Įkraunama...
Įkraunama...

Dvasinės ligų atsiradimo priežastys- 9

QUOTE(ragnez @ 2011 11 08, 15:02)
uzkliuvo. mokytis nejausti - tai tas pats, kaip gerti tabletes, kad nejaustum skausmo, uzuot gydzius skausmo priezasti...


Nelaikyti. Taip geriau?
Mano minties esme buvo visai ne ta ka jus supratot. Zodis yra tik isorinis apvalkalas.
Atsakyti
QUOTE(ragnez @ 2011 11 08, 15:56)
neteisingai formuluojate klausima, todel ir atsakymai neteisingi...


Gal gėtumėt užvest ant kelio? Prašau... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Mirabella* @ 2011 11 08, 15:59)
Zodis yra tik isorinis apvalkalas.

ta pati galima pasakyti ivairiais budais. vadinasi, pasirinkti zodziai atspindi poziuri i kalbama dalyka.

QUOTE(Fate @ 2011 11 08, 16:01)
Gal gėtumėt užvest ant kelio? Prašau... smile.gif

klausimas butu kodel? kodel as del (konkretaus iviykio) jauciuosi (kaip jauciuosi)?

padeda suvokimas, kad ivairus zmones i panasia situacija gali sureaguoti skirtingai. jei situacija ta pati, bet jausmai kyla skirtingi, vadinasi, jausmu priezastis - kaip zmogus vertina situacija.

jausmu negalima ignoruoti, "mokytis nejausti". jausmas - kaip laiskininkas, kuris atnesa zinia. reikia ta zinia priimti ir suprasti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ragnez: 08 lapkričio 2011 - 16:20
QUOTE(ragnez @ 2011 11 08, 16:20)
ta pati galima pasakyti ivairiais budais. vadinasi, pasirinkti zodziai atspindi poziuri i kalbama dalyka.



As kaip literate galiu pasakyti, kad vienas pasakymas gali tureti kelias interpretacijas. Suprasi taip, kaip noresi suprasti. Tai irgi labais svarbu.
O ka cia turite galvoje ir ka bandote paaiskinti-puikiai suprantu ir su jusu nuomone sutinku.
Niekas nera kaltas ar atsakingas uz musu jausmus.
Atsakyti
Fate, esu perskaičius visas "Karmos diagnostikos" knygas. Vėlesnėse jis aiškina, kokių klaidų pridarė rašydamas pirmąsias. Manau, kad skaityti pirmąsias tris apskritai neverta...Dar vienas dalykas- skaitytoją labai veikia stipri šių knygų energetika, todėl dažnas, kaip pastebėjau, jas skaitydamas blogai jaučiasi...Yra dar vienas dalykas- kai skaitai, pradedi prisiminti visos giminės ligas ir... juos smerkti.
Trumpai tariant, jei jau esi perskaitęs 100-ą ezoterinių knygų, tada jau gali skaityti Lazarevą, jei ne- gali būti rezultatas kitoks nei tikiesi... ax.gif Tokia mano nuomonė.
Atsakyti
Gal zinote kokia liga gali itakoti Nekantrumas?
Atsakyti
QUOTE(Fate @ 2011 11 08, 17:01)
Gal gėtumėt užvest ant kelio? Prašau... smile.gif



o kaip jus matot ta kelia kurio noretume eiti?
Atsakyti
Sveiki, gal pasirodys keistas klausimas, kad ieskau slieku ant asfalto, bet visgi paklausiu. Visada sezoniskai pavasari-rudeni slinkdavo plaukai. Si rudeni kazkokia katastrofa- sluota, ir ta praretinta teliko is vesliu plauku verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(oujess @ 2011 11 08, 22:21)
Sveiki, gal pasirodys keistas klausimas, kad ieskau slieku ant asfalto, bet visgi paklausiu. Visada sezoniskai pavasari-rudeni slinkdavo plaukai. Si rudeni kazkokia katastrofa- sluota, ir ta praretinta teliko is vesliu plauku  verysad.gif


Plaukai slenka dėl kasdieninės įtampos gyvenime.
Atsakyti
QUOTE(Eugi @ 2011 11 06, 22:46)
gal but perskatysiu, kada turesiu laiko,aciu uz pasiulyma.

bet jus neatsaket i mano klausymus..
man jusu mastymas ir matymas patinka, tad nuosirdziai -  man idomu.


Tamsta, kiekvienas forumas turi savas taisykles.Si tema yra labai specifine, tad bukit malonus ir rasykit ISIMTINAI TIK I TEMA!!! DEKINGA ML
[B]
Papildyta:
QUOTE(Avocetė @ 2011 11 08, 09:20)


Mieloji, isbandytas reikalas - sulciu kokteilis:


stikline burokeliu sulciu
stikline anyziaus augalo sulciu
puse stiklines morku sulciu
puse stiklines saliero kotu sulciu.
Nepaprasto skanumo misinys .
Ir jokios detoksifikacijos nebuna

4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Avocetė @ 2011 11 07, 22:11)
Su kuo susijęs staigus hemoglobino kritimas  unsure.gif apetitas žvėriškas.  ačiū..



"Taip, tu teisus, bet..." elgesys, nepasitikejimas savo sugebejimais, nepasitikejimas gyvenimo procesu.Gyvenimo baime, jausmas, jog neverta gauti ar tureti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Fate @ 2011 11 08, 13:16)
Laba visoms ir visiems... smile.gif

Skaitau Lazarevo "Karmos diagnostika" pirmąsias knygas ir jaučiuosi atsilikėle, nes niekaip neperprantu kas vyksta mano ir mano šeimos gyvenime, t.y. ką darom kartu ir atskitai netaip... nesugebu supranti ženklų ir pamokų...
Vyras patyrė žiaurią avariją, t.y. pasielgė taip, kaip niekad nesielgdavo, pats bardavo tokius vairuotojus.


Mano nuomone, avarijos priežastį jūs ir parašėte: "pats bardavo tokius vairuotojus". Berods ir Lazerevas rašo apie tai kad negalima smerkti... Net vertinti nereikėtų.
Ir pati pastebėjau, kad gaunu tokias pamokas, tik ant smulkmenų. Jei tik pagalvojau kad kas nors kažką nuvertė ar pan., po kelių minučių pati nuverčiu.
Atsakyti
O gal zinote su kuo gali buti susijusi mazo vaiko po 4-5 savaites trunkanti sloga, kuriai nepadeda jokie vaistai doh.gif ?
Atsakyti