Įkraunama...
Įkraunama...

Reiki - 3

QUOTE(Irute1964 @ 2012 07 11, 20:02)
Čakai...dėl egzorcizmo ne aš sugalvojau. Na bet jeigu net kolėgos vadina tai gal taip ir yra...O ka as zinau.

Aš pavyzdį parašiau, kažkaip susisiejo su skaitytu straipsniu, kad statybininkas šalia dirba egzorcistu (matyt įstrigo dėl skirtingų sričių). Tai nieko asmeniško smile.gif be to žmonės keičiasi- ką ir turėjau omenyje. Nepažįstu ČAKO biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ČAKAS @ 2012 07 01, 09:11)
Mieloji(mielasis),ar AŠ(būtent aš, o ne firma,kur kažkada dirbau,)Jums skolingas asmeniškai?AR...  viena boba sakė...Be to,ar aš kažkoks egzorcistas?Skaitau,lyg neblaivus rašytų.....be jokio supratimo...Gaila...gal parašytumėt man į mano paštą,ko norite..ir nesislėpkite už slapyvardžio....aš juk nesislepiu bigsmile.gif

Tu Čakai ir nepasislėpsi. Tokie kaip Tu visada kažkur išlenda. Dabar dėl pinigėliu, buvo nemaldomas noras dabar ir iškarto, nauju mašinų pirkimai ir t.t. Aš tikrai nepavydžiu tik sažiningas noras atgauti ką užsidirbau... Gal reikėjo pirma su darbuotojais atsiskaityti o po to sau. Taip kad sėkmės pudrinti kitiems prota...smile.gif Geros reklamos..."Reiki meistre".
Atsakyti
QUOTE(Irute1964 @ 2012 07 11, 20:16)
Tu Čakai ir nepasislėpsi. Tokie kaip Tu visada kažkur išlenda. Dabar dėl pinigėliu, buvo nemaldomas noras dabar ir iškarto, nauju mašinų pirkimai ir t.t. Aš tikrai nepavydžiu tik sažiningas noras atgauti ką užsidirbau... Gal reikėjo pirma su darbuotojais atsiskaityti o po to sau. Taip kad sėkmės pudrinti kitiems prota...smile.gif Geros reklamos..."Reiki meistre".

Valdeli,tave priimti mamytė prisiprašė...vyriausias vadybininke-vairuotojau.Tuščiai važinėdavai pirmyn-atgal...juk svarbu kilometrai,o ne darbas.Be to,tavo žiniai,tavo tėveliui grąžinta 180000lt.(šimtas aštuoniasdešimt tūkstančių to meto kursu),bet tai jau iš mano kišenės,o ne iš firmos...dar šiek tiek liko...procentai.Ir tau dalį atidavėme pasiskolinę...kur matei,sūnau,kad firmos direktorius pasiskolinęs atidavinėtų už firmą....vaikeli,tu vaikeli...susitupėk ir nešmeižk žmonių,kurie tau padėjo...Iki šiol moku bankui,o tu po mamytės sparneliu kiauksi.
Ar dar kas įdomu,vaikeli.?
Negražiai elgiesi,giminaiti.Tikiuosi,kad nors neblaivus rašinėji.
Tavo purvelis man nelimpa,Valduk.
Jei norėsi išsigydyti nuo savo ligos,gali kreiptis....tik tu atrodo netiki tais dalykais.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ČAKAS: 23 rugpjūčio 2012 - 19:13
QUOTE(arpos @ 2012 07 11, 20:10)
Aš pavyzdį parašiau, kažkaip susisiejo su skaitytu straipsniu, kad statybininkas šalia dirba egzorcistu (matyt įstrigo dėl skirtingų sričių). Tai nieko asmeniško smile.gif be to žmonės keičiasi- ką ir  turėjau omenyje. Nepažįstu ČAKO  biggrin.gif

Aš nebe statybininkas ir šalia nedirbu jau 3 metai...ir aš ne egzorcistas o reikistas.O viską mečiau,kai susirgau vėžiu ir išsigydžiau.Dabar mano darbas padėti tokiems pat.
Malovičko taip pat statybininkas....Yra mano mokinių ir fizikų,dailininkų,psichologų,statybininkų,muzikų,kompiuteristų,net mokesčių inspektorė...visi su aukštuju išsilavinimu kažkodėl...
Papildyta:
QUOTE(Irute1964 @ 2012 07 11, 20:02)
Čakai...dėl egzorcizmo ne aš sugalvojau. Na bet jeigu net kolėgos vadina tai gal taip ir yra...O ka as zinau.

