Įkraunama...
Įkraunama...

Rekomenduokite Restoraną Vilniuje

Truputį paskaitinėjau temą ir manau kaip kur kada pataikai,pvz. Barcelona užsukom vasarą su vaikais ir iš viso meniu daugiau, kaip pusės patiekalų neturėjo ar tingėjo gaminti vien. žod.išėjom lauk nevalgę ir nesupratę.Indiškų pat. restoranėlis Balti drambliai baisus, šaltibarščius grąžinom atgal, nes buvo surūgę, o antro atnešė visai ne tai ką užsisakėm.Belmonte buvom porą kart maistas skanus, bet aptarnavimas dieve padėk,gal todėl, kad ten dažnai keičiasi padavėjos. Bent jau man gerą įspūdį paliko Da Antonio;Pekino antis;indų Sues Indian Raja( odminų g.).Iš naujai atsidariusių japonų- tailandiečių rest.( neprisimenu pavadinimo, jis randasi panoramoje),dar brazilų irgi panoramoje(bet ten nesveikai persivalgai, nes neša ir neša patiekalus).
Atsakyti
QUOTE(Moira @ 2008 07 31, 17:08)
aha, man irgi labai idomu bigsmile.gif



Cia klausimas buvo apie molekuline. Vienas yra su pretenzija (nebuvau, taigi rekomenduoti negaliu)
http://www.domm.lt/lt/
Papildyta:
As man patinkancius cia surasiau

http://www.skaniai.l.../kur-pavalgyti/
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2007 03 24, 14:09)

Riverside restoranas Reval viešbutyje...

o po to taurę vyno galima išgerti ir Sky bare Revalyje...


pritariu smile.gif thumbup.gif
Atsakyti
Mums Vilniuje kol kas pats pachiausias - "Saint Germain". vynas superinis, maistas irgi - burnoj tirptantis. jei kokia geresne proga- net nemaste iskart ten vaziuojam thumbup.gif

labai smagu "TAPPO D'ORO" salia katedros- mazute tokia vynine, labai jauki. vynas + uzkandeles labai superines...

indu virtuve ir lankem- tachiau lietuviskam skrandziui nelabai schmoll.gif per daug rysiu prieskoniu dominuoja. bet kas megsta . teko dometis- tai anot savininku jie bando islaikyti autentiskuma ir neadaptuoja jo musu skoniams.

vat apie BARSELONA- - tai ten nera pilnai ispaniska virtuve. ten jau su variacijom i lietuviskuma daryta (medziaga buvo ruosta straipsniu apie ju restorana - chia is pokalbio isejo)

dar nebloga viechike- "El Gaucho Sano " (Pilies g)- skaniausi LT steikai thumbup.gif .Argentinietiska virtuve skaitos. nu siaip kiek ejom- ir svechius vedemes - thumbup.gif
Atsakyti
"Meksikoj" Algirdo g. skanus antrieji patiekalai thumbup.gif super! Bet su sriubytem jiems nelabai sekasi... g.gif
"El Gaucho" Pilies g viskas super ir sriubytes, salotos apie steikus ir desertus tai zinokit diena-nakti valgyciau!!! blush2.gif
Buvau Indu "indian sues raja" prie katedros tai nieks nepatiko... verysad.gif gal virejas nenuotaikoj buvo biggrin.gif
Atsakyti
http://www.restoranai.lt

pamegink surasti

paule
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo PauLen: 03 kovo 2009 - 08:22
,,Vilniaus basteja" thumbup.gif
http://www.vilniausbasteja.lt/LT.php
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2007 03 24, 13:09)
"Steak house"
Riverside restoranas Reval viešbutyje...

Romantiškai vakarienei gali būti ir Paukščių takas televizijos bokšte  thumbup.gif , o po to taurę vyno galima išgerti ir Sky bare Revalyje...

Kaip kainos cia? gal kas neseniai buvot? g.gif
Atsakyti

Pritariu del SORRENTO restorano. nereali vieta. Maistas supper, o picos tai skaniausio Lietuvoje. Vienintele vieta Vilniuje, kur picos ir apkepeles kepamos malkomis kurenamoje krosnyje. Palyginimui: saslykai ant lauzo ir saslykai orkaiteje smile.gif Zinoma, kad krosnyje zymiai geriau. O ir kainos gerokai sumazejusios. Pabandykite, neapsiriksite.
Atsakyti
man irgi italiska virtuve wub.gif sorrento ar san valentino thumbup.gif
kinetiska irgi wub.gif pekino antys,seip dar kalvarkei yra pries holiday inn kineciu rasosi restoranas,bet aplinka schmoll.gif na l paprasta,tikrai ne restoraniska,bet aptarnavimas ten thumbup.gif skonis thumbup.gif thumbup.gif ir kainos thumbup.gif thumbup.gif ir porcijos thumbup.gif thumbup.gif paliginus su pekino antim tai trigubai man asmeniskai cia skaniau,nors skanu ir ten smile.gif
jooo braziliska dar panoramoj wub.gif wub.gif
belmonte man labai skanu,bet aptarnavimas tai jooo doh.gif doh.gif
seip nebuvus pas mus vln rusisko,ukrainetiskos virtuves paragaut,vis noriu nueit,bet kazkaip nedaeinu biggrin.gif
beja,RADISON SAS labai skanu,bet kainos uuux smile.gif
Atsakyti
Pateiksiu ir as savo nuomone biggrin.gif Mano manymu, skaniausios ir smagiausios vietos Vilniuje :
* „La provence“ (Vokieciu g.)
* "Bunte Gans" (Ausros Vartu g.)
* "Fiorentino" (Universiteto g.)

Atsakyti
Labas mamytes ir busimos mamos smile.gif

Darau apklausa apie restoranu populiaruma. Labai labai man padesite jeigu atsakysite i sia anketa: www + apklausa + lt/f/restoranu-populiarumas-wuttlw4
Nukopijuokit sia nuoroda ir vietoj pliusiuku irasykite taskus.
Klausimu tik 16 ir atsakymamas reikia nedaugiau 2 min.

Aciu labai smile.gif


Papildyta:
Dar visai nieko resotoranas Avenue, vilniaus vartu pastate
Atsakyti