Įkraunama...
Įkraunama...

Kiek kartų nėštumo metu gulėjot ligoninėj?

Apklausa: Ar dėl nėštumo ligoninėj gulėt: (376 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Žiūriu, labai daug kam tenka vis atgult ligoninėn, kai pačią paguldo savaitei ar dviem, taip liūdna, taip baugu, sunku, slegia ten, bet, kai paklausau, kad kitoms mėnesį ir ilgiau tenka ohmy.gif (vos ne visą nėštumą) , apsiraminu, visgi-dėl vaikelio smile.gif
Aš su pirmais nėštumais po kokius gal 4 kartus gulėdavau ligoninėj, trukme 1-3 sav., tai dėl gresiančių persileidimų, tai dėl priešlaikinių gimdymų, su trečiu nėštumu dar tik kartą gulėjau 12-13 sav. (tfu tfu tfu), gerai, nė magnio nelašino, nes dar buvo mažai savaičių, 16-17 sav. -vėl skausmai, bet neguldė unsure.gif , žodžiu, nuolat baimė ir įtampa... nors pliusai, aišku, irgi yra-pailsi, apžiūri tave pilnai.Ypač sunku būdavo nustygt vietoj per šventes, vasarą, kai visos šeimos iškylauja.O su šiuo nėštumu labai ilgėjaus savo dukryčių, buvo neramu, kaip jos ten, su patėviu unsure.gif ...Dabar lieka laukt kitų kritinių momentų; 20-21, 24-25 ir pan. savaitės, kad jau lyg pagal knygą vyksta unsure.gif
O kaip jūs, kiek kartų, dėl ko teko gulėt ligoninėj (apie patį gimdymą-nekalbu rolleyes.gif ), ar turit išlikusių pažįstamų-draugių iš ten?Aš jau turiu wink.gif , ir medikus ten gulint yra galimybė geriau pažint, susitart dėl gimdymo wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lengvute: 25 birželio 2004 - 08:33
Svekutes!

Man teko tas malonumas sad.gif gulejau kai buvo 14 savaiciu, gresiantis buvo. Pagulde su didziausiais skausmais sad.gif o nuejau pas gydytoja tik pasiklaust, ko man taip skauda blink.gif pagulejau savaite, palasino kokias 4-5 dienas magni, dar i vena tiesiai paleido blink.gif sad.gif ir po savaites issiprasiau namo. Dekui dievui viskas baigesi gerai biggrin.gif tikiuosi daugiau iki gimdymo neteks ten grizt. Ir visoms linkiu dideles sveikatites ir i ligonine tik gimdyt vaziuot!
Atsakyti
Man irgi 17 nestumo savaite teko paguleti, kraujuoti truputi pradejo, sulasino daug magnio ir viskas. Siaip reikia nekreipti demesio i ten tvyrancia bloga nuotaika, prisipirkti mamisku zurnalu, o tai pazliumbimai vakarais prasidedavo. Taip gaila saves pasidarydavo...
Atsakyti
Labai džiaugiuosi, kad man neteko to patirti. Visas nėštumas buvo kuo puikiausias. Tikiuosi ir ateityje neprireiks gultis į ligoninę. smile.gif O visoms besilaukiančioms linkiu sveikatos ir stiprybės laukiant savųjų angelėlių namuose, o ne ligoninėje. wub.gif
Atsakyti
Man nei su pirmu nėštumu, nei dabar neteko gulėt ligoninėj ir tikiuosi, kad neteks.
Atsakyti
Man teko "pailseti" ligoninej sad.gif kai mums dar buvo 8 sav. Paskambinau gydytojui del pilvo skausmu, o baigesi tom, kad jis liepe man susirnkti daiktus ir skubiai i ligonine, gresiantis huh.gif ohmy.gif Teko ir po lasaline paguleti. Tikesimes sekantis kartas bus tik gimdymas rolleyes.gif
Atsakyti
O man teko pagulet ligonineje 2 kartus per savo nestuma sad.gif Tikiuosi, kad trecias kartas bus tik gimdymas, nors iki jo liko 2 savaites biggrin.gif
Pirma karta atveze i ligonine, kai buvo 12 savaiciu su labai dideliu spaudimu ir pradejo lasinti magni. Slysciausia buvo, kad i ligonine atkeliavau gruodzio 23d. per pacias graziausias metu sventes sad.gif
Antra karta gulejau del cukriuko, bet labai ten greit as prasisukau ir isejau is ligonines po 3 dienu thumbup.gif
Atsakyti
Man ligoninė nėštumo metu , buvo tapusi vos ne antraisiais namais. Jei skaičiuoti kartais - jų buvo 8 ,jei dienomis - gautųsi apie 60 (vadinasi apie pora mėnesių).Ypač slogūs atrodydavo pirmieji kartai , tačiau kaip sako " ir šuo kariamas pripranta". Labai jau aš laukiau to vaikelio...
tongue.gif tongue.gif tongue.gif Man gresiantis buvo jau nuo 4 savaitės , ir praktiškai visą nėštumą , todėl aš turėjau labiau nei visada pasitikėti daktarais.Ačiū jiems.
Teko gulėti ir Marijampolės ligoninėj.Patikėkit , tokios priežiūros jokioj kitoj ligoninėj nebuvo.O juk Marijampolės ligoninė taip nuskambėjusi...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo maxi: 25 birželio 2004 - 08:46
Teko guleti 5 kartus blink.gif is pradziu su gresianciais, o paskui su prieslaikiniais sad.gif bet viskas gerai baigesi ir as dziaugiuosi savo svajoniuku clap.gif To ir jums linkiu wink.gif
Atsakyti
gulejau du kartus 6 ir 28 savaiciu del gresiancio ir prieslaikinio, gulejau po savaite wink.gif
Atsakyti
Nu man dar ir neteko ir tikiu kad tik per gimdymą papulsiu biggrin.gif .labai jau mus visi giria,kad mums nestuke.gif į naudą,tai gal tai ir padeda g.gif labai jau aš bijau tų doctor.gif .
o maxi tu čia teigi kad gera ar bloga priežiūra,nes man teko gulėt prieš šį nestuke.gif ,tai žiūrint kuriam skyriuj
Atsakyti
nu aš irgi bijau visokių procedūrų ir gydytojų, o ką darysi unsure.gif , žiūriu, iš 13, tik 3 ligoninėj negulėjusios pagal apklausą g.gif , taip ir įsivaizdavau.
Atsakyti