Kolegos negali tokių nesąmonių rašyti...arba tai ne kolegos...reikia galvoti ir tai skirti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ČAKAS: 23 rugpjūčio 2012 - 19:14
QUOTE(ČAKAS @ 2012 08 23, 19:17)
Aš nebe statybininkas ir šalia nedirbu jau 3 metai...ir aš ne egzorcistas o reikistas.O viską mečiau,kai susirgau vėžiu ir išsigydžiau.Dabar mano darbas padėti tokiems pat.
Malovičko taip pat statybininkas....Yra mano mokinių ir fizikų,dailininkų,psichologų,statybininkų,muzikų,kompiuteristų,net mokesčių inspektorė...visi su aukštuju išsilavinimu kažkodėl...
Papildyta:

Kolegos negali tokių nesąmonių rašyti...arba tai ne kolegos...reikia galvoti ir tai skirti.


Čakai,juk čia nėra nieko asmeniško,jei ką. Nesuprantu,ką apskritai išsilavinimas gali lemti,ar svarbu, kokio išsilavinimo žmonės kreipiasi. Išmokus padėti sau,galima kažkiek suprasti,kaip galima kitam,tik tiek. Turbūt,kai žmogus suserga,kad ir vėžiu,jis apskritai pamiršta apie savo išsilavinimą.
Atsakyti
QUOTE(arpos @ 2012 08 23, 20:35)
Čakai,juk čia nėra nieko asmeniško,jei ką. Nesuprantu,ką apskritai išsilavinimas gali lemti,ar svarbu, kokio išsilavinimo žmonės kreipiasi. Išmokus padėti sau,galima kažkiek suprasti,kaip galima kitam,tik tiek. Turbūt,kai žmogus suserga,kad ir vėžiu,jis apskritai pamiršta apie savo išsilavinimą.

Išsilavinimas duoda žinių....o toks žmogus traukia tokį pat..smile.gif)))
Be to,koks žmogus yra,taip galvoja ir apie kitus...TAI DĖSNIS...smile.gif))))
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ČAKAS: 24 rugpjūčio 2012 - 09:05
QUOTE(ČAKAS @ 2012 08 24, 11:04)
Išsilavinimas duoda žinių....o toks žmogus traukia tokį pat..smile.gif)))
Be to,koks žmogus yra,taip galvoja ir apie kitus...TAI DĖSNIS...smile.gif))))

Kokiu ziniu????? blink.gif Daugiau sansu isgyti, jei esi mokslu daktaras, ar ten visi kiti sumineti solidus zmones?
Toks toki traukia - tai tipo reikia suprasti, kad turi daug daug kazkokiu ziniu?? smile.gif
O jei pas mane ar kitus Reiki gydovus kreipiasi "paprasti" , ne fizikai ir mokslu daktarai, tai tie gydovai neturi ziniu, nes kitokius traukia? blink.gif Na, bandau atsekti minti... g.gif
Atsakyti
QUOTE(ČAKAS @ 2012 08 24, 09:04)
Išsilavinimas duoda žinių....o toks žmogus traukia tokį pat..smile.gif)))
Be to,koks žmogus yra,taip galvoja ir apie kitus...TAI DĖSNIS...smile.gif))))


Diplomas nėra žinios, svarbiausia gebėjimas jas tinkamai pritaikyti,sisteminti. Turiu kelis pažįstamus, kurie net vidurinės nebaigę, knygų neskaitę, bet mąstymo pavydėti galima, o svarbiausia-jie nuoširdūs. Jie geba priimti,kažką iš šalies ir neužsidaro savo ,,daktariškume".
Pasakyk kokią pastabą mokslų daktarui-juk jis net nereaguos,juk jis daktaras,jis viską ir taip žino...va tame ir bėda... Paprasto žmogaus tikrai protingos minties jis neišgirs..
Atsakyti
QUOTE(ČAKAS @ 2012 08 23, 19:49)
Valdeli,tave priimti mamytė prisiprašė...vyriausias vadybininke-vairuotojau.Tuščiai važinėdavai pirmyn-atgal...juk svarbu kilometrai,o ne darbas.Be to,tavo žiniai,tavo tėveliui grąžinta 180000lt.(šimtas aštuoniasdešimt tūkstančių to meto kursu),bet tai jau iš mano kišenės,o ne iš firmos...dar šiek tiek liko...procentai.Ir tau dalį atidavėme pasiskolinę...kur matei,sūnau,kad firmos direktorius pasiskolinęs atidavinėtų už firmą....vaikeli,tu vaikeli...susitupėk ir nešmeižk žmonių,kurie tau padėjo...Iki šiol moku bankui,o tu po mamytės sparneliu kiauksi.
Ar dar kas įdomu,vaikeli.?
Negražiai elgiesi,giminaiti.Tikiuosi,kad nors neblaivus rašinėji.
Tavo purvelis man nelimpa,Valduk.
Jei norėsi išsigydyti nuo savo ligos,gali kreiptis....tik tu atrodo netiki tais dalykais.


