Įkraunama...
Įkraunama...

Geras vaiku neurologas

QUOTE(Flika @ 2012 12 11, 15:17)
Užsiregistravom pas Laurynatienę per sergu.lt, bet vietos tik 2013 m. sausio 25 d  doh.gif Žiaurios eilės doh.gif Kai būsimjau apsilankę parašysiu atsiliepimus  4u.gif

na ir kokie atsiliepimai apie gydytoja g.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites,
medicinos vingrybese nieko nenutuokiu, tai sakykit, o galima kur nors kaune pas neurologa nueit be jokiu siuntimu, privaciai uz pinigus? nes kur beskambinu visur praso kad persiregistruot pas juos ir tik tada priimtu, o as taip nenoriu schmoll.gif

Atsakyti
QUOTE(Weronica @ 2013 02 13, 12:35)
Sveikos mergaites,
medicinos vingrybese nieko nenutuokiu, tai sakykit, o galima kur nors kaune pas neurologa nueit be jokiu siuntimu, privaciai uz pinigus? nes kur beskambinu visur praso kad persiregistruot pas juos ir tik tada priimtu, o as taip nenoriu schmoll.gif

na ziurekit visose privaciose ar turi tokia paslauga- avevitoj, ausros medicinos centre, a klinikoj, BPK ir pan.
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2013 02 13, 14:29)
na ziurekit visose privaciose ar turi tokia paslauga- avevitoj, ausros medicinos centre, a klinikoj, BPK ir pan.


Tai va kad i Avevita jau seniau skaminom, sake reikia pas juos persiregistruot, kitaip nekonsultuoja daktarai net uz pinigus g.gif
Atsakyti
QUOTE(Weronica @ 2013 02 13, 14:31)
Tai va kad i Avevita jau seniau skaminom, sake reikia pas juos persiregistruot, kitaip nekonsultuoja daktarai net uz pinigus g.gif

na kaip nekonsultuoja, konsultuoja. mes pas endokrinologe ejom, kardiologe. Kazka ne taip supratot.
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2013 02 04, 10:55)
na ir kokie atsiliepimai apie gydytoja  g.gif  mirksiukas.gif

Žinokit nebuvom pas ją, bet buvom pas Audronę Drulytę iš Kauno Dainavos poliklinikos. Apie šią neurologę, patys geriausi atsiliepimai..Visų pirma, man kaip mamai, patiko, kad gražiai bendravo su sūneliu (1,4 metukai), švelni, man viską paaiškino "ūkine" kalba, vėl eisim pas ją, be to eilių pas ją nėra, kaip kad KMUK 4u.gif
Atsakyti
Labas 4u.gif Šiandien užregitravau 2.5 metukų dukrytę pas gyd. Volkovą kovo 22 d., kitų gyd. nesiūlė. Paskaičiau atsiliepimus, labai prieštaringi, grubi nemaloni, baisu darosi doh.gif Gal kas galit rekomenduoti neurologę? Mano mergaitei prieš savaitę buvo trumpučių traukulių (po 3-6 sekundes)serija, per 2 valandas 4 kartus pasikartojo, todėl siunčia į Kauną, reikės encefalogramos. Gal žinot ar galima tarkim paskambint ir susitart, sumokėt, kad anksčiau priimtų, norisi kuo greičiau išsiaiškint, ar dėl temperatūros, viruso (sirgo tada), ar epilepsija prasideda g.gif
Atsakyti
QUOTE(reburd @ 2013 02 21, 20:35)
Labas  4u.gif  Šiandien užregitravau 2.5 metukų dukrytę pas gyd. Volkovą kovo 22 d., kitų gyd. nesiūlė. Paskaičiau atsiliepimus, labai prieštaringi, grubi nemaloni, baisu darosi  doh.gif Gal kas galit rekomenduoti neurologę? Mano mergaitei prieš savaitę buvo trumpučių traukulių (po 3-6 sekundes)serija, per 2 valandas 4 kartus pasikartojo, todėl siunčia į Kauną, reikės encefalogramos. Gal žinot ar galima tarkim paskambint ir susitart, sumokėt, kad anksčiau priimtų, norisi kuo greičiau išsiaiškint, ar dėl temperatūros, viruso (sirgo tada), ar epilepsija prasideda  g.gif

Laurynaitienė nuostabi gydytoja (ankščiau buvo Grigonienė).
Atsakyti
QUOTE(žemuogienė @ 2012 04 28, 20:40)
Šilainių poliklinikoje - Januškevičienė (jei teisingai prisimenu pavardę). labai atidi gydytoja smile.gif

Super gydytoja thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2013 02 21, 20:40)
Laurynaitienė nuostabi gydytoja (ankščiau buvo Grigonienė).

Buvom mes jau klinikose konsultacijoj pas gyd. Tatjaną Volkovą, priekaištų neturiu, esu patenkinta, kad liepė gultis į skyrių ištyrimui. Tiek konsultacijoj, tiek kai guldė, normaliai kalbėjo, žodžiu, nieko blogo negaliu pasakyt. Mano mergaitė bijo visų, ko nepažįsta, tai jos nejudino, tik paprašė liežuvį parodyt, ir manęs daug klausinėjo.
Jau po miego encefalogramos tyrimą pakomentavo gyd. Laurynaitienė, tai tikrai labai išsamiai viską papasakojo, miego enc. nieko blogo neparodė, epilepsijos nenustatė, tikriausiai dėl temperatūros tie traukuliukai buvo smile.gif
Atsakyti
Šiuo metu lankomės pas Jurgaitytę Dainavos p-oje, tai doh.gif Nelabai man ji, vis kimba ir kimba prie vaiko - tai to nedaro, tai ano... Vadovėly rašo, kad vaikai turi tada ir tada pradėti vartytis... Kai savo vaikų turės - tada tegu ir vertina, gi ne visi vaikai pagal vadovėlio atvejus vystosi. Ir vaikui ji visai nepatinka - tik pamatęs iškart dūdų maišą atidaro, jokių žaislų iš jos neima - tai tuoj ir prirašo diagnozių, kad žaislų neima, sulėtėjus raida doh.gif Kodėl iš pediatro žaislus kuo puikiausiai ima? Tai norėtume gal kito neurologo nuomonę išgirsti.

Gal kas daugiau atsiliepimų apie Drulytę galėtų pateikti?
Atsakyti
O man kaip tik Jurgaityte patiko. Labai graziai vaika kalbino, o jis istisai sypsojosi jai. Manes daug visko klausinejo, ir as daug klausimu klausiau, i viska maloniai atsake. Pasake, kad visi kudikiai turetu pas akiu gydytoja apsilankyt, o musu pediatre ten nesiunte. Rekomenduoju.
Atsakyti