Įkraunama...
Įkraunama...

Dvasinės ligų atsiradimo priežastys- 9

QUOTE(etcetera @ 2011 11 18, 05:59)
Vaižgante,
Kaip.. išsigydyti depresiją ir apskritai atrasti norą gyventi?

Pirma reik suprasti kodėl ji prasidėjo. O išsigydyti ją galima.
Atsakyti
QUOTE(Eugi @ 2011 11 18, 17:04)
prasom i ''GOOGLE''  kas iesko - tas randa smile.gif

Meiles ir jos skleideju per google ieskoti???
Atsakyti
QUOTE(dinazaure @ 2011 11 18, 16:28)
Meiles ir jos skleideju per google ieskoti???


koks klausimas - toks ir atsakymas ..

o ka jus siulot? ar siaip rasot..
jegu zinot kur rast, prasau pasidalinkyt su visais.
Atsakyti
QUOTE(Eugi @ 2011 11 18, 18:37)
koks klausimas - toks ir atsakymas ..

o ka jus siulot? ar siaip rasot..
jegu zinot kur rast, prasau pasidalinkyt su visais.

As nieko nesiulau, niekada - tokio abstraktaus dalyko kaip "meiles skleidejai":)
Jus gi raset "yra meiles skleideju", tai maniau zinot kas jie (be googlinimo).
Atsakyti
QUOTE(dinazaure @ 2011 11 18, 17:02)
As nieko nesiulau, niekada - tokio abstraktaus dalyko kaip "meiles skleidejai":)
Jus gi raset "yra meiles skleideju", tai maniau zinot kas jie (be googlinimo).


Parašei teisybę- niekada nieko nesiūlai... ax.gif Kai žmoguje mažai meilės, jis neturi ką duoti kitam...
Atsakyti
Ar žmoguje meilė gali baigtis? g.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2011 11 18, 12:23)
Kad atsakyčiau į šį klausimą,  reikėtų paskaityti visą paskaitą. Trumpai atsakyti neįmanoma. Pasakysiu tik tiek, kad neišsivalius nuodėmių laukų, pagerėjimas būna nebent laikinas.



tebūnie pasirodysiu kaip visiška nesusipratėlė, bet kadangi ezoterikoj daugiau ar mažiau tokia ir esu, tai - kas tie jūsų įvardijami nuodėmių laukai ir kokiais būdais juos išsivalyti? jei galėtumėte bent kiek išsamiau..
Atsakyti
QUOTE(etcetera @ 2011 11 18, 20:42)
tebūnie pasirodysiu kaip visiška nesusipratėlė, bet kadangi ezoterikoj daugiau ar mažiau tokia ir esu, tai - kas tie jūsų įvardijami nuodėmių laukai ir kokiais būdais juos išsivalyti? jei galėtumėte bent kiek išsamiau..


Parašysiu į AŽ.
Atsakyti
Įdomu kodėl turiu tokį kompleksą - negaliu nešioti papuošalų. Kažkaip kompleksuoju dėl jų. Nejaukiai jaučiuosi. Nepatinka nei karoliai nei sagės apyrankės ir t.t. Žiedai ir tie tik du
Kai matau juos ant kitų man labai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Avocetė @ 2011 11 18, 22:06)
Įdomu kodėl turiu tokį kompleksą - negaliu nešioti papuošalų. Kažkaip kompleksuoju dėl jų. Nejaukiai jaučiuosi. Nepatinka nei karoliai nei sagės apyrankės ir t.t. Žiedai ir tie tik du
Kai matau juos ant kitų man labai  wub.gif


Puikiai tave suprantu - turiu nemza kolekcija, bet tikrumoje nesiodavau tik dvi apyrankes ir viena pakabuka neskaitant vestuvinio ziedo.Bet kad tiek viena tiek ir kita apyranke pas dukras... lotuliukas.gif man tai paglosto sirduke wink.gif dalele manes visa laika su jomis. Nors yra kas man visada patiko, tiko ir bet kada galiu nesioti tai yra perliniai nedidukai auskarai:)
Atsakyti
Sveiki,
norėjau paklausti kodėl vaikai dažnai serga įvairiom peršalimo ligomis,virusais,slogomis?
Atsakyti
QUOTE(vilter @ 2011 11 19, 20:17)
Sveiki,
norėjau paklausti kodėl vaikai dažnai serga įvairiom peršalimo ligomis,virusais,slogomis?


Priežasčių yra daug. Paminėsiu tik tris:
1. Skiepai.
2. Darželis.
3. Iš mamos perimamos emocijos.
Atsakyti