Įkraunama...
Įkraunama...

Dvasinės ligų atsiradimo priežastys- 9

QUOTE(gluosnis @ 2011 10 14, 09:07)
kruties vezys susijes su meile ir kaltinimais, 4 cakros sritis.
vezio nebuna be piktavaliskumo, tai reiskia, kad kaltinimai supiktybejo. pvz. kai moteris kaltina vyra, kad jis jos nemyli, nors meiles saltinis yra jos sirdyje. ji pati myleti nemoka, nesildo ji savo meile, bet reikalauja (bent mintimis) kad jis ja myletu. bet meile - tai davimas, o ne gavimas. problemas su vyrais atspindi kaire puse, panasios problemos su moterimis - desine puse.
dar gali buti gedos jausmas- tai mirtina geda kazkam duoti savo meile, kai apie save galvojama labai blogai. kai zmogus nemyli save, nepripazista savo poreikiu, neigia save... reiskia ir jo meile niekam tikusi, tokia, kad net geda pasiulyti. o moteriai atiduoti savo meile (kitiems zmonem, gyvunams, gamtai ir t.t.) butina, kitaip ji perpildo ja pacia ir pasivercia neapykanta. judanti energija- meile, sustojusi - nemeile, pyktis.

Paskutinemis dienomis daug konfliktu su vyru, ir vakar budama vonioje prisilietus prie kaires kojos slaunies tiesiog apstulbau, ji tokia lyg nutirpus, lieti ir tuo paciu atrodo kad ne savo koja lieti blink.gif siandien situacija tokia pat verysad.gif kazin ka norima tuo pasakyt? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vlastimila @ 2011 10 14, 10:49)
Turbut tai:?
Zmogus, kuris jauciasi priklausantis KAZKAM, nesugebantis bet norintis kontroliuoti aplinka,lengvai isizeidziantis, nesugebantis duoti ir turintis dideli nora gauti, paprastai "augina" tokius riebalinius guzus.
Mano draugei jų priaugo, bet, sakyčiau, neatitinka tada ax.gif


citata:
QUOTE
Отеки возникают при постоянной печали. Постоянная отечность постепенно обращается в полноту или болезнь ожирения, поскольку вода является строительным материалом для жиров. Печаль имеет и второе имя – злоба. Отека, возможно, и не замечают.

От скорости, с которой выдавливается сок, зависит качество сока. Кто считает, что от скорости зависит количество получаемого сока, тому следует знать, что в арбузе сока ровно столько, сколько в нем есть. При увеличении скорости сок будет идти с мякотью. Подобным же образом выделения в тканях и органах могут быть разной консистенции – от прозрачной жидкости до густой кашицы, превращаясь в тканевые опухоли.

Например:

– атерома, или киста сальной железы, возникающая от закупорки выводного протока сальной железы кожи;

– липома, или жировик, доброкачественная опухоль из жировой ткани;

– дермоид, или кожная опухоль половых желез, которая может состоять из разных тканей различной консистенции, часто из густого жира;

– тератома, или врожденная опухоль, также состоящая из многих тканей. Важно не различие этих болезней, а принципиальное сходство их возникновения.
4u.gif
Atsakyti
Viena moteris klausė ką reiškia, kai jai naktį pradėjo labai stipriai raižyti pilvą ir šaltis krėsti, taip stipriai viskas vyko, kad ji net pagalvojo, kad galas ateina jai. O šiandien irgi pilvą maudžia, galvą skauda..
Būsiu dėkinga už atsakymą 4u.gif
Atsakyti
Ačiū, Gluosni 4u.gif Va, čia labiau tinka ax.gif
Отеки возникают при постоянной печали.
Atsakyti
QUOTE(Avocetė @ 2011 10 14, 11:53)
Įdomu kodėl atėjus rudeniui man ima pleiskanoti rankų oda, peršti ir skauda. Tai mane labai erzina, nes rankos visada nušerpetojusios  unsure.gif vasarą tokių problemų nebūna.  doh.gif


Pabandyk pavartoti semenu salto spaudimo alieju - tiek su maistu po tris saukstus dienoje, tiek ir aplikacijas sausejanciose vietose, tik tada jau nemaisyk nieko kito...
Atsakyti
QUOTE(Tauri @ 2011 10 14, 13:32)
Viena moteris klausė ką reiškia, kai jai naktį pradėjo labai stipriai raižyti pilvą ir šaltis krėsti, taip stipriai viskas vyko, kad ji net pagalvojo, kad galas ateina jai. O šiandien irgi pilvą maudžia, galvą skauda..
Būsiu dėkinga už atsakymą  4u.gif


Su pilvo skausmais negalima juokauti - gali buti umus apendicitas, po ko seka issiliejimas i zarnyna, kuris retu atveju isgyvenamas
Atsakyti
QUOTE(LinguLingu @ 2011 10 14, 12:27)
Su pilvo skausmais negalima juokauti - gali buti umus apendicitas, po ko seka issiliejimas i zarnyna, kuris retu atveju isgyvenamas

Šiandieną jai tik maudžia pilvą, negera, galvą skaudą. Pilvo neskauda taip stipriai kaip naktį. Kiek suprantu apendicito metu pilvą nuolat labai skauda..
Kokios gali būti dvasinės priežastys be apendicito?

