. Gydytoja paaiskino, kai noresis "didelio", iskart lipt nuo kamuolio ant gimdymo stalo. Ji ateina, klausia, ka darau. Sakau, taigi matot, stenu. Ji: "Tai ka as liepiau tuomet daryt?" As: "As "didelio" nenoriu! Man tik zarna ten lauk lenda." Veliau gimdymo metu pakilo temperatuta, gyd.liepe vyrui ir mamai mane vesinti. Mama kisa gert. As aiskinu: "Nematai, nenoriu." Vyras deda salta ranksluosti, as purtau ji nuo galvos: "Man nebent uzpiltas salto vandens kibiras padetu!" Gydytoja neistverus isreze, kad neverta cia pergyvent del tokios bajavos smile.gif
Pagimdzius burbuliavau ant kitos gydytojos, kad dar istrauktu tu gleiviu is vaiko:"Ar negirdit, kad tebegargaliuoja?!" Dar viena neleido filmuot kudikio: "Ka, as jums koks modelis? Nefilmuokit, prasom." As: "Akivaizdu, kad ne modelis, todel filmuoja ne jus, o kudiki." Tuo metu siuvusi gyd.smarkiau timptelejo siula, tada ir uzsiciaupiau pagaliau.

nepavydetina buvo tavo gyd. ir akuserei, nors tokiu atveju atleistina.

Oas dar galiu papasakoti istoriju is pirmo gimdymo ( tiksliau jau po gimdymo).

Kai tik pagimdziau dar gimdykloje pragulejau puse dienos. Jau as pagimdziusi ir guliu su lasaline, o salia manes gimdo kita ir rekia, o man taip negera ir taip norisi ramybes, tai liepiau jai uzsiciaupti, o ji man sako juk skauda, o as jai: man tai galva nuo taves skauda blink.gif biggrin.gif
Po kiek laiko akusere manes paklause ko dabar noreciau (na tipo ar noreciau pamatyti vaikeli), o as: dabar noriu valgyti doh.gif biggrin.gif

Kai jau gulejau palatoje (preis 12m. dar mamos guledavo atskirai nuo vaikuciu), tai va musu ten gulejo 7. Viena buvo jaunute mamka berods 19m. na zo ateina ji ryte po apsiplovimo bliaudama ir sako mums: nu bet kokia skyle dabar didele ir nezinau ar dabar vyrui patiks doh.gif lotuliukas.gif o as jai sakau: tai nueik dabar pas akusere ir paprasyk kad tau dar daugiau uzsiutu lotuliukas.gif

Na dar vienas mirksiukas.gif mus apiplaudinedavo kiekviena ryta kabinte akusere. Reikedavo uzlipti ant lektuvo ir tada jau aptvarkydavo. Na as ateinu paskutine is musu palatos, o man ji ir sako: na kokios jus visos svarios is tos palatos, nors i paroda visas siusk doh.gif Na pasmane vaizduote tai laki. As ir isivaizdavau didele sale, stovi septyni lektuvai ir visos guli issisketusios...o zmones vaiksto kaip parodoje... biggrin.gif

Na ir pavariau cia romanu, nors gal visai ir ne i tema, nes bajeriukai tai po gimdymo g.gif
Atsakyti
QUOTE(gekoniuke @ 2006 05 30, 14:20)
o man begulint ant stalo sarėmio metu pirstelėjau tokiais skystais. Gydytoja su sesute susižvalgė ir pasiūlė man nueit po dušu, o jis kitam koridoriaus gale. Na aš tokį pasiūlymą l. džiaugsmingai priėmiai, visas drapanas(kažkokį beformi rūbą) nusiplėšiau šalin ten pat gimdykloj ir lapatai per visą koridorių nuoga, kaip kokia fėja nulėkiau.. mama berods pakeliui pagavo ir halatuką užmetė.


lotuliukas.gif jau įsivaizduoju kaip plevėnai koridorium, oi, negaliu kaip prajuokinai lotuliukas.gif
QUOTE(rena @ 2006 07 13, 01:08)
na man atrodo ne kaip feja, o greiciau, kaip streptizo sokeja lotuliukas.gif
nepavydetina buvo tavo gyd. ir akuserei, nors tokiu atveju atleistina.

Oas dar galiu papasakoti istoriju is pirmo gimdymo ( tiksliau jau po gimdymo).

