Įkraunama...
Įkraunama...

10 mėn. vaikučio meniu

Mamytės, kurių vaikučių nevalgo grikių, pabandykit grikių dribsnius, mano margytė gana skaniai juos valgo. Su paprastais ar skaldytais nepalyginsi...
Atsakyti
QUOTE(a.gegužė @ 2014 02 23, 23:41)
Mamytės, kurių vaikučių nevalgo grikių, pabandykit grikių dribsnius, mano margytė gana skaniai juos valgo. Su paprastais ar skaldytais nepalyginsi...


Galiu pritarti del grikiu. Manoji grikiu kruopyciu niekaip nevalgo - ziaugcioja. Tad pameginau su blenderiu sutrinti - valgo kuo puikiausiai!!!!
Atsakyti
Mamytes, kaip jus ruosiate savo pipiriukams mesyte su darzovemis pietums? Manoji pradejo nebevalgyti darzoviu virtu sad.gif mesyte kaip ir valgo viena, o darzovyciu ne, sakau gal nebeskaniai gaminu smile.gif Tiesa pasakius virtuve mano silpnoji puse, smile.gif todel nesu sioje srityje kuribinga, gal pagelbesit wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Cinamonas* @ 2014 06 13, 10:30)
Mamytes, kaip jus ruosiate savo pipiriukams mesyte su darzovemis pietums? Manoji pradejo nebevalgyti darzoviu virtu sad.gif mesyte kaip ir valgo viena, o darzovyciu ne, sakau gal nebeskaniai gaminu smile.gif Tiesa pasakius virtuve mano silpnoji puse, smile.gif todel nesu sioje srityje kuribinga, gal pagelbesit wink.gif


Keiskit i zuvi, as daznai apverdu ivairias darzoves, tada ivinioju i folija, uzdedu lasisos gabaliuka, vandenuko, sviestuko, viska suvynioju ir kepu kol zuvis iskepa. Vaikas valgo akis isputes thumbup.gif
Tokiu pat principu galima ir mesa paruosti.
Atsakyti
10 mėn. valgo pieno produktus - sūrį, varškę, jogurtą, pieną, kūdikių mišinuką, uogas, vaisius, tuos kuriuos galima (mėgsta saldesnius labiau negu rūgščius), džiovintus vaisius, daržoves, ankštinius, duoną, bandeles, dribsnius, kruopas(išskyrus manų), aliejų
Atsakyti
Skaičiau temą nuo pradžių ir išsižiojau:
QUOTE(irrina @ 2012 12 02, 08:58)
Sveiki, musu pupai 10 men., valgom-manu kose su imaisytom tyrelem, jogurtu, vaikiska varskyte miau, trintu obuoliu (tai baisiai purtesi, nepatiko trintas obuolys) pusriciam, o pietum visada mesyte (mes jau valgom kiauliena) su ivairiom darzovem, dazniausia saldita asorti. Bandem cukinija, bet nepatinka, pajutus spjauna  lotuliukas.gif Vakare kose arba visas bananas, bet as jo nemalu, o pati pakramtau ir duodu, nes mes dar neturime nei vieno dantuko, nors kramtimo refleksas jau yra  verysad.gif Tarp rimtu valgimu bulkutes, barankos, vaisiai, arbatytes (pankoliu arba kmynu), kudikiu sultytes. Pries pat uzmiegant misinukas  smile.gif  smile.gif  smile.gif


niekada taip nesielgčiau schmoll.gif vaikui net šaukšto pati nenulaižau doh.gif

Mes valgom daržoves, mėsytę, vaisius, pradedu pieno produktus įvedinėt... Ir daktarė sakė jau pratint prie bendro stalo g.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sausainyte @ 2014 08 12, 15:16)
Skaičiau temą nuo pradžių ir išsižiojau:
niekada taip nesielgčiau  schmoll.gif  vaikui net šaukšto pati nenulaižau  doh.gif



