Įkraunama...
Įkraunama...

Tortų, pyragų ir kt. kepinių puošimas, 72 tema

QUOTE(sweetsosweet @ 2011 10 25, 09:12)
su sviestiniu kremu smile.gif palauke kol apstingo bet dar visiskai nesustingo. paskui lieciant ranka, kremas syla ir issilygina smile.gif

Na tikrai ne sviestiniu kremu, nes sviestinis kremas neapdziuva schmoll.gif Cia yra paprasciausias icing'as. dar yra toks buttercream icing, jis sviestinis, bet su daug pudros, tad pavirsius apdziuva, o sitam moteriske krema ivardina tik kaip icing, tad nemanau kad sviestinis. O su paprastu sviestiniu tikrai sitaip nepadarysi ax.gif Jei ant paprasto sviestinio uzdesit servetele ir imsit sildyti, glostyti, gausit kose doh.gif

Shortening yra paprasciausi riebalai, kaip ir tas pats kas musuose zinomi taukai.

Na, beze islyginti imanoma, bet tikrai nelengva, man dar nepavyko, bet marskiniu del to ir nesiplesiau, gal butu pavyke jei buciau labiau pasistengus rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mazuliux: 25 spalio 2011 - 11:40
labutis, norejau pakalust, is kokios mases geriausia daryti zolyte? aciu
Atsakyti
QUOTE(Musiukass @ 2011 10 25, 08:12)
čia gan kuklus asortimentas puošybai, bet pradžiai šio to įsigyt galima  mirksiukas.gif bet šiaip ten rojus,  širdis atsigauna man ten nuėjus  biggrin.gif

O internetu pamatyti negalima? nes katalogo neradau verysad.gif

MergickaN
tikakva,
GARAZUS tortukai jusu wub.gif



QUOTE(Irme @ 2011 10 25, 09:12)
Sveikos. noriu uzsisakyti americolor dazus is cake-deco, bet raso, kad tai nemaistinis produktas. Tai ju i krema negalima det?


pavartyk atgal puslapius, (apie tai jau buvo parasyta) mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(Bijuna @ 2011 10 25, 10:44)
Merginos, kaip Jums atrodo kuo čia apteptas tortas  g.gif

Čia tepama taip vadinamu „Шортенинг”, tai įvairios paskirties kulinariniai riebalai, nuo jų sudėties priklauso kam naudojami: gali būti kepiniams, tortų, pyragaičių puošimui ir pan. Jie yra baltos spalvos, pvz „Crisco”
Atsakyti
QUOTE(Griaustinė @ 2011 10 25, 09:49)
Visoms žiauriai pavydžiu sugebėjimo lipdyti figūrėles, manau, kad man nelemta, nes darželio nesu lankiusi ir plastelinu dirbti nemokėjau  cool.gif
Labai gražūs erikiuxx tortai, kruopšti ir kūrybinga motera atsirado, tinulia irgi. Eda.dita tortas labai gražus, tik tos spyruoklės man kažkaip... nors gal čia buvo tokis pageidavimas.
Aš dabar sustabdžiusi įgaliojimus tortų puošime, aš dabar visokias receptūras bandau  cool.gif  va  cool.gif


ACIUKAS 4u.gif
su figurelemis ir man sunkoka, nors su plastelinu vaikisteje labai zaidziau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dianaaa1215 @ 2011 10 25, 12:07)
Griaustine pasidalink kokias bandai receptūras ax.gif

šokoladinę simfoniją, turtingą kavos, ambasadorių medutį (nepatiko schmoll.gif ar tai nesigavo), patį skaniausią pasaulyje (nu ką dabar...), sukūriau pati labai braškinį tortą, vakar pina colada pyragą kepiau iš one platybių (superinis), bet čia aš ne toje temoje varau sau žiūriu cool.gif
O jei į temą - vistiek prispirkau visokio š... - ir perlų purškiamą blizgesį, ir aviečių bei braškių kvapus iš cake-deco, kurie žiauriai brangūs ir pastilaže jų nesijaučia visiškai, tik nudažo rausvai doh.gif
Atsakyti
ir kuris geriausiai patiko ?

ryt kepsiu vel skaniausia pasaulyje biggrin.gif man jis labai labai patinka, niam niam wub.gif
gaila, bet jo puosti nemoku blush2.gif tai kepsiu si karta kaip pyraga ax.gif

patiko dar man, medutis pagal cipciuka thumbup.gif
Atsakyti
Nu nevėžį pamiršau doh.gif , nu šitas geriausiai ir patiko, o pats skaniausias būtent primena pyragą su pertepimu
Atsakyti
QUOTE(Serinute @ 2011 10 24, 19:46)
Sveikutės,

Noriu pasitikslinti dėl puošimo šokoladine tvorele. Sugalvojau pasibandyti, ir kažkodėl nesigavo sad.gif Ištirpinau šokolada, plonai išliejau jį ant sviestinio popieriaus, pradžiai bandžiau ne ilgą tvorelę daryti, o tiesiog betkokius ornamens. Įdėjau į šaldytuvą, puikiai sustingo. Bet kai išėmiau iš šaldytuvo, jis pabuvęs ambario temperatūroje labai ištižo. Tai kaip su tvorele tada, jei tortas ant stalo pabus kelias valandas? Vaizdelis nekoks....
Gal blogas šokoladas (naudojau Vilniaus Pergalės SONATA juodąjį šokoladą), tirpinti ant garų, ar galima mikrobangėje?


Pakartotinai, gal kas atsakys..... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Serinute @ 2011 10 25, 15:24)
Pakartotinai, gal kas atsakys..... smile.gif

Gali buti kaltas sokoladas...as visada naudoju Karunos,tai dar nebuvo taip kad pavestu...tirpinu visada ant garu, tai del mikrobanges tikrai neatsakysiu... 4u.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti