Įkraunama...
Įkraunama...

Tauragės darželiai

QUOTE(tina82 @ 2011 11 19, 16:11)
o man sakydavo, kad valgo, nors parsivedusi namuose jis man dar valgydavo (o kai žinau kad mano vaikas jei pavalgęs nieko jam negali įkišt, tai nelabai ir tikėdavau, kad darželyje valgo g.gif ) O Ąžuoliuke sako, kad su maistu blogai, tai nežinau ar Kodėlčiuje mokėjo pamaitint ar kaip g.gif

mano pvz visad parejusi si darzelio eina valgyti doh.gif nors yra is nevalgiuju-buna akd visa diena nieko nevalgo,tik pries miega uzkanda lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tina82 @ 2011 11 22, 12:18)
maniškis nešneka, tai ir negaliu jo paklaust valgė ar ne mirksiukas.gif

supratau mirksiukas.gif ,maniske kadangi nuo 1,6 m.sneka,tai viska ispasakodavo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bitute1977 @ 2011 11 23, 11:43)
supratau mirksiukas.gif ,maniske kadangi nuo 1,6 m.sneka,tai viska ispasakodavo smile.gif


Jums gerai thumbup.gif aš išvedžiau nešnekantį, tai tik auklėtojų paklausdavau, kaip su valgymu, nes net valgyt jam pradžioj reikėjo padėti doh.gif bet svoris nekrito, vaikas nesukūdo, tai manau, nebadavo 4u.gif dabar paklaustas, ką valgė, pasako: "mėsytę ir sriubytę", kito maisto nepamena doh.gif tik kai pradedi klausinėt, ar kokią košę valgė ar dar ką nors, tai pasako, kad valgė lotuliukas.gif
Atsakyti
tai gerai kad mesyte ir sriubyte nes maniskiui visas maistas desryte ir bulvyte doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif daugiau nieko neduoda pagal jo zodzius lotuliukas.gif maniskis gryzes namo irgi valgo buna nesustodamas vis ta ana ir kramto tai uosvienei sakau va i naudo darzelis valgo ir valgo namie gryzes biggrin.gif
Atsakyti
na taip, aš ir sakau, gerai,k ad nors daržely sriubą valgo, nes namie pareiškia, kad jos nemėgsta doh.gif kažkaip namie pradėjo išrankesnis maistui darytis, bando labiau šokdint doh.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(alinute5 @ 2011 11 27, 19:28)
na taip, aš ir sakau, gerai,k ad nors daržely sriubą valgo, nes namie pareiškia, kad jos nemėgsta  doh.gif kažkaip namie pradėjo išrankesnis maistui darytis, bando labiau šokdint  doh.gif  ax.gif

drinks_cheers.gif g.gif
Atsakyti
Sveikutes,

Visos rasote, kad i Kodelciaus lopselio grupe greitai papuolete g.gif As savaji uzrasiau nuo 6 men. ir dar tyla - o balandi jau 2 metai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rugsejinuke30 @ 2012 02 01, 17:45)
Sveikutes,

Visos rasote, kad i Kodelciaus lopselio grupe greitai papuolete g.gif As savaji uzrasiau nuo 6 men. ir dar tyla - o balandi jau 2 metai doh.gif