Kai tik pagimdziau dar gimdykloje pragulejau puse dienos. Jau as pagimdziusi ir guliu su lasaline, o salia manes gimdo kita ir rekia, o man taip negera ir taip norisi ramybes, tai liepiau jai uzsiciaupti, o ji man sako juk skauda, o as jai: man tai galva nuo taves skauda blink.gif 
Po kiek laiko akusere manes paklause ko dabar noreciau (na tipo ar noreciau pamatyti vaikeli), o as: dabar noriu valgyti

Kai jau gulejau palatoje (preis 12m. dar mamos guledavo atskirai nuo vaikuciu), tai va musu ten gulejo 7. Viena buvo jaunute mamka berods 19m. na zo ateina ji ryte po apsiplovimo bliaudama ir sako mums: nu bet kokia skyle dabar didele ir nezinau ar dabar vyrui patiks  o as jai sakau: tai nueik dabar pas akusere ir paprasyk kad tau dar daugiau uzsiutu

Na dar vienas mirksiukas.gif mus apiplaudinedavo kiekviena ryta kabinte akusere.  Reikedavo uzlipti ant lektuvo ir tada jau aptvarkydavo. Na as ateinu paskutine is musu palatos, o man ji ir sako: na kokios jus visos svarios is tos palatos, nors i paroda visas siusk doh.gif Na pasmane vaizduote tai laki. As ir isivaizdavau didele sale, stovi septyni lektuvai ir visos guli issisketusios...o zmones vaiksto kaip parodoje... biggrin.gif

Na ir pavariau cia romanu, nors gal visai ir ne i tema, nes bajeriukai tai po gimdymo g.gif



jei dar tiek juoksiuos, vaiką prikelsiu. Nebegaliu lotuliukas.gif
Atsakyti
Pirmas bajeris buvo kai darė klizmą. Kadangi likus kelioms dienoms iki gimdymo "pasigavau" hemarojų, tai tas kelias dienas negalėjau "to dalyko" daryt. Seselė žiūrėjo į mane paklaikusiomis akimis, kai po pirmos dozės klizmos paprašiau dar ...

Antras bajeris, prieš darant cezarį prieš tave pakabina tokią medžiagą, kad nematytum operacijos. Prasidėjus pjovimui, aš bandžiau tą medžiagą nuimti, nes norėjau viską matyti (turbūt narkotikų paveikta)... Po kelių bandymų tai padaryti seselė buvo priversta laikyti mano rankas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(plonyte_linija @ 2006 07 14, 21:29)
Pirmas bajeris buvo kai darė klizmą. Kadangi likus kelioms dienoms iki gimdymo "pasigavau" hemarojų, tai tas kelias dienas negalėjau "to dalyko" daryt. Seselė žiūrėjo į mane paklaikusiomis akimis, kai po pirmos dozės klizmos paprašiau dar ...

Antras bajeris, prieš darant cezarį prieš tave pakabina tokią medžiagą, kad nematytum operacijos. Prasidėjus pjovimui, aš bandžiau tą medžiagą nuimti, nes norėjau viską matyti (turbūt narkotikų paveikta)... Po kelių bandymų tai padaryti seselė buvo priversta laikyti mano rankas biggrin.gif

Galejai ir per galva su kuo nors gauti... biggrin.gif
Atsakyti
Nu kokia cekava zosė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Erina @ 2006 03 27, 08:45)
Kai jau pradėjau gimdyti, t.y. stumti, gydytojas sako: stok dabar nestumk, o man nežinau kas užėjo, sakau "klausau ponas daktare", paskui jis sako, ateina sąrėmis, pasiruošk stumt, aš vėl sakau "klausau ponas daktare". Paskui vėl sako nestumk, aš vėl kaip sugedus plokštelė "klusau ponas daktare" Jeigu rimtai, tai aš nežinau kas man buvo užėję, kodėl aš taip sakiau. Daktaras pagalvojo kad aš juokauju ir sako: oho tu dar turi jėgų juokaut. Pasirodo aš tuo metu nei jėgų nei protelio jau nebeturėjau. Beje šitų savo malonių frazių nelabai prisimenu. Kitą dieną pats daktaras juokėsi, kad nekiekviena gimdyvė per gimdymą jį ponu vadina ir tokia paklusni būna, , paskui dar vyro klausiau ar tikrai taip buvo.

Nu mamkos pavarot.Man tai nebuvo jegu ir proto ateme,bet kad kazka dar sugebeciau prajuokinti blush2.gif blush2.gif
Atsakyti