Įkraunama...
Įkraunama...

Vaiko drabužėlių spalvos

As tai sutinku su manu, jeigu vyras auga tai ir rengti reikia vyriskai. Musu darzelio grupeje buvo toks bajeris. Ateinam i darzeli ir matom stovi tokia grazi mergyte, su pedkelnem, ilga maikute, garbanoti plaukai iki peciu suristi i uodegyte. Sakau kokia grazi mergyte, o tos mergytes mociute man - tai berniukas. Man akis ohmy.gif ant kaktos islipo.
Atsakyti
As irgi stengiuosi vyriskai redyti. Ir nors maniskis tai grynas bernas paziureti, bet atsiranda gi tokiu kurie dar suabejoja. Kaip gi jiems nesimato, kad tai bernas ??? Gal del to, kad siek tiek plaukeliai garbanojasi? Nors man tai vistiek berniukstis, kaip sake manu, ir nosyte stambesne wink.gif, o ir batu dydis labai vyriskas ;D
Atsakyti
Mano pati nemėgstamiausia spalva - raudona, rožinė ir geltona. Jei ir būtų gimusi mergaitė, vis tiek rengčiau žaliai arba mėlynai. O sūnui mėlyna labai tinka, nes tada akių mėlynumas išryškėja. Labai dažnai gatvėj girdim replikas: kokia graži mergaitė, kokios akys, šypsena. O ta "mergaitė" vaikšto mėlynai apvilkta, rankoj visada mašinėlės, ant galvos kepurė su snapeliu. Kas tiem žmonės matosi, nebesuprantu. ???
Atsakyti
Arba kortele prisegt "Berniukas" smile.gif)
Siaip vaika rengiu ivairiomis spalvomis: ir geltona, ir raudona, zalia, melyna, oranzine, juoda.. Gal tik rausvos vengiu, nors turim ir violetine maikute. Buvo toks atvejis kai aprisau skarele galva (kaip dabar bernai nesioja), tada visi pradejo vadint mergaite, teko vel uzdet berniukiska kepure.
Atsakyti
Kodėl gi berniuko nerengti rausvai?
Kai einame į lauką apmaunu Arminukui rausvą bliuzoną, geltoną kepurytę, melsvas kelnytes ir dar nė vienas nepasakė, kad mano vaikelis mergytė, ar, kad berniukui netinka rausva spalva.
Vaiko rūbeliai turi būti tvarkingi ir patrauklūs mažyliui, o kokių jie spalvų - koks skirtumas? [smiley=000180.gif]
Atsakyti
As tai manau - del to pacio, del ko mano vyras ruzavo kostiumo nepirktu:) Nors ir su razavu kostiumu jo su mergaite niekas nesupainiotu ;D Nu bet kazkaip...

Siaip as galiu rengti savo sunu ruzavai, jeigu jis turi tokios spalvos rubeli, kuri atidave giminaite, auginanti mergaite - bet pati tai nepirksiu... Ir plauku nepinsiu! Vyras yra vyras!!!
Atsakyti
O man drauge atidave labai faina rozini kombinezona. As buvau tvirtai nusprendusi, kad rengsiu juo savo sunu. Bet taip isejo, kad uzdejau kokius 3 kartus, o mielesni visgi buvo melyni arba dzinsiniai rubeliai, striukytes. Man kazkaip atrodo, kad reikia pabrezti, kad tai berniukas. Ir vaikas grazesnis. Ir siaip as kazkaip didziuojuosi, kad turiu sunu. Nors itariu mamytes, kurios augina mergaites irgi dziaugiasi. Namie tai rengiu ivairiu spalvu rubeliais, o i lauka parenku ,,vyriskesnius".
Atsakyti
Dauguma mano mergytės rūbelių rožiniai ir kažkaip kai ieškau ką nors pirkti- vis už šios spalvos akys kliūva :smile.gif
O va  dovanų kažkaip vis melsvus rūbelius gaudavom.Na velku ir melsvą, bet su rožiniu ji man geriau žiūrisi-tiesiog ši spalva jai geriau tinka.Dar mėgstam geltoną ir violetinę splaveles- man gražu.Na čia man taip atrodo gal dėlto, kad
įpratau ją matyti tokiomis spalvomis aprengtą.
Atsakyti
Aš pirma žiūriu ar drabužėlis gražus, tik po to į spalvas. Rausvai berniuko nerengiu aišku, bet mėlynai irgi retai kada aprengiu.
Atsakyti
4u.gif Niekad nepirkčiau vaikams tamsių apatinių rubelių. Man tai negražu! Mėgstu jiems pirkti rūbelius su įvairiais meškiukais. Man svarbu, kad vaikai gražiai ir patogiai būtų aprengti.

wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pingvinukas: 11 spalio 2005 - 09:45
mano dukrytei labai tinka melyna spalva, tai maziuke taip ir rengdavau.Dabar daugiau dominuoja pastelines spalvos, ypac nemazai ruzavos.Ir man atrodo, kad nesvarbu kokia spalva, praeiviai vistiek nesugeba atskirti berniukas ar mergaite (jau pradedu priprast).Viena karta visa visa ruzavai buvo aprengta ir rubeliai tokie mergaitiski ir gal trys zmones pasake, kad labai grazus berniukas cry.gif
Atsakyti
O aš dabar esu pasinešus ant oranžinių ir raudonų tonų rūbų . bandau aprengt tokiais tonais tiem savo dukrą tiek mažėlį sūnų smile.gif
Atsakyti