Aš buvau nurodžius,kad vaiką vesiu nuo birželio mėn, tai laišką iš darželio gavau gegužės mėn g.gif o vesti pradėjau liepos mėn. Turbūt ir Jums buvo nurodyta, parašyti, nuo kada planuojate leisti vaikutį ax.gif
Man ir buvo neiašku, papuolė ar ne (nes pagal jų internetinę eilę mano vaikas dar buvo kažkelintas), tai buvau nuėjus į švietimo skyrių, pasiklaust kaip iš tikrųjų yra ax.gif
O antrąjį vaiką užrašiau jau dabar - nes tuo metu tryniaus savivaldybėj, bet dar net nelaukiu jokių pranešimų, nes nurodžiau, kad vaikas į daržą keliaus tik 2013 m rugsėjį ax.gif
jei neramu, galit užuskt pas Oželytę (jei nepakeitė jos niekas) ir pasitikslint smile.gif
Atsakyti
QUOTE(alinute5 @ 2012 02 04, 21:10)
Aš buvau nurodžius,kad vaiką vesiu nuo birželio mėn, tai laišką iš darželio gavau gegužės mėn  g.gif o vesti pradėjau liepos mėn. Turbūt ir Jums buvo nurodyta, parašyti, nuo kada planuojate leisti vaikutį  ax.gif
Man ir buvo neiašku, papuolė ar ne (nes pagal jų internetinę eilę mano vaikas dar buvo kažkelintas), tai buvau nuėjus į švietimo skyrių, pasiklaust kaip iš tikrųjų yra  ax.gif
O antrąjį vaiką užrašiau jau dabar - nes tuo metu tryniaus savivaldybėj, bet dar net nelaukiu jokių pranešimų, nes nurodžiau, kad vaikas į daržą keliaus tik 2013 m rugsėjį  ax.gif
jei neramu, galit užuskt pas Oželytę (jei nepakeitė jos niekas) ir pasitikslint  smile.gif

Aciu Jums. As parasiusi nuo s.m. vasario. Palauksiu dar si menesiuka ir eisiu "pasicekavinti" mirksiukas.gif O i kuria grupe einate (jei ne paslaptis)? Ar patenkinti aukletojomis?
Atsakyti
QUOTE(rugsejinuke30 @ 2012 02 04, 22:22)
Aciu Jums. As parasiusi nuo s.m. vasario. Palauksiu dar si menesiuka ir eisiu "pasicekavinti" mirksiukas.gif O i kuria grupe einate (jei ne paslaptis)? Ar patenkinti aukletojomis?



na jei nuo š.m. vasario, tai kaip ir turėjo atsiųsti laiškelį g.gif nors gal tvarka pasikeite doh.gif pradžioje ėjo į "drugelių" grupę (kai lopšely buvo, nes išvedžiau 1,8 m), o dabar "Aitvarų" grupėje (berods 9). Na lopšelio auklėtojos man labai patiko, abidvi, ir auklytė faina buvo - ten vios ne kiekvieną atvestą vaiką auklėtojos gaudavo ant rankų palaikyt - ritualai tokie būdavo lotuliukas.gif
dabartinėmis auklėtojomis ir nesiskundžiu - visada galima pasikalbėti apie vaiką, jei kyla kokių problemų, pvz., manasis kurį laiką skundės,kad jį skriaudžia, žaislus atima blush2.gif (nors ir pats ne šventas biggrin.gif ). Tik čia kartais auklėtojos keičias, ir vienos pavaduojančios iš lopšelio gruoės požiūris tai man nelabai patinka - jos nuomone 3 m vaikai jau dideli, ir nereikai čia jiems jokių glaustymųsi prie auklėtojų, nors manajam patinka, kai nuvedus į grupę jį auklėtoja ar auklytė pasiima už rankos lotuliukas.gif
aišku, kas nori minusų visada ras, man tai svarbiausia, kad vaikas pavalgęs, pamiegojęs, su kitais vaikais pabūna, ne paslaptis - namuose aš jo lavinimui tiek dėmesio neskiriu, kiek darželyje jie dabar gauna lotuliukas.gif tad ir antrą leisiu ten pat, nors "Žvaigždutė" man penkiais žingsniais arčiau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(alinute5 @ 2012 02 05, 17:59)
na jei nuo š.m. vasario, tai kaip ir turėjo atsiųsti laiškelį  g.gif nors gal tvarka pasikeite  doh.gif pradžioje ėjo į "drugelių" grupę (kai lopšely buvo, nes išvedžiau 1,8 m), o dabar "Aitvarų" grupėje (berods 9).

Aciu Jums uz visa informacija mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rugsejinuke30 @ 2012 02 05, 19:52)
Aciu Jums uz visa informacija mirksiukas.gif



vis tik laiškelio turėjot sulaukti kaip ir doh.gif
http://www.kodelcius....lt/?id=9&lg=lt
Atsakyti