Įkraunama...
Įkraunama...

Tauragės darželiai

QUOTE(astraline23 @ 2011 03 25, 10:19)
Ar ne apie aukletoja Aldona kalbat? verysad.gif  man atrodo ji nuotaikos zmogus blush2.gif



Vardo nežinau, nes mums jų net nepristatė wub.gif Tokia tamsiais trumpais plaukais pagyvenusi (nors ten tokių daug lotuliukas.gif ) Greičiausiai, nes į manojo vaiko grupę "pelėdžiukai" per remontą buvo atvesti, o ji yra tos grupės auklėtoja doh.gif Tuo laiku net mano vaikas labai nenoriai ėjo į darželį (nors ir šiaip nesiveržia lotuliukas.gif ) Tai ir aš džiaugiaus, kai pagaliau tą korpusą suremontavo ir tos auklėtojos nebeliko vaiko grupėj doh.gif
Atsakyti
[quote=astraline23,2011 03 25, 10:19]
Tai matyt kalbat apie tą pačia lopšelinukų auklėtoją (bijau pameluot, berods ji iš "Pelėdžiukų"), jau tokia ji visada susiraukus susisukus,k ad ojoj. Net mano uošvienė (ji man vaiką vedžioja i darželį, kai vyro nėra), sakė, kad ne jai su vaikais dirbt, labai jau nesimpatiška moteriškė wub.gif
[/quote]

Ar ne apie aukletoja Aldona kalbat? verysad.gif man atrodo ji nuotaikos zmogus blush2.gif
[/quote]

Na tikrai kaip pirstu i aki lotuliukas.gif Manau kad direktore galetu cia pasiskaityti, ir padaryti isvadas. Jei mano mergaite eitu pastoviai i sia grupe, as tikrai perkelciau i kita grupe ar net darzeli. Nes pradejus lankyti sia jungtine grupe, manoji vel patyre stresa, ir visa adaptacija is naujo. namie vel kosmaras yra. Ateinam, jei ja pamato pirma, apsisuka ant kulnu ir i kojas atgal, krenta i asaras, isikabina ir reikia nuplesti nuo manes kaip bezdzionele. Sirdis plysta paliekant dabar daugiau, nei tik pradejus lankyti darzeli. Todel dabar kiekviena ryta musu aukletojos ateina visada pasiimti, kad jas pirmas pamatytu. ir taip tikrai ne su mano vienos panele vyksta, kitos mamos taip pat sako su kuriomis bendrauju. Na nemazai ka as apie ja papasakoti tureciau doh.gif
Atsakyti
oho, amt kaip, man net i galva neatejo tokia mintis kad aikai gali aukletojos bijoti blink.gif kadangi maniskis kaip tankas kiaurai eina ir nieko nebijo biggrin.gif

o siaip dabar tai labai sunku kai dvi grupes sujungtos, vaiku labai daug, kosmaras kazkoks doh.gif
Atsakyti
QUOTE(astraline23 @ 2011 03 25, 11:48)
oho, amt kaip, man net i galva neatejo tokia mintis kad aikai gali aukletojos bijoti blink.gif kadangi maniskis kaip tankas kiaurai eina ir nieko nebijo biggrin.gif

o siaip dabar tai labai sunku kai dvi grupes sujungtos, vaiku labai daug, kosmaras kazkoks doh.gif



Jo jo, vaikai pasirenka, kuri auklėtoja jiems mielesnė lotuliukas.gif pradėdama vesti vaiką pergyvenau ne dėl to, kad bus ašarų upeliai (tam nusiteikiau), bet kad bijos auklėtojos, nes buvo laikas, kai užtekdavo kokia moterytei į jį tik pažiūrėt, jau lūpą tempdavo lotuliukas.gif apie pašnekinimą net nekalbu - dūdas paleisdavo lotuliukas.gif nors atrodo, jau vežiodavau jį ir po miestą ir po parduotuves, ir stengdavaus į žmones išvest, bet vis tiek doh.gif na dabar jau tą baimę kaip ir išaugo doh.gif
Tai galvoju, jei būtų papuolęs į "Pelėdžiukų" grupę, tai darželį būtų tekę pamiršt (pradėjau vest 1,8 m), arba keisti grupę 4u.gif O manąjį ir turėdavo atieit auklėtojos pasimt į rankas, kaip uošvienė juokdavos, - "pereinamoji gairelė" lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(astraline23 @ 2011 03 25, 11:48)
oho, amt kaip, man net i galva neatejo tokia mintis kad aikai gali aukletojos bijoti blink.gif kadangi maniskis kaip tankas kiaurai eina ir nieko nebijo biggrin.gif

o siaip dabar tai labai sunku kai dvi grupes sujungtos, vaiku labai daug, kosmaras kazkoks doh.gif


na cia baime baimei nelygi, vaikas pripranta prie savu aukletoju, ir jam nauji asmenys kelia baime. o jei dar jaucia kad jis nemielas, nes yra ne is jos grupes, tai taip ir gaunasi. 4u.gif
Atsakyti
Aš apie "Kodėlčių" nei vieno blogo žodžio negalėčiau pasakyt.Direktorė nuostabi ir sukalbama, dukra lanko "Širdukų" grupę auklėtojos geros,sūnus lanko lopšelio grupę"Drugeliai" auklėtojos super geros wub.gif nuo vasaros vaikis turės pereit į vyresniųjų grupę tai nežinau kaip bus, bet tikiuos,kad kaip ir lopšelyje greit pripras be streso smile.gif
Atsakyti
Sveikutes smile.gif

