Įkraunama...
Įkraunama...

Dvasinės ligų atsiradimo priežastys- 9

QUOTE(vilter @ 2011 11 21, 21:14)
Sutinku su jumis dėl vaiko maitinimo MP kuo ilgiau,nes jo mišiniu nepakeisi.Ir pati buvau nusprendusi maitinti kuo ilgiau,bet gavosi daug trumpiau,ir ieškojau atsakymų kodėl taip?Dar ir alergijai jai prasidėjo 2mėn,tai man buvo išbandymas.Niekada negalvojau,kad MP alergizuoja.Ta situacija paskatino giliau domėtis alergijos atsiradimo priežastimi.

Pas mane panaši istorija verysad.gif Kai auginau dukrą, maitinai MP ir kažkur nuo 2 mėn jai išbėrė veiduką, nuėjome pas alergologę, išrašė tepalo, nuo kurio tik pablogėjo - bėrimas išplito po visą kūną... Tai buvo daugiau nei prieš 20 metų, manau, kad medicina Lietuvoje nebuvo tiek daug pažengusi į priekį kaip dabar. Dukrai nustatė atopinį dermatitą arba neurodermitą, buvo išbertas visas kūnelis, labai daug iškentėjo vaikas, negalėjau nei kuo padėti, tik tepalais, kurie malšindavo niežėjimą. Keletą metų nešiojau ant rankų, supavau ir migdžiau ją, net stuburas man iškrypo. Dabar dukrai liko bėrimai tik ant plaštakų. Kažkaip manau, kad kalta esu aš dėl tos ligos, nesukontroliavau savo mitybos, dėl to taip ir įvyko. Po išbėrimo gydytoja liepė man nutraukti maitinimą MP, duoti mišinius be laktozės, kas tais laikais buvo didelis deficitas doh.gif Žodžiu, praėjau kryžiaus kelius, bet manau, kad dabar yra lengviau, kad ir ta pati homeopatija - tokias alergijas neblogai gydo.
Linkiu jums sėkmės 4u.gif
Atsakyti
Peržiūrėjau greituoju būdu senas temas, bet neradau info apie žvynelinę. Todėl atleiskit, jeigu kartosiuosi čia smile.gif Kokios priežastys yra kai įsiveši žvynelinė ir tokia baisi po nagais, galvoje unsure.gif
Atsakyti
Mielas DYGSNI...

QUOTE
Peržiūrėjau greituoju būdu senas temas, bet neradau info apie žvynelinę. Todėl atleiskit, jeigu kartosiuosi čia smile.gif Kokios priežastys yra kai įsiveši žvynelinė ir tokia baisi po nagais, galvoje unsure.gif


Be dvasiniu/emociniu ir mentaliniu priezasciu paiesku PIRMIAUSIA - pabreziu - pirmiausia sureguliuokit organizmo rugstinguma.
Siulyciau i raciona ivesti:
Zalios spalvos obuolius - maziausiai 5 per diena
Zalios lapiniu darzoviu sultys ( chlorofilas )
Visos ir bet kokios termiskai neapdorotos darzoves

Atsisakyti MESOS, pieno, surio, sviesta pakieskit semenu aliejumi .
Gerkit daug metu/pipirmetes arbatos.Taip pat naudokit varnalesu sakni:) Ir tikiu jog viskas susitvarkys 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(LinguLingu @ 2011 11 24, 02:01)
Mielas DYGSNI...


LinguLingu dėkoju Jums už atsakymą. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(LinguLingu @ 2011 11 24, 02:01)
Mielas DYGSNI...
Be dvasiniu/emociniu ir mentaliniu priezasciu paiesku PIRMIAUSIA - pabreziu - pirmiausia sureguliuokit organizmo rugstinguma.
Siulyciau i raciona ivesti:
Zalios spalvos obuolius - maziausiai 5 per diena
Zalios lapiniu darzoviu sultys ( chlorofilas )
Visos ir bet kokios termiskai neapdorotos darzoves

Atsisakyti MESOS, pieno, surio, sviesta pakieskit semenu aliejumi .
Gerkit daug metu/pipirmetes arbatos.Taip pat naudokit varnalesu sakni:) Ir tikiu jog viskas susitvarkys  4u.gif


Kyla klausimas, ką tada valgyti? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2011 11 24, 11:24)
Kyla klausimas, ką tada valgyti? bigsmile.gif

darzoves,vaisius ir kruopas belieka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(girene @ 2011 11 24, 12:39)
darzoves,vaisius ir kruopas belieka biggrin.gif

Žuvis, riešutai...
Atsakyti
QUOTE(girene @ 2011 11 24, 11:39)
darzoves,vaisius ir kruopas belieka biggrin.gif


Taip besimaitindama prarasi gyvenimo džiaugsmą ir atsiras kita bėda- mažakraujystė. biggrin.gif
Atsakyti
vaižgante, jūsų nuomone mėsa žmogui būtina? O ar nuo jos negauname tam tikrų dvasinių problemų, mėsėdžiai piktesni, agresyvesni ir pan.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2011 11 24, 13:43)
Taip besimaitindama prarasi gyvenimo džiaugsmą ir atsiras kita bėda- mažakraujystė.  biggrin.gif

Nesamone del gyvenimo dziaugsmo. Mazakraujyste irgi - ne visiems ir ne visada.
Atsakyti
Laba dienele,

kokia grybelio atsiradimo priezastis? aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sense @ 2011 11 24, 14:22)
vaižgante, jūsų nuomone mėsa žmogui būtina? O ar nuo jos negauname tam tikrų dvasinių problemų, mėsėdžiai piktesni, agresyvesni ir pan.


Kodėl klausi būtent apie mėsą? Man iš to viso sąrašo labiausiai gaila sūrio biggrin.gif
O kad mėsėdžiai yra piktesni, agresyvesni- mitas, kurį sukūrė vegetarai.
Išties- kas ką nori, tas tą valgo. O man yra svarbu, kad maistas teiktų malonumą. Pamenu, kuo baigėsi mano pastangos maitintis sveikai- tapau pikta ir viskuo nepatenkinta...
Atsakyti