Įkraunama...
Įkraunama...

Vaiko drabužėlių spalvos

Ar jums yra skirtumas kokios spalvos rubelis ant jusu vaikucio ? Iki 2 men man kazkaip sekesi suneli rengti su dominuojancia geltona spalva, dabar zalios spalvos metas  :D
Net nustemba gydytojai, kai nueinam, sako ruzavos- mergaites, melyni- berniukai,o kas jus tokie, jei  zali  ;D  :D  ;D MAn patinka vaika rengti ryskiais drabuziukais...
Atsakyti
Nu va miniškis irgi gelsvai žalias  ;D ;D ;D Tik mėlyną kepurytę uždedu, kad išsklaidyt abejones dėl berniuko ir mergytės.
Pakolkas man dar nėra jokio skirtumo dėl mažiaus rūbelių spalvos. Rengiu jį, aišku, ne bilia kaip, o taip, kad man būtų gražu pažiūrėt, o jam patogu.
Atsakyti
as stengiuos rengti neutraliom spalvom, tik aisku ne niuriom, o kas del berniuku ir mergaiciu tai praeiviai vis tiek neatskirs. Mus visada berniuku vadino, o kai nupirkau ant galvos juostele su gelytem (kad atskirtu) tai dauguma visvien dar paklausia ar mergaite ar berniukas  >:(as manau siais laikais spalvos nebuna mergaitisku ar berniukisku
Atsakyti
bet vistiek berniuko ruzavai nerengsi, ar ne ?  ;D ?
Atsakyti
QUOTE
bet vistiek berniuko ruzavai nerengsi, ar ne ?  ;D ?

Vieną kartą buvau aprengus ružavu su baltom širdelėm megztuku. Na tada tik toks jam pagal dydį tiko. Visiems "ach kokia graži mergytė", o man "ach kaip be ryšio tu bachūras atrodai"  ;D ;D ;D Tai dabar nors ir per didelis, bet dedu mėlyną megztinį kai reikia  :D
Atsakyti
kol namie, galima ir ruzavais slaiuztinukais berniuka aprengti.

O jau iseiti i lauka, tai tikrai nerengciau.  :smile.gif

Nors mes iki kokiu 5 men. labai daug melynu zydru rubeliu turejome. Visi klausear cia berniukas. Tiesiog man ruzava spalva ziuriai nepatikdavo, kol buvau nescia. Viska prikau kitos spalvos.
O po to pamegau, ir dabar viena is megstamiausiu spalvu.
Ir pati ruzava striuke nusipirkau.  ;D
Atsakyti
Kai du vaikai skirtingos lyties, tai ir fantazijos daugiau ;D rengiame visokiom spalvom, isskyrus juoda. Dukrai geriausiai tinka ryskios: raudona, rozine ryski, geltona. Sunui tinka ryski oranzine, dzinsine medziaga, melyna, zalia, geltona. Niekada nerengiau tik zydrai ar tik ruzavai. Ruzava is vis blanki spalva ir jei mergaite sviesi, tai jos veidas isblunka toje spalvoje. Va ryskios spalvos veida "iskelia", isryskina, gyvesnis vaikas atrodo.
nors kaip sakoma - "na vkus i cvet tovariscej net" ;D ;D
Tik juoda manau maziems vaikams netinka. Bent jau tokiu spalvu rubeliu as nemaciau.
O batuku spalva jums turi reiksmes?
Atsakyti
Na siaip as rengiu dabar dukra pagride melynais rubeliais, ir kadangi turim plauku trukuma visi pries kazka sakydami pasitikrina ar mergyte ar berniukas. Bet k aas padarysiu jei mano megstamiausia spalva yra melyna. BEt turim ir daug ivairiu kitokiu spalvu: geltona, zalia, ruzava, raudona, balta. Visos spalvos man grazios (isskyrus juoda) svarbu kad rubelis butu grazus  ;D Na o vaikiski beveik visi grazus, tai ir rengiu as vaika visad graziai. MAn svarbu kad mazoji butu aprengta graziais rubeliais, nesvarbu ar namie ar lauke. Nesuprantu tu tevu kuriems atrodo kad vaikas dar mazas tai nieko nesupranta dar, jam vienodai sviecai kaip jis aprengtas. :smile.gif :-/
Atsakyti
O as rengiu ir zydrai, ir melynai, ir kepure zydra uzmaunu - vis tiek visi klausia, kas ;D
Atsakyti
Man tai galia kad kudikeliams keliu menesiu nelabai buna ryskiu spalvu rubeliu pirkti, tikvisokie melsvi- gelsvi- rausvi.  :( As mielai rengciau 2men. dukryte kokiais ryskiais rubeliais. Kiek turime, tai man graziausiai ji su geltona spalva, kazkaip tada svyti kaip saulyte  ;D
Atsakyti
Aš irgi ne per daugiausiai dėmesio skiriu, kad jei berniukas, tai būtinai melsvais drabužėliais ir turi rengti. Turėjau ir ryškių spalvų megztukų (raudonų). Juk dabar yra pasirinkimas...pvz. raudonas megztukas, o emblemytė ar šiaip piešinukas berniukiškas, kokia nors mašinytė ar pan. Aišku turėjom ir tamsesnių (tamsiai mėlynos) spalvų drabužėlių, kad ne taip pietūs matytųsi  ;D
Atsakyti
as tai stengiuosi berniukiskai rengt savo vaiki. vyras juk auga, kokie dar gali buti ruzavi rubeliai ir kaspineliai?

na bet nepaisant melynos spalvos ir vyrisku modeliu ir dar vyrisku bruozu (nosyte stambesne, krutine platesne) vis tiek mergaite isvadina  :-X
Atsakyti