Na va, vakar pamaciau internete, kad pakliuvom i darzeli. Tai jau dabar pradedu stresuoti...Tiek visokiu nesklandumu iskilo.. doh.gif
Parasiau i tris darzelius, ir internete raso, kad i visus priimtas, tai kaip suprast?
Kazka girdejau, kad eina darzelius dabar atkelinet? Zinot ka nors apie tai?
Uzrasiau i Pusele, Zvaigzdute ir Azuoliuka(Azuoliuko nespejau isbraukt). I pusele ar i zvaigzdute geriau vest? Zvaigzdute tai beveik kieme yra, bet sako, kad i pusele daug geriau ir lopselinuko aukletojos superines...(na tokios kalbos sklinda) Ka patartumet? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(***** @ 2011 05 01, 14:38)
Sveikutes smile.gif

Na va, vakar pamaciau internete, kad pakliuvom i darzeli. Tai jau dabar pradedu stresuoti...Tiek visokiu nesklandumu iskilo.. doh.gif
Parasiau i tris darzelius, ir internete raso, kad i visus priimtas, tai kaip suprast?
Kazka girdejau, kad eina darzelius dabar atkelinet? Zinot ka nors apie tai?
Uzrasiau i Pusele, Zvaigzdute ir Azuoliuka(Azuoliuko nespejau isbraukt). I pusele ar i zvaigzdute geriau vest? Zvaigzdute tai beveik kieme yra, bet sako, kad i pusele daug geriau ir lopselinuko aukletojos superines...(na tokios kalbos sklinda) Ka patartumet? smile.gif

nzn ra visuose darzeliuose yra,bet atsiuncia laiska kad esi priimtas ir tada jau eini i darza ir ten viska derini.tad nueik i dazley,i kury nori kad vaiaks eitu,ir ten snekek,tikrai vsika aiskiai paaiskins mirksiukas.gif o atideti kiek zinau eina parasius prasyma jau paciame darzelyje 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(***** @ 2011 05 01, 15:38)
Sveikutes smile.gif

Na va, vakar pamaciau internete, kad pakliuvom i darzeli. Tai jau dabar pradedu stresuoti...Tiek visokiu nesklandumu iskilo.. doh.gif
Parasiau i tris darzelius, ir internete raso, kad i visus priimtas, tai kaip suprast?
Kazka girdejau, kad eina darzelius dabar atkelinet? Zinot ka nors apie tai?
Uzrasiau i Pusele, Zvaigzdute ir Azuoliuka(Azuoliuko nespejau isbraukt). I pusele ar i zvaigzdute geriau vest? Zvaigzdute tai beveik kieme yra, bet sako, kad i pusele daug geriau ir lopselinuko aukletojos superines...(na tokios kalbos sklinda) Ka patartumet? smile.gif

Kiek laiko laukete eiles? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(witalyli @ 2011 04 26, 15:31)
Aš apie "Kodėlčių"  nei vieno blogo žodžio negalėčiau pasakyt.Direktorė nuostabi ir sukalbama, dukra lanko "Širdukų" grupę auklėtojos geros,sūnus lanko lopšelio grupę"Drugeliai" auklėtojos super geros  wub.gif  nuo vasaros vaikis turės pereit į vyresniųjų grupę tai nežinau kaip bus, bet tikiuos,kad kaip ir lopšelyje greit pripras be streso  smile.gif



manasis taip pat "Drugeliuose" skraido lotuliukas.gif na skraidyt pradėjo ir namie jau lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Invincible @ 2011 05 01, 17:10)
Kiek laiko laukete eiles?  ax.gif

mes apie tris metus biggrin.gif nes uzrasem dukra nuo gimimo ir kad pradetu triju,tad sulaukem laiku kaip norejom-is karto po gimtadienio pradejo eiti
Atsakyti
Sveikos mamytes,

Patekom i Azuoliuko darzeli, taciau pasiskaiciau cia ne kokiu nuomoniu apie ji... g.gif Gal kas dabar pasikeite? Kas leidziate savo mazuosius i si darzeli ar gal ka zinote apie ji? bigsmile.gif Isklausysiu visas nuomones bigsmile.gif Aciu
Atsakyti