Man irgi kažkaip kraupiai skamba... unsure.gif
Atsakyti
o man visai nekraupiai,tai kaip jus pvz vaikui paduosit nuo savo stalo kai norit pabandyti nauja maista,pavyzdziui issitroskinot kokios mesytes,tai kaip maziuka gabaliuka sublenderiuot? g.gif sakyciau kad viska absoliuciai kramtot,bet cia nematau nieko blogo,bet kiekvienas augina savo vaika kaip nori ir supranta ir nematau cia nieko smerktino.
Atsakyti
QUOTE(panterixa @ 2014 08 13, 20:22)
o man visai nekraupiai,tai kaip jus pvz vaikui paduosit nuo savo stalo kai norit pabandyti nauja maista,pavyzdziui issitroskinot kokios mesytes,tai kaip maziuka gabaliuka sublenderiuot? g.gif sakyciau kad viska absoliuciai kramtot,bet cia nematau nieko blogo,bet kiekvienas augina savo vaika kaip nori ir supranta ir nematau cia nieko smerktino.


O šakute sutrint neįmanoma?

Niekada neduočiau vaikui pačios apkramtymo maisto. Pabandykit įsivaizduot, kažkas sukramto maistą, išsiima iš burnos ir duoda jums suvalgyt, maždaug, paragauk, skanu. Valgytumėt? dry.gif
Atsakyti
QUOTE(panterixa @ 2014 08 13, 21:22)
o man visai nekraupiai,tai kaip jus pvz vaikui paduosit nuo savo stalo kai norit pabandyti nauja maista,pavyzdziui issitroskinot kokios mesytes,tai kaip maziuka gabaliuka sublenderiuot? g.gif sakyciau kad viska absoliuciai kramtot,bet cia nematau nieko blogo,bet kiekvienas augina savo vaika kaip nori ir supranta ir nematau cia nieko smerktino.


Man tai atrodo kraupiai, nes iš savo burnos mes tokiu būdu perduodam visus mikrobus savo mažyliams. Tokiu būdu dantukai daug greičiau genda. jeigu mūsų burnos būtų iealiai švarios, nebūtų nė vieno pagedusio dantuko, tuomet tai dar nebūtų taip kraupu.

Kitas dalykas - ateina laikas, kai vaikas turi susipažinti su maistu tokiu, kokį jį ruošiate. Juk nesmukinat maisto visai šeimai? Nesakau, kad 6mėn kūdikiui reikia duoti gabalą mėsos, bet kiekvienam mažyliui ateina laikas, kai jis ima kramtyti maistą dantenomis, svarbu tą laiką pastebėti ir nebijoti duoti gabalėlių, kad mažylis po truputį pratintųsi.
Atsakyti
Gydytoja net neleido soskės nuseilėt savo seilėm, jei nukrenta ar ką. O čia maistas.
Maisto vaikui nekramtau, pats nuo pat to laiko, kai primaitinamas valgo gabaliukais ir nėra jokių problemų schmoll.gif
Nuo 10 mėn. po biški valgo mūsų maistą, bulvę, mėsą, makaroną ir t.t. įmanoma susmulkint šakute, jei reik sutrint. Bet visą gyvenimą vaikas gi nevalgys trinto maisto smile.gif
Atsakyti
Laba, paskaičiau ir išsigandau.. kaip visi jau daug paragavę ir viską valgo.. mano mažoji kolkas tik košę valgo 3kart per dieną, avižų, ryžių, 7 grūdų ir aišku mp.. bandžiau duoti bulves su morka tai nevalgo nei blenderiuotos nei su šakute smulkintos, mėsos ir žuvies dar irgi neragavom.. kūdikių sausainius valgo. O pieno gaminių vengiu, nes buvo jautri pradžioje, pati nevalgiau nieko pieniško nes mažylei diegliai buvo..kaip matau jau tikriausiai laikas duoti visko po truputį paragauti. Pasidalinkit patirtim mamytės, kokią daržovę jūsų mažieji labiausiai mėgsta? smile.gif
Atsakyti