Įkraunama...
Įkraunama...

Round robin žaidimas, 9 tema

QUOTE
P.s.susisiekiau su Hipolipo!Ji man parase,kad spalio5d grizta i LT ir man issius mano darbeli


Džiugu girdėti, perdaviau Rolytei šią informaciją.
Atsakyti
Sveikos. Atsiprasau, kad buvau dingus, biski turiu nemalonumu, tai ne siuvinejimai galvoj buvo doh.gif Issiunciau Inesiuuu pauksciukus. Bet jau taip nenorejo iskeliaut jie biggrin.gif ryte pasiemiau i darba, kad iskart po darbo issiust, bet aisku lapuka su adresu palikau namie doh.gif pasiemiau, nuejau i pasta, nedirba. Nuvaziavau i kita pasta, prasedejau 15min, pilna zmoniu o eile nejuda lotuliukas.gif teko per liuti i mola vaziuot rolleyes.gif Bet iskeliavo. Dabar galesiu ramiai miegot assa.gif biggrin.gif

Tik man ta etikete nu jau taip nesigavo doh.gif bet pora merginu isvis jos nedare, tai Inesiuuu jei darysi, gali mano perdaryt, jei negerai blush2.gif
Atsakyti
bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif vajetau,net sirdis soktelejo wub.gif negi jau grizta namo. Oi aciu merginom 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Nugi mergiotes mane box.gif ,kad nenufotkinu nikap blush2.gif

Gavau pauksciukus wub.gif tiek susigraudenau. Koks grooozis wub.gif dar pakistuka gavau,kurio tikrai ,Dantiste, nereikejo Aciu.Aciu visom labai uz ideta meile,krupstuma ir kantrybe. Esu suvirpinta iki sirdies gelmiu wub.gif Stengsiuos prisest ir uzbaigt. 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif oro_buckis.gif oro_buckis.gif oro_buckis.gif oro_buckis.gif oro_buckis.gif
Atsakyti
gerekites user posted image wub.gif
Atsakyti
Labai gražus, toks gyvas. thumbup.gif
Atsakyti
Tikrai mieli paukšteliai thumbup.gif
Atsakyti
Paukščiukai - super thumbup.gif
Vakar Hipolipo išsiuntė man mano RR bigsmile.gif Taip pat paprašė paimti jos siluetus,tad jei kitą savaitę išeis,susisieksiu su Rolyte dėl jųsmile.gif Aš planavau Hipolipo išsiųsti jos RR atgaliniu adresu, bet ji sakė, kad net neįsivaizduoja kada vėl čia bus ir prašė jos darbelį pasilikti pas save huh.gif Man kažkaip nėra labai malonu, pasiimti kažką ne savo, bet jei Hipolipo nori,tai paimsiu jos darbą. Šiaip atrašiau, kad jis bus pas mane ir jeigu ką, ji bet kada gali kreiptis ir atsiimti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sauluzee @ 2011 10 15, 11:58)
Paukščiukai - super  thumbup.gif
Vakar Hipolipo išsiuntė man mano RR bigsmile.gif  Taip pat paprašė paimti jos siluetus,tad jei kitą savaitę išeis,susisieksiu su Rolyte dėl jųsmile.gif Aš planavau Hipolipo išsiųsti jos RR atgaliniu adresu, bet ji sakė, kad net neįsivaizduoja kada vėl čia bus ir prašė jos darbelį pasilikti pas save  huh.gif Man kažkaip nėra labai malonu, pasiimti kažką ne savo, bet jei Hipolipo nori,tai paimsiu jos darbą. Šiaip atrašiau, kad jis bus pas mane ir jeigu ką, ji bet kada gali kreiptis ir atsiimti  smile.gif


Perduosiu Rolytei, kad tu jai paskambinsi, nes ji šiame forume beveik nesilanko, sakė, kad nenori skaityti būsimų mamyčių istorijų ir gąsdintis.
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2011 10 15, 16:21)
Perduosiu Rolytei, kad tu jai paskambinsi, nes ji šiame forume beveik nesilanko, sakė, kad nenori skaityti būsimų mamyčių istorijų ir gąsdintis.


Supratau,ačiūsmile.gif Tik kad šiuo metu esu apsirgusi, tikiuosi iki ateinančios savaitės pasveikti ir susitikti su Rolyte smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sauluzee @ 2011 10 15, 18:07)
Supratau,ačiūsmile.gif Tik kad šiuo metu esu apsirgusi, tikiuosi iki ateinančios savaitės pasveikti ir susitikti su Rolyte smile.gif


Tai aišku, pirma pasveik, Rolytei dabar tikrai nereikia bacilų.
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2011 10 15, 19:13)
Tai aišku, pirma pasveik, Rolytei dabar tikrai nereikia bacilų.


Tai jau taip 4u.gif
Atsakyti