Nu cia tai geras! lotuliukas.gif

Bet man patiko .. Mielas Cakai, reiketu, kaip kad pamokslaujama forume, neiginius "nelimpa" ir pan. tarti kuo reciau .. O tai ims ir prilips.. mirksiukas.gif

P.s. o reiki gydo nuo tokiu dalyku, kai isidarbini, o, pvz, tau viska perduodancioji - apmokancioji ir iseinancioji "gatava" su zemem tave sumaisyti? Nu nesuprantu, kitaip man dar nebuvo, jau trecias ar ketvirtas kartas toks. Kame saknys? Ar manyje, ar mano praeituose gyvenimuose, kokia cia reiki "formule" ar energija sau susifokusuoti vardan ramybes, o tai, va, jau ir nakti nebesimiega.. lotuliukas.gif Bet rimtai bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(arpos @ 2012 08 24, 19:22)
Diplomas nėra žinios, svarbiausia gebėjimas jas tinkamai pritaikyti,sisteminti. Turiu kelis pažįstamus, kurie net vidurinės nebaigę, knygų neskaitę, bet mąstymo pavydėti galima, o svarbiausia-jie nuoširdūs. Jie geba priimti,kažką iš šalies ir neužsidaro savo ,,daktariškume".
Pasakyk kokią pastabą mokslų daktarui-juk jis net nereaguos,juk jis daktaras,jis viską ir taip žino...va tame ir bėda... Paprasto žmogaus tikrai protingos minties jis neišgirs..


Isdrysiu papriestarauti. Tai priklauso nuo zmogaus, pazystu ir daktaru ir profesoriu, kurie paprasti kaip trys kapeikos, neziuri is auksto, yra nuosirdus ir nuostabus zmones. Taciau jei zmogus isivaizduoja, kad viska zino, prasideda regresas, nes atsiranda ribos tobulejimui, tokiu zmoniu pilna ir tarp issilavinusiu ir tarp neissilavinusiu pilieciu. Isankstines nuostatos yra bevertes 4u.gif
Diplomas yra ne zinios, bet irodymas, kad zmogus semesi ziniu tam tikroje srityje, bet kiek tu ziniu jis pasiseme, velgi priklauso nuo zmogaus.
Atsakyti
QUOTE(LumiLumi @ 2012 10 13, 21:25)
Isdrysiu papriestarauti. Tai priklauso nuo zmogaus, pazystu ir daktaru ir profesoriu, kurie paprasti kaip trys kapeikos, neziuri is auksto, yra nuosirdus ir nuostabus zmones. Taciau jei zmogus isivaizduoja, kad viska zino, prasideda regresas, nes atsiranda ribos tobulejimui, tokiu zmoniu pilna ir tarp issilavinusiu ir tarp neissilavinusiu pilieciu. Isankstines nuostatos yra bevertes  4u.gif
Diplomas yra ne zinios, bet irodymas, kad zmogus semesi ziniu tam tikroje srityje, bet kiek tu ziniu jis pasiseme, velgi priklauso nuo zmogaus.

Tikrai pritariu.
Negalėčiau pasakyti, kad tik diplomuoti yra super protingi. Tiek pat būna keista, kai žmonės įrodinėja, kad diplomas nieko nereiškia, ir tik visi nediplomuoti - nuoširdūs
Manau, diplomas labai daug ką reiškia, kaip ir diplomo neturėjimas irgi labai daug ką reiškia. O ką reiškia kiekvienam (tiek jį turinačiam, tiek jo neturinčia, kaip ir vertinančiam kito turėjimą ar ne), kiekvienas ir žino
Suabsoliutinti netikslinga, nes kiekvienas atvejis unikalus
Atsakyti
QUOTE(ČAKAS @ 2012 08 23, 19:49)
Valdeli,tave priimti mamytė prisiprašė...vyriausias vadybininke-vairuotojau.Tuščiai važinėdavai pirmyn-atgal...juk svarbu kilometrai,o ne darbas.Be to,tavo žiniai,tavo tėveliui grąžinta 180000lt.(šimtas aštuoniasdešimt tūkstančių to meto kursu),bet tai jau iš mano kišenės,o ne iš firmos...dar šiek tiek liko...procentai.Ir tau dalį atidavėme pasiskolinę...kur matei,sūnau,kad firmos direktorius pasiskolinęs atidavinėtų už firmą....vaikeli,tu vaikeli...susitupėk ir nešmeižk žmonių,kurie tau padėjo...Iki šiol moku bankui,o tu po mamytės sparneliu kiauksi.
Ar dar kas įdomu,vaikeli.?
Negražiai elgiesi,giminaiti.Tikiuosi,kad nors neblaivus rašinėji.
Tavo purvelis man nelimpa,Valduk.
Jei norėsi išsigydyti nuo savo ligos,gali kreiptis....tik tu atrodo netiki tais dalykais.


geri giminaiciai pas jus biggrin.gif smagus biggrin.gif vat teisybe sako kad i darba nei gimainaiciu nai draugu prjimt nereikia biggrin.gif
Atsakyti