Šiek tiek daugiau info. Prieš kažkiek metų bvo toks skausmas, manė, kad apendicitas, bet problema buvo su kiaušidėm, bet ta proga, kad jau pjovė, tai išpjovė tą apendicitą nors ir nereikėjo. Tai dabar skausmas panašus į tą seną su kiaušidėm.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tauri: 14 spalio 2011 - 13:42
QUOTE(LinguLingu @ 2011 10 14, 14:07)
Pabandyk pavartoti semenu salto spaudimo alieju - tiek su maistu po tris saukstus dienoje, tiek ir aplikacijas sausejanciose vietose, tik tada jau nemaisyk nieko kito...

aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(loja5 @ 2011 10 14, 12:16)
Paskutinemis dienomis daug konfliktu su vyru, ir vakar budama vonioje prisilietus prie kaires kojos slaunies tiesiog apstulbau, ji tokia lyg nutirpus, lieti ir tuo paciu atrodo kad ne savo koja lieti blink.gif siandien situacija tokia pat verysad.gif kazin ka norima tuo pasakyt? g.gif

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Avocetė @ 2011 10 14, 10:53)
Įdomu kodėl atėjus rudeniui man ima pleiskanoti rankų oda, peršti ir skauda. Tai mane labai erzina, nes rankos visada nušerpetojusios  unsure.gif vasarą tokių problemų nebūna.  doh.gif


blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fleur de force: 14 spalio 2011 - 16:58
QUOTE(LinguLingu @ 2011 10 13, 14:46)
Mano supratimu tai susyje su EMOCIJOMIS. Kai tai susyje negaliu pasakyti, bet zinau, kad kai "nesuvirskinam" emociju, mums trinka visa virskinimo sistema. Vertetu ieskoti priezasciu tiek teveliams,tiek ir senoliams. MEs pilni senu isgyvenimu, emociju, todel informacija patekusia su maistu jau yra sunku ne tik kad virskinti, bet ir nuryti. Bet svarbiausia tai jog mamyte nervuojasi!!! TAi ne tik kad nepadeda vaikuciui, bet ir apsunkina jo bukle.PAmastykit ko jus taip labai bijot - greiciausiai vaikutis blokuoja kazka, ka jus siunciat i aplinka.As dar ieskosiu knygose, nes tikrai yra kazkas, kas trukdo vaikuciui mokytis kramtyti, tik reikia rasti:) Ir nesirupinkti taip labai, nepykti ant mazulio



Didelis dekui uz paaiskinimą. Aš dukrai panasiai sakau, bet ji neklauso. Labai jau gaila man jų abiejų. Kazin ka jai daryti?Ar visai nereaguoti kad vemia, bet neįmanoma, patarkite g.gif
Atsakyti
sveiki,

tik pradejau dometis ir mastyti, nes visad zinojau kad taip kaip gyvenu negalima..bet "neturedavau" laiko paieskoms, o jei ka raasdavau nebudavo kada gilintis pernelyg..ir t.t. be to darbas, mokslai...

na o dabar kai turiu problemu nori nenori reikia, vadinas turiu tai padaryt dabar. keistis, suprast, dometis, labai sunku bet reikia.
as ir pamasciau is vidaus, kad matyt neteisingai elgiuos, nes jei susirgau, vadinas kazka ne taip darau, galiu tik nuspeti ka. +esu pervargus istisai namie su vaikuciais, retai kada pakeiciu aplinka, o ir tai ta aplinka- parduotuve, ir tiek..na ir daug panasiu dalyku.

TAciau is pradziu norejau paklausti pas Jus, jusu nuomones is jusu patrirties. skaiciau nakciu keleta temu jusu..kol leliai miega mano..labai idomu, labai.. paskaiciau ir apie kraujavimus rusiskai is jusu nuorodu..bet..kazkaip nelabai man atitiko..tad paklausiu cia dar syky, tikiusolabai rasti atsakyma, ir pagalba is jusu, nes labai noriukeistis, ir reikia tam daug info na ir panasiai, ir medziagos apmastymui, ir zinoma savo elgesy keisti.. ax.gif

Visad turejau gausias menesines, ilgas, bet neskausmingas, retai kada ..skaudedavo..tik kankindavo pludimas upeliais..
Norint pastot isaiskejo, kad mano kiausides policistines..
dabar prisidejo gleivines isvesejimas (menesiniu metu ziauriai kraujuoju, bet po menesio kraujavimo, po vizito pas gydytoja pasirodo, gleivine ir toliau ten pat, ne kiek neissivaliusi.. doh.gif ), siulo man hormonus..arba kontracepkes, bet as ju nenoriu, arba zieda, nes su juo bent svorio numesiu, nes mano kiausides ji tik augina ir su jom sunku numest bent grama.. Nenoriu nei KT, nei daugiau gulet ligonineje kas cikla , bet kazko imtis reikia....
skydliauke tai tyriuas, hormonai normose, tik biski strumos mato.....kraujavimas juk sako ne nuo skydliaukes o nuo tokiu mano kiausidziu.. bet realiai paaiskinimo is gyd.normaluas ir nesulaukiau, nes ir po manes eile didele buvo..tiesa dar cukrus pakilo mano, norma 5,5- o mano 6,8..
na ir svorio zinoma per daug turiu, taslogiskai mastant irgi ytakos turi viskame kame.. saldumynu nevalgau, laiko pavalgyt isvis ne daug turiu, gaminimui irgi, beleka isimetu, ar is pardes..ar jogurto kokio..

dabar noreciau jusu patarimo, kodel si vieta vis kuo toliau tuo labiau ramybes neduoda..ka skubiai tureciau keisti..apsvarstyti, pamatyti..susimastyti.. g.gif
ir ar imanoma isgyti..?
buciau labai dekinga 4u.gif
Atsakyti