Įkraunama...
Įkraunama...

Kiek kartų nėštumo metu gulėjot ligoninėj?

Apklausa: Ar dėl nėštumo ligoninėj gulėt: (376 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
QUOTE (lengvute @ 2004 06 25, 10:44)
Maniau, kad jei sunkūs, tai visi nėštumai

Nebutinai wink.gif . Mano gydytoja man sake "kiekvienas nestumas unikalus". Aisku, panasus irgi gali buti.
Atsakyti
Priesh kokia savaite viena vieninteli karta gulejau 2 dienas ir tik del to, kad 2.gif shirdute per apziura pas ginekologe greichiau paplake. Pirmadieni pagulde, antradieni ishsireikalavau, kad paleistu namo, nes 3 toniuku fiksavimai aparatu nerode jokio greitesnio 2.gif shirdutes darbo (matyt apsilankymo pas ginekologe metu pati buvau shiek tiek susinervinus ar nuo lipimo laiptais shirdis greichiau plake ir tai persidave 2.gif ), o pats vatymasis nuo vieno shono ant kito ligonines palatoj man kainavo daugiau nervu nei kad buchiau tas dvi dienas pagulejusi namie (o dar palatos kaimyne visa nakti praknarke, tai toks ten ir miegas buvo).
Atsakyti
Mums 28 savaites, bet jau spejom 2 kartus pabuvot ligoninej...
Pirma karta 23 savaiciu, antra karta - 26.Tik si pirmadieni israse namucio. Abu kartai- gresiantis prieslaikinis. Pirmaji karta lasino magni, o antraji "Gyniprali", o dabar dar israse ir "Gynipralio" tabletikes gert.
Labai ikalbineju savo maziuka taip neskubet smile.gif Kolkas jis manes paklauso ir apsiramina rolleyes.gif
Kadangi as ligoninej buvau gulejus tik gilioj vaikystej, tai man sie pagulejimai dave ir naudos...susipazinau su laselinem (seniau man atrode siaubingai skaudanti procedura), suzinojau ka butina pasiimt i gydymo istaigas (lengviau bus rinktis daiktus vaziuojant gimdyt). Maciau palatos kaimyniu saremius ir t.t., kadangi as laukiu pirmo leliuko, man daug kas buvo nauja ir idomu. Bet visvien, geriau i ligonine vaziuot tik gimdyt laugh.gif
Atsakyti
Gulėjau kai buvo maždaug 18 sav. Staiga užkilo temperatūra ir tris dienas nepavyko numušti. Pakildavo iki 39.5... nepadėjo ir greitoji. Po trijų dienų atsiguliau į ligoninę, gulėjau 5 dienas (ryjau antibiotikus ir kas dieną man sulašindavo į veną po 2litrus visokio briedo)... Su gimda, lelium ir visais tais reikalais viskas buvo čiki.... Jokių kitų simptomų išskyrus temperatūrą neturėjau, jokių nusiskundimų taip pat. Ištyrė viską, ką buvo įmanoma, niekas nieko nerado... Temperatūra po poros dienų susitvarkė, o atmetimo principu gyd. nusprendė, kad tai ko gero galėjo būti virusinė infekcija...
Atsakyti
QUOTE (lengvute @ 2004 06 25, 07:32)
, žiūriu, iš 13, tik 3 ligoninėj negulėjusios pagal apklausą g.gif , taip ir įsivaizdavau.

Nežianau kaip čia dabar užskaityti- gulėjau ar ne g.gif - vėlavo gimdymas ir savaitei (vaisiaus būklės stebėjimui) buvau įkišta į ligonionę, o paskui skatino... Kažkaip labiau priskiriu save prie tų kurios negulėjo...nes visas nėštumas buvo labai sklandus, vat tik tas galiukas koją pakišo...
Atsakyti
Astuoniolikta savaite paskambinau gydytojai paklaust del skausmu pilvo apacioj, liepe kuo greiciau prisistatyt, o is jos jau pakuotis i ligonine blink.gif Pagulejau savaite 'ant laseliniu' ir tikiuosi kad kitasyk grisiu tik gimdyt wink.gif Palatietes buvo labai fainos, bet namuose gulet yra namuose...
Atsakyti
man pasiseke sito "malonumo" isvengti. dabar liko tik 6 savaiteles, tai tikiuosi, kad ligonines personala pamatysiu tik per gimdyma smile.gif
Atsakyti
Mums dabar 26sav. ir 3d., bet ligoninej jau teko tris kartus paguleti sad.gif Pirma karta 10-11sav., nes is niekur nieko, be jokiu skausmu pasirode kraujo is maksties, gydytojai taip ir nesurado priezasties(lyg ir butu gresiantis persileidimas, nors kaklelis buvo idealios bukles), antra karta 21-22sav. su prieslaikiniu gimdymu ir trecia krata 24-25sav. su ta pacia diagnoze. Antra karta gulejau RK ligoninej tai lasino tik magni, nors jis man visai nepadedavo, trecia karta(pastaraji) guliejau antakalnio klinikose, ten geriau antibijotikus ir gyniprali(antibijotikus geriau profilaktiskai, nes jokio uzdegimo ar infekcijos nerado, taciau negalejo rasti ir priezasties nuo ko gimda taip apitraukineja sad.gif ). Visi tyrimai idealus, o gimda apsitraukineja ir tiek, matyt jau toks mano organizmas g.gif Dabar jau savijauta geresne(dar vis geriu gynipral tabletytes) ir tikiuosi i ligonine vaziuosiu tik gimdyti clap.gif
Atsakyti
as pirma nestuma gulejau 2 kartus. Abu - del gresiancio pesileidimo. Lasino magini ir po jo - giniprali, o antra karta uzteko tik magnio. Priezasties irgi pradzioje nesurado, taciau paskui gydytoja nusprende, kad del smulkaus kuno sudejimo, gimda maza, nespeja temptis pagal vaikucio augimo tempus ir del to susitraukineja. Kitaip tarinat, diagnozavo gimdos infantiliskuma smile.gif
Abu kartus gulejau mazdaug po 1 savaite. Abu kartus - Antakalny., pas gyd. Povilaitiene.

Si nestuma - dar nepagulde i ligonine. Tikiuosi ir neprireiks rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikutes
pavydziu toms kam nteko guleti ligonineje ir viskas klostosi kuo puikiausiai, man tai ir su pirmu nestumu teko ligoninese pabuvoti 13-16sav del gresencio , o pabaigoje del per auksto spaudimo, ir si karta nenevyko isvengti ligonines, 15 sav atsiduriua ligonineje del karaujavimo, tai magnio palasino ir dar kazka i raumenis leido pamirsau tik pavadinima doh.gif, dabat tikiuosi kad galesiu i ligonine vaziuoti tik gimdyti smile.gif
Atsakyti
Sveikutes
na o man tai dar neprireike i ligonine vaziuoti,nors dar tik 28sav.,taip kad dar visko gali buti,bet jauciuosi visai neblogai tai tikiuosi kad iki gimdymo neteks man ten pabuvoti
Atsakyti
QUOTE (Ramirami @ 2004 06 25, 09:01)
Kazin, per kiek gali tuos plauciukus subrandinti? Nes vis paskaitau, kad prieslaikiniam gimdymui prasidejus leidzia tuos vaistus, negi taip greitai 2.gif plauciai issiskleidzia?

Atrodo per 24 valandas, geriausia - per 2 paras.
Man ab sykius leido - su pirmu 28 sav., su mazium - 32 sav.

Miau
Atsakyti