Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šauniosios pradinukės...

QUOTE(Jolita 02 @ 2011 10 26, 15:08)
mes tai į žurnalą žmogaus saugą rašom ten kur yra palikta tuščia grafa. Rašom taip:
ŽS"Saugus kelias namai- mokyklai-namai" (integruota į pasaulio pažinimo pamoką).
Papildyta:
atskirai neišskiriam.


O planuose irgi į vieną lapą rašote pagal mėnesius? Ar atskiruose?..na gal supratot...
Atsakyti
QUOTE(Iruciukass @ 2011 10 25, 20:03)
Jeigu reikia, tai apie patyčias turiu grupinio darbo užduočių. Galiu atsiųsti, jei reikia. atsiųsiu.

Būtų šaunu.. 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Ups...kaip greit pasiekėm 50 puslapiuką. mirksiukas.gif
Atsakyti
Jo planuose prie kiekvieno mėnesio prirašom. Atskirų planų nerašom.
Atsakyti
Mergaitės, ar jaučiat? Liko tik dvi dienelės rimto darbo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2011 10 26, 17:43)
Mergaitės, ar jaučiat? Liko tik dvi dienelės rimto darbo thumbup.gif

valio. thumbup.gif rytoj atkentesiu rudenelio svente, o jau penktadieni kaip nors.su vaikais jau visai nebesusitvarkau. ryskiai ir jiems reikia atostogu ne tik man doh.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2011 10 26, 16:43)
Mergaitės, ar jaučiat? Liko tik dvi dienelės rimto darbo thumbup.gif

Man tik viena yahoo.gif sokiai.gif assa.gif . Po pietų pradės remontus... Tai jau galėsiu į kapines važiuot... blush2.gif
Atsakyti
Mergaitės, tema baiginėjasi, duokit man valandžiukę, sukurpsiu naują. Tik ką grįžau - labai alkana, užkandu ir kimbu į darbus.
Atsakyti
Ačiū, calkusl, už dar dalį nuskanuotų puslapių kūno kultūrai pirmokams. Jau iki 30-tos pamokos yra aciuks.gif
Man kaip tik rytoj kūno kultūra ir gali ateit stebėti. Gal per atostogas kas galės likusią dalį nuskanuoti.
O dabar labai džiaugiuosi siuntiniu iš lobių skrynelės aciuks.gif aciuks.gif aciuks.gif
Atsakyti
Nauja tema

Ir plepaliukai liesis vėl laisvai lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2011 10 26, 17:43)
Mergaitės, ar jaučiat? Liko tik dvi dienelės rimto darbo thumbup.gif


thumbup.gif Is karto nuotaika pakyla lotuliukas.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti