Įkraunama...
Įