Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų fotografai

QUOTE(Lineta* @ 2012 03 05, 09:36)
matot, vieniems vienokie patinka, kitoems kitokie  4u.gif
mes daugiau negalime skirti ir nenorime, nes vestuvems buvome nusisamde uz 4 000 Lt, bet kaip bebutu gaila - nuvyle doh.gif

Jei ne paslaptis - ką pasirinkote?
Atsakyti
QUOTE(ADA @ 2012 03 05, 09:44)
Jei ne paslaptis - ką pasirinkote?


dabar pasirinkome sviesos uzrasai smile.gif
Atsakyti
ir aplamai kaip dar dristama toliau rasineti ir man aiskinti,kad as cia per visa foruma koliojuosi,nes man matai su savo reklama tik gero norejo doh.gif nu sakes,turim fotografe jau,nerasinekit nesamoniu.
Atsakyti
Man tai toks klausimas iskilo (sorry jei nelabai i tema), kokia aplinka jus pasirenkat fotosesijai? Ar po ceremonijos salia baznycios, ar vaziuojat i kokia grazia vietele, jei prie baznycios aplinka neypatingai zavi, jei taip tai pvz. kur? (domintu Kauno ribose). Aciukas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(korete @ 2012 03 07, 13:22)
Man tai toks klausimas iskilo (sorry jei nelabai i tema), kokia aplinka jus pasirenkat fotosesijai? Ar po ceremonijos salia baznycios, ar vaziuojat i kokia grazia vietele, jei prie baznycios aplinka neypatingai zavi, jei taip tai pvz. kur? (domintu Kauno ribose). Aciukas  smile.gif

Mes labai sėkmingai pasivaikštome senamiestyje, prie Kauno pilies, ąžuolyno parke... kas kaip labiau mėgsta. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rutti @ 2012 03 07, 14:29)
Mes labai sėkmingai pasivaikštome senamiestyje, prie Kauno pilies, ąžuolyno parke... kas kaip labiau mėgsta. 4u.gif

Bet jau tenka pavaziuoti nuo baznycios toleliau? Ir fotografai sutinka vaziuoti bet kur? o gal ir patys kurnors pasiulo? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(korete @ 2012 03 08, 11:57)
Bet jau tenka pavaziuoti nuo baznycios toleliau? Ir fotografai sutinka vaziuoti bet kur? o gal ir patys kurnors pasiulo?  blush2.gif

Na tenka , kad ir pavažiuoti truputuką, nieko baisaus tikrai smile.gif
O jei kažkur toliau, tai priskaičiuojame kuro išlaidas smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rutti: 08 kovo 2012 - 14:58
Mes susitarem del fotosesijos su sviesosuzrasais 4u.gif labai tikiuosi graziu foto blush2.gif
Atsakyti


QUOTE(Zemaiciuke @ 2012 03 09, 13:45)
Mes susitarem del fotosesijos su sviesosuzrasais  4u.gif labai tikiuosi graziu foto  blush2.gif

Ir nepamirškite, kad ir patys turite stengtis gražūs būti tuose nuotrauose, geras nuotaika ir atsipalaidavimas smile.gif
Sėkmės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rutti @ 2012 03 09, 15:51)
Ir nepamirškite, kad ir patys turite stengtis gražūs būti tuose nuotrauose, geras nuotaika ir atsipalaidavimas smile.gif
Sėkmės smile.gif


padarysim viska kad isiamzintu nuostabi svente 4u.gif aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nojaus_mama @ 2012 02 26, 14:48)
Labai pritariu Monikai, mes pirmą sūnų krikštydami atradome VA FOTO, kurios specializacia- vaikai, likom labai patenkinti, matos kad žmogus nuoširdžiai dirba, neskaičiuoja laiko ir stengiasi pasiekt maksimalų rezultatą.

drasiai rekomenduoji,vika fotkino tiek mane nestuke.gif tiek mano vaikucius namie,nuotraukos siltos,grazios,sutvarkytos,kam parodau visi zavisi.Skaiciuoju daba kristynu biudzeta ir labai noreciau ja pasikviesti pafotkinimui.Tikrai laiko ji tai negaili.O kainos tikrai nesikandzioja thumbup.gif
Atsakyti
Kelioms valandoms paprastai krikštynoms samdomas fotografas? Gal kas nors iš patirties pasidalintų vidutinėm dabar vyraujančiom kainom? prieš kiek laiko iki krikštynų tariatės?
Atsakyti