Įkraunama...
Įkraunama...

Gyd. Rimantas Gricius

Gimdžiau pas R.Griciu, nes buvau su juo susitarusi. Prieziura ir gimdymas - viskas buvo super, tik kad nei pirma, nei antra diena neatejo pasiteirauti kaip laikausi, nors zadejo, o sumoketa buvo ne tiek jau ir mazai, iskaitant ir anestezija - 1000lt. Nors ka gali zinot - gal zmogui kas nors atsitiko ir negalejo aplankyti. Siaip pats daktaras tikrai siltas ir taktiskas zmogus. Gal ir gimdyciau pas ji dar karta.
Atsakyti
Pries 3 sav gimdziau pas sita gyd. Griciu,super daktaras,visi geriausi zodziai.Ir akusere Rima buvo labai nuostabi moteris.Nors gimdziau naturaliai ir aisku to skausmo uzteko,bet prisiminimai geriausi.Drasiai siulyciau rinktis sita gydytoja thumbup.gif
Atsakyti
as irgi visai atsitiktinai patekau pas si gyd. tai nuostabus zmogus.labai daug stiprybes suteikia jo uzsispyrimas.jei dar kada gimdysiu tai labai noreciau vel pas Griciu. thumbup.gif
Atsakyti
As irgi noreciau gymdyti pas ji. Ber girdejau kad jis taip paprastai pacienciu "is lauko" nepriima. Kaip jus su juo taretes ir kiek mokejot uz gymdyma? Kalbu apie gymdyma antakalnio gymdymo klinikoje. Gal galite duoti jo tel. nr.
Ir dar klausimelis - kaip jis ziuri i epidura?
Is anksto dekoju.
Atsakyti
as lankausi pas ji BAK'e, tai, tikiuosi ten ir galesiu pas ji gimdyti g.gif siaip atrodo visai mielas, man svarbu, kad nerektu, ir neirodinetu, kad pvz. man neskauda, jei istikruju skauda doh.gif
Atsakyti
Labai taktiskas, zmogiskas ir kartu profesionalus gydytojas.
Ir kita karta pas ji gimdyciau thumbup.gif

I epidura ziuri normaliai smile.gif
O dirba jis BAK ir AK. Paskambinus i BAKa galima uzsirasyti konsultacijai ir susitartumet su gydytoju, kad ir "is lauko" atejus. Nors tiesa sakant abejoju ar jis tokio poziurio g.gif
Atsakyti
Aš ir gimdžiau pas šį superinį gydytoją :valioAK. Norėjau pati epidūros, tai sakė kad pritaria jai, tik pats jos neperša moterims, palieka spręsti pačioms. Pažadėjo pakviesti vieną iš geriausių aneztezelogų( gaila nežinau jo pavardės), jų dėka gimdymas vyko be jokio skausmo, apie gimdymą liko patys geriausi prisiminimai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mersi @ 2007 10 29, 23:08)
Aš ir gimdžiau pas šį superinį gydytoją :valioAK. Norėjau pati epidūros, tai sakė kad pritaria jai, tik pats jos neperša moterims, palieka spręsti pačioms. Pažadėjo pakviesti vieną iš geriausių aneztezelogų( gaila nežinau jo pavardės), jų dėka gimdymas vyko be jokio skausmo, apie gimdymą liko patys geriausi prisiminimai smile.gif



Sakyk Mersi, kaip jauteisi po epiduro ir ar tikrai visai nieko neskaudejo.
Atsakyti
Realiai sąremių skausmą jaučiau apie 15min. kol suleido vaistus, man turbūt labai gerai pataikė dozę, nes jaučiau kojas ir pačius sąremius tik nebuvo skausmo, pajausdavau kažkokia lengva bangą, pagimdžiau per nepilnas dvi valandas. Po gimdymo irgi jokių skundų neturėjau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Anita @ 2007 10 22, 16:19)
As irgi noreciau gymdyti pas ji. Ber girdejau kad jis taip paprastai pacienciu "is lauko" nepriima. Kaip jus su juo taretes ir kiek mokejot uz gymdyma? Kalbu apie gymdyma antakalnio gymdymo klinikoje. Gal galite duoti jo tel. nr.
Ir dar klausimelis - kaip jis ziuri i epidura?
Is anksto dekoju.

tai jeigu jo budėjimas, tai kaip gali nepriimt?
aš nesitariau ir nemokėjau, bet viskas thumbup.gif
Į epidurą žiūri labai teigiamai.
Atsakyti
As gimdziau pries gera savaite pas daktara Griciu ,baltijos ir amerikos klinikoje. Labai geras daktaras ir puikus zmogus..
Atsakyti
QUOTE(mersi @ 2007 10 31, 21:02)
Realiai sąremių skausmą jaučiau apie 15min. kol suleido vaistus, man turbūt labai gerai pataikė dozę, nes jaučiau kojas ir pačius sąremius tik nebuvo skausmo, pajausdavau kažkokia lengva bangą, pagimdžiau per nepilnas dvi valandas. Po gimdymo irgi jokių skundų neturėjau thumbup.gif



O kaip tareisi su anesteziologu, pati ar tai dare Gricius ir kiek mokejai uz nejautra. Jei ne paslaptis kiek davei Griciui. O akusere parinko gydytojas ar tu buvai ka numaciusi? Klausineju, nes paciai po 2 sav. gymdyti.
Is anksto dekoju.
Atsakyti