Įkraunama...
Įkraunama...

Rusų filmai ir serialai

Kas gali rekomenduot koki rusiska seriala kazka lengvo komedija gal?
Labai patiko INTERNY, SVATY, SOLDATY
Atsakyti
QUOTE(olinka @ 2011 11 25, 12:03)
Kas gali rekomenduot koki rusiska seriala kazka lengvo komedija gal?
Labai patiko INTERNY, SVATY, SOLDATY

" Ot liubvi do koxania " superinis serialas .
Atsakyti
oi , mergaites, parsisiusiu viena serija pabandymui, yra 60 , tiek mano sveikata nepatemps , nebent labai patiktu cool.gif
http://kinozal.tv/de...s.php?id=893254
Atsakyti
QUOTE(Ponia Delovej @ 2011 11 25, 11:43)
oi , mergaites, parsisiusiu viena serija pabandymui, yra 60 , tiek mano sveikata nepatemps , nebent labai patiktu cool.gif
http://kinozal.tv/de...s.php?id=893254

esu girdejus kad sis serialas Талисман любви /2005/ fainas, bet tas 60 seriju- stabdo mane. Be to cia vaidina visas sarasiukas geru aktoriu: Татьяна Арнтгольц, Любовь Толкалина, Светлана Ходченкова, Даниил Страхов, Анатолий Белый, Григорий Антипенко, Анна Слю, Галина Польских, Мария Порошина.

Beje, gi cia vaidina jusu nemegstama aktore Татьяна Арнтгольц, tai kaip bus mirksiukas.gif
Kai paziuresit- parasykit, ok?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo visgi: 25 lapkričio 2011 - 13:03
QUOTE(Ponia Delovej @ 2011 11 25, 11:43)
oi , mergaites, parsisiusiu viena serija pabandymui, yra 60 , tiek mano sveikata nepatemps , nebent labai patiktu cool.gif
http://kinozal.tv/de...s.php?id=893254

O kaip parsisiunčiat vieną seriją? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilioja @ 2011 11 25, 15:05)
O kaip parsisiunčiat vieną seriją? bigsmile.gif

kaip spaudi torentuose ,,atverti,, tai leidžia pasirinkti kokias serijas siųsti smile.gif aš spaudžiu ,,nežymėti nieko,, tada nusiima visos varnelės nuo serijų ir pasižymiu kurias noriu.

jungiuosi ir aš pas jus, tiesa jau seniai žiūriu jūsų rekomenduotus filmus tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Apuokas @ 2011 11 25, 15:12)
kaip spaudi torentuose ,,atverti,, tai leidžia pasirinkti kokias serijas siųsti  smile.gif aš spaudžiu ,,nežymėti nieko,, tada nusiima visos varnelės nuo serijų ir pasižymiu kurias noriu.

jungiuosi ir aš pas jus, tiesa jau seniai žiūriu jūsų rekomenduotus filmus  tongue.gif

Va kaip g.gif Bandysiu namuos. Ale va - tę ne rusiškai parašyta biggrin.gif Jei bus neaišku, vėl klausiu bigsmile.gif

Sveika prisijungus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(visgi @ 2011 11 25, 14:57)
Kai paziuresit- parasykit, ok?

vat, kad pamaciau tik parsisiuntus pirma serija, kad vaidina maniske tongue.gif
ir dar carine Rusija, labai daug seriju , jau maciau , kad bus meiles, sekso scena nuziurejau traukinyj biggrin.gif , mistikos, neapykantos.Aktoriu yra labai puikiu, bet sis filmas ne man .Savo laiku prisiziurejau meksikietisku muilo operu , na cia jauciu ne toks skystas, bet per tiek seriju gali visko but.Bet manau kad istorijos megejams patiks. Sukneliu graziu yra , kaip A.Vasiljevo kolekcijoj smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ponia Delovej @ 2011 11 25, 15:35)
carine Rusija, labai daug seriju , jau maciau , kad bus meiles, sekso scena nuziurejau traukinyj biggrin.gif , mistikos, neapykantos.Aktoriu yra labai puikiu, bet sis filmas ne man .Savo laiku prisiziurejau  meksikietisku muilo operu , na cia jauciu ne toks skystas, bet per tiek seriju gali visko but.Bet manau kad istorijos megejams patiks. Sukneliu graziu yra , kaip A.Vasiljevo kolekcijoj smile.gif

na, jei istemptas labai, veiksmu vyksmas letas, ir viskas rutuliojasi pasyviai, tai ir- ne man irnesakyk.gif nemegstu tokiu...ir vien tik suknelem graziom ''nenupirks'' manes lotuliukas.gif
Aciu kad pasidalinot savo isvadom 4u.gif

P.S. beje, o kuris filmas idomesnis kazi- sis, t.y. Талисман любви /2005/ ar Бедная Настя (2003-2004)? As nei vieno nei kito nemaciusi. Kas gali pasakyti?
Papildyta:
QUOTE(Apuokas @ 2011 11 25, 15:12)
jungiuosi ir aš pas jus, tiesa jau seniai žiūriu jūsų rekomenduotus filmus  tongue.gif

hi.gif sveika prisijungus prie musu burelio 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo visgi: 25 lapkričio 2011 - 18:28
sveikos bigsmile.gif

jungiuos i rusisku serialu gerbeju gretas biggrin.gif
Jau is jusu rekomenduotu perziurejau Я тебя никогда не забуду tikrai geri, bet man kolkas favoritas isliko Всегда говори "всегда"yra 7 sezonai, visus perziurejau ir dar perziuresiu su malonumu ateity. Jau toks gyvenimiskas, net vyras isitrauke i ziurejimus ir abu graudinomes doh.gif nors siaip labai sunkiai susigraudinu del filmo, bet kai taip tikroviska viskas...
Atsakyti
QUOTE(Strielka @ 2011 11 25, 19:39)
sveikos  bigsmile.gif

jungiuos i rusisku serialu gerbeju gretas biggrin.gif


labas ir tau bigsmile.gif
Atsakyti
http://kinozal.tv/de...s.php?id=870466
visai neblogas, is dramu - melodramu serijos, kai kas nervavo , kai kas ne, o bendrai tai nieko rolleyes.gif
ai , dar pamirsau parasyt , kad galejo buti 2 seriju , ir man nepatinka kai paskui jau vaidina kiti aktoriai senstelejusius herojus, geriau nugrimuotu, pasendintu truputi ir butu viskas ciki .
Sveikinu naujas ziuretojas drinks_cheers.gif , bus daugiau nuorodu mirksiukas.gif , isvis mesim darba tongue.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ponia Delovej: 25 lapkričio 2011 - 21:02