Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų fotografai

mano drauges krikstynas fotkino tokia moteris, kai pamaciau jos nuotraukas, o ir is drauges atsiliepimu- NEREALIAI wub.gif
pati fotografe su dviem padauziukais mazais, tai su vaikais moka, supranta, vnz labai laisvai viskas, pagautos visos pacios paciausios situacijos, ten ir ideju pas ja neissemiamai kompozicijom.
vnz as- susizavejus buvau. Draugei mano dbr ji jau dvi krikstynas fotkino- dukrytes ir sunaus.
Ja ir pasirinkau savo mazosios krikstynom- NUOSTABUS prisiminimai uzfiksuoti wub.gif
dbr pas ja siaip koki karta metuose su mazaja pasifotkiname, graziom akimirkom uzfiksuot, prisiminimams rolleyes.gif
Man ji viena is fainiausiai fotkinanciu uz normaliai kaina.
(yra keltetas kitu, kuriu darbai patiko, bet netiko arba vieta, arba kaina, arba dar kas)
Vln ji.
pagal susitarima, berods vaziuoja ir kitur, bet cia jau jos reikia klaust, gal kas pasikeite ar ka.
FB ji yra, ten keletas jos darbu, kam idomu butu.
FotoAleja

graziu Jums Jusu mazyliu krikstynu!
Atsakyti
Gal kas su sia fotografe esat susidure Klaipedoje?
http://www.sarkutesfoto.com/index.html
Atsakyti
QUOTE(Notmiau @ 2013 04 10, 12:43)
Draugei mano dbr ji jau dvi krikstynas fotkino- dukrytes ir sunaus.
Ja ir pasirinkau savo mazosios krikstynom- NUOSTABUS prisiminimai uzfiksuoti  wub.gif
dbr pas ja siaip koki karta metuose su mazaja pasifotkiname, graziom akimirkom uzfiksuot, prisiminimams rolleyes.gif

FB ji yra, ten keletas jos darbu, kam idomu butu.
FotoAleja

O sakykit, kur galima krikstynu nuotrauku pamatyti? Rasete, kad drauges 2 vaikuciu krikstynas fotografavo. FB puslapyje neradau. Aciu 4u.gif
O kiek metu ji jau dirba? Rasete, kad vis kasmet su mazaja pas ja fotografuojates.
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2013 04 10, 11:19)
O sakykit, kur galima krikstynu nuotrauku pamatyti? Rasete, kad drauges 2 vaikuciu krikstynas fotografavo. FB puslapyje neradau. Aciu 4u.gif
O kiek metu ji jau dirba? Rasete, kad vis kasmet su mazaja pas ja fotografuojates.

parasykite jai- ji Jums ir atsakys, nzn as kur, kiek ir kokiu nuotrauku ji turi ar publikuoja 4u.gif
krikstyjome mazaja, kaip jai buvo 4 metai.
dbr jai 7, po krikstynu, daremes sesijas du kartus- rasiau 'karta metuose', nes LT buname priklausomai nuo galimybiu.
tai taip iseitu- fotkina ji jau 3 metus tikrai, as jos neklausiau, kiek ji is viso laiko jau fotografija uzsimineja g.gif
parodyciau savo krikstynu nuotraukas, bet as kazkaip neviesinu, ypac SM, sorry ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Notmiau: 10 balandžio 2013 - 12:53
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2013 04 10, 13:19)




jau ne karta pastebejau siame forume Jusu nora pakritikuoti kitus fotografus ar tam prijauciancius zmones, nes pati esate lyg pradedancioji fotografe.. sprendziu is Jusu siulomu nemokamu fotosesiju kudikiamas 4u.gif 4u.gif

prasau tolerancijos, nes jei Jus negerbiate kitu ir kiti Jus negerbs 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Merselle, nieko nekritikuoju 4u.gif .
Tiesiog kai rasoma, kad fotografavo jau tiek krikstynu, o puslapyje tik kelios fotosesijos, tai tiesiog keista ir tiek rolleyes.gif .
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2013 04 10, 16:13)
Merselle, nieko nekritikuoju 4u.gif .
Tiesiog kai rasoma, kad fotografavo jau tiek krikstynu, o puslapyje tik kelios fotosesijos, tai tiesiog keista ir tiek  rolleyes.gif .



Na nieko keisto. Ne visi sutinka viešai nuotraukas talpinti. Negali gi be tėvų sutikimo jo jaiko foto krauti į internetą...
Atsakyti
Sveikos, aš noriu parekomenduoti fotografę Liną (Kaune) fotografavo ji mūsų vaikelio krikštynas, vėliau parekomendavau ir draugei, jos sūnaus krikštynoms. Labai nuoširdžiai galiu pasakyti, kad šiltesnio bendravimo nesu gavus ir vaikai su ja labai smagiai susibendravo. Labai maloni, labai paslaugi. Nuotraukos be galo estetiškos ir šiltos. Esam labai patenkinti, tiek pačiu žmogumi, tiek požiūriu į darbą ir puikiu rezultatu.
svetainė http://www.auksiniskadras.lt/
facebook http://www.facebook.com/Auksiniskadras
Atsakyti
QUOTE(lairam @ 2013 04 10, 16:18)
Na nieko keisto. Ne visi sutinka viešai nuotraukas talpinti. Negali gi be tėvų sutikimo jo jaiko foto krauti į internetą...

Tas taip, bet ir FB puslapis naujas, tik pusmeti.
Aplamai mano akimis pradedancioji.
Tiek to, visi nori kad apie juos suzinotu kazkokiais budais biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2013 04 10, 16:13)
Merselle, nieko nekritikuoju 4u.gif .
Tiesiog kai rasoma, kad fotografavo jau tiek krikstynu, o puslapyje tik kelios fotosesijos, tai tiesiog keista ir tiek  rolleyes.gif .


4u.gif

Jusu vietoje daugiau reklamuociau savo darbelius, uz patrauklia kaina smile.gif

QUOTE(lairam @ 2013 04 10, 16:18)
Na nieko keisto. Ne visi sutinka viešai nuotraukas talpinti. Negali gi be tėvų sutikimo jo jaiko foto krauti į internetą...



pritariu, mes irgi prasome nedeti i viesa erdve foto, jau ne viena fotosesija taip. pasimokem su vestuvinem foto, pilnas internetas doh.gif viska slabai grazu, bet asmeniska 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(merselle @ 2013 04 10, 16:27)
4u.gif

Jusu vietoje daugiau reklamuociau savo darbelius, uz patrauklia kaina  smile.gif


O kiek yra patraukli kaina rolleyes.gif ?

Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2013 04 10, 16:35)
O kiek yra patraukli kaina  rolleyes.gif  ?



Už kiek sugebi save parduoti, už tiek ir gaunasi patraukli biggrin.gif . Yra, kas už krikštynas ima kaip už vestuves, bet jau kelis mėn į priekį darbų turi, o kitas ir veltui fotografuotų, bet kažkodėl niekas pas jį neeina smile.gif
Atsakyti