Įkraunama...
Įkraunama...

Gyd. Rimantas Gricius

labai atsiprasau uz klausima, gal kazko nesupratau - 2009 pabagoje gime mergyte, kuria gricius echoskopijos metu palaike mirusia ir siule daryt operacija?... blink.gif
Atsakyti
Na, nezinau... As gimdziau pas Griciu ir esant reikalui tikrai vel pas ji lankysiuosi, nes tikrai negaliu pasakyti ne vieno blogo zodzio. Ir prisireikus itin skubios konsultacijos, jis nepaeme ne vieno lito. Gydytojai irgi zmones, klysti znogiskai, tik ziauriai gaila, kad taip atsitinka.
Atsakyti
QUOTE(mazuika @ 2010 11 15, 23:33)
labai atsiprasau uz klausima, gal kazko nesupratau - 2009 pabagoje gime mergyte, kuria gricius echoskopijos metu palaike mirusia ir siule daryt operacija?... blink.gif


nu as irgi taip supratau... jo... normaliai..... unsure.gif
Atsakyti
Sveikutes! as pas si gydytoja lankausi puse metu ir tikrai nebuvo tokio atvejo, kad jis butu nedemesingas ar pajusciau jo nekompetencija blink.gif
Nesu is tu kurios megsta lankytis gydymo istaigose, tuo labiau pas ginekologa vaziuoju sukastais dantimis, bet pas si gydytoja laukiu to laiko, kada reikes vaziuoti thumbup.gif . Bendrauti su juo labai paprasta, jei klausi viska paaiskina. Nezinau, ar galima uzsideti tokia nuosirdumo kauke, bet jis man atrodo tikrai nuosirdus. Na kai reikia buna grieztas, bet manau, kad kartais to tikrai REIKIA cool.gif
Nesitiki, kad cia buvo kalbeta apie ta pati zmogu................Pas ji gydausi nevaisinguma ir jo ziniomis negaliu skustis, visi paskirti vaistai man gerai veike, smulkiai paaiskino kaip ka vartoti. Inseminacija atliko viena karta net puse devyniu vakare, nes butent ta diena man turejo ivykti ovuliacija, o visa diena buvo pilna pacienciu.....negalejo anksciau paskirti. Jis tikrai atsidaves savo darbui ir negaili laiko jam. Gydytojai - zmones, jie pavargsta, buna pikti, jiems irgi kartais nepasiseka, bet negaliu patiketi, kad jis taip elgesi. Tikiuosi kad vaivosiuxs ne apie Rimanta Griciu pasakojo g.gif .............................., nes paskaicius tikrai atsoka noras pas toki gydytoja lankytis verysad.gif Bet as pas ji lankysiuos ir laaaaaaabai noreciau pas ji gimdyti, bet paziuresim............... mirksiukas.gif
Atsakyti
ziuriu, daug geru atsiliepimu apie si gydytoja.. gaila, kad negaliu ir as tokiais pasigirti.. tiesa sakant, mano patirtis gana skaudi unsure.gif

pas si gydytoja vaziavau sekmadieni, neeilinei apziurai, nes is ryto atsikelusi pamaciau kresuliuku (buvo 20ta savaite). kadangi dar kankino ir pilvo kietejimai ir susitraukimai, tai lekem greit i AK su vyru. taciau per apziura bendraujant su gydytoju pasirode, lyg as kokia durnele atsikelus is ryto prisigalvojau ir vat atvaziavau siaip sau doh.gif paklausius del ko gali buti kresuliukai, man buvo atsakyta, kad nezino, nes nieko nemato, ir isvis kraujas jei yra jis yra ryskiai raudonas ir daug. ir isvis visos nescios savaitgali prabunda ir pradeda vis kazka jausti.. o jums isvis pagalbos nereikia doh.gif na ir ka gi.. pirmadieni vakare mes su vyru vel vaziavom i AK..dabar jau ir kraujas ryskus buvo ir daug (kaip sake gerb gydytojas), bet dabar jau buvo gryniausias persileidimas, ir vaikelio nebuvo imanoma issaugoti verysad.gif

as suprantu, kad ir gydytojai klysta, bet pats jo bendravimas man buvo irgi nepriimtinas..pasijutau visiska durnele, kad atvaziavau (o juk ne be reikalo vaziavau..). ir kita karta, jei man kils abejoniu, nepaisant visu aplinkiniu pagyru gydytojui, eisiu ir tikrinsiuos pas antra, trecia, ketvirta, kol man bus isaiskinta, kas vyksta.. bet tfu tfu tfu, tikiuosi, kad niekad nereikes to vel patirti.. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(xaxatulka @ 2010 11 29, 15:55)
ziuriu, daug geru atsiliepimu apie si gydytoja.. gaila, kad negaliu ir as tokiais pasigirti.. tiesa sakant, mano patirtis gana skaudi unsure.gif

pas si gydytoja vaziavau sekmadieni, neeilinei apziurai, nes is ryto atsikelusi pamaciau kresuliuku (buvo 20ta savaite). kadangi dar kankino ir pilvo kietejimai ir susitraukimai, tai lekem greit i AK su vyru. taciau per apziura bendraujant su gydytoju pasirode, lyg as kokia durnele atsikelus is ryto prisigalvojau ir vat atvaziavau siaip sau doh.gif  paklausius del ko gali buti kresuliukai, man buvo atsakyta, kad nezino, nes nieko nemato, ir isvis kraujas jei yra jis yra ryskiai raudonas ir daug. ir isvis visos nescios savaitgali prabunda ir pradeda vis kazka jausti.. o jums isvis pagalbos nereikia doh.gif na ir ka gi.. pirmadieni vakare mes su vyru vel vaziavom i AK..dabar jau ir kraujas ryskus buvo ir daug (kaip sake gerb gydytojas), bet dabar jau buvo gryniausias persileidimas, ir vaikelio nebuvo imanoma issaugoti verysad.gif 

as suprantu, kad ir gydytojai klysta, bet pats jo bendravimas man buvo irgi nepriimtinas..pasijutau visiska durnele, kad atvaziavau (o juk ne be reikalo vaziavau..). ir kita karta, jei man kils abejoniu, nepaisant visu aplinkiniu pagyru gydytojui, eisiu ir tikrinsiuos pas antra, trecia, ketvirta, kol man bus isaiskinta, kas vyksta.. bet tfu tfu tfu, tikiuosi, kad niekad nereikes to vel patirti.. verysad.gif


liudna, bet nors lankiausi nestumo prieziurai pas ji BAK (ir galejo daryt visus reikiamus tyrimus ir daznuma vizitu nustatyt, kiek reikalinga) - man irgi prieslaikinio gimdymo (isnesiojau iki 31 sav.) nenumate (gal negalejo, o GAL buvo galima koki tyrima padaryt ar tiesiog dazniau kokius atlikt, kad toki dalyka bet dalinai numatyt).
Del pacio bendravimo neturiu priekaistu - viskas ok, bet....va, tas sioks toks BET liko, todel iprastinei ginekologinei prieziurai nebelikau pas ji - grizau pas savo pirma ginekologa, pas kuri lankiausi su pirmu nestumu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Astuliux @ 2010 11 29, 16:01)
liudna, bet nors lankiausi nestumo prieziurai pas ji BAK (ir galejo daryt visus reikiamus tyrimus ir daznuma vizitu nustatyt, kiek reikalinga) - man irgi prieslaikinio gimdymo (isnesiojau iki 31 sav.) nenumate (gal negalejo, o GAL  buvo galima koki tyrima padaryt ar tiesiog dazniau kokius atlikt, kad toki dalyka bet dalinai numatyt).
Del pacio bendravimo neturiu priekaistu - viskas ok, bet....va, tas sioks toks BET liko, todel iprastinei ginekologinei prieziurai nebelikau pas ji - grizau pas savo pirma ginekologa, pas kuri lankiausi su pirmu nestumu  rolleyes.gif


girdejau, kad lankantis BAK pas ji visos patenkintos.. bet va, valstybineje istaigoje kazkas jam gal nepatinka.. nezinau.. per apziura taip pirstus sukiso, kad galvojau plaucius pasieks blink.gif liudna tik kad esant akivaizdziems pozymiams, kad kazkas negerai, atsakoma, kad pagalbos jums nereikia..
zinau, kad sekanti karta tikrai nenoresiu pas ji. reikia tik neprisisneketi doh.gif
Atsakyti
Paklausius jusu, merginos, nejauku darosi ir eiti pas si gydytoja unsure.gif
As is tiesu bak'e pas ji lankausi...... verysad.gif
Gaila tokius atsiliepimus girdeti apie gydytoja, kuriuo taip pasitiki..............nes supranti, kad pasitikejimas yra toks laikinas dalykas.... blink.gif
Na gal kas ka gero dar parasykit, please.... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunėlėlė @ 2010 11 29, 21:31)
Paklausius jusu, merginos, nejauku darosi ir eiti pas si gydytoja unsure.gif
As is tiesu bak'e pas ji lankausi...... verysad.gif
Gaila tokius atsiliepimus girdeti apie gydytoja, kuriuo taip pasitiki..............nes supranti, kad pasitikejimas yra toks laikinas dalykas.... blink.gif
Na gal kas ka gero dar parasykit, please.... unsure.gif

Vat cia paskutiniai tokie prasti atsiliepimai.. unsure.gif visa tema vien pagyros, ir is pazystamu geru girdejus. Tai nzn g.gif Apie kitus kiek esu skaiciusi, tai ojojo, dar ne tokiu atsilepimu yra. Kad butu vien geri, tai turbut nemaciau, vistiek kazkas kazkur atsitinka verysad.gif
Atsakyti
oj, na tikrai paskutiniai atsiliepimai ne kokie..... dziaugiuosi, kad savo nestumo prieziurai ir gimdymui buvau pasirinkusi kita gydytoja (o rinkausi is Griciaus ir Ziobako).... nors ir pas Griciu buvau vienoj apziuroj, tai tada paliko gera ispudi.....
Atsakyti
QUOTE(Ramunėlėlė @ 2010 11 29, 20:31)
Paklausius jusu, merginos, nejauku darosi ir eiti pas si gydytoja unsure.gif
As is tiesu bak'e pas ji lankausi...... verysad.gif
Gaila tokius atsiliepimus girdeti apie gydytoja, kuriuo taip pasitiki..............nes supranti, kad pasitikejimas yra toks laikinas dalykas.... blink.gif
Na gal kas ka gero dar parasykit, please.... unsure.gif

tu paskaityk visur, kad apie bet koki gyd, nebus vien geri atsiliepimai, siulau paciai spresti, apsilankyk pabendrauk ir tada nuspresi ar tau priimtinas jo bendravimo budas, ar atsako i visus tau rupimus klausimus, ar neskuba ir pan, o ne skaityk 4u.gif kiek zmoniu tiek nuomoniu ir visko gyvenime buna, kai as ejau pas viena gyd. jinai man iskart pasake, kad nesu Dievas, esu toks pat zmogus kaip ir jus tik turiu medicinini issilavinima ir negaliu atsakyti jums iskart kaip jusu organizmas reguos i viena ar i kita, ir ji teisi!!!
Papildyta:
QUOTE(Ramunėlėlė @ 2010 11 29, 20:31)

lankiausi pas si gyd. ir visa nestuma priziurejo ir gimdyma prieme, buvau juo patenkinta, tai kad delto ir sakau, kad pati sprestum 4u.gif
Atsakyti
......o merginos, gal turite patirties, ar sis gydytojas megsta dovanas, o gal labiau pinigelius?
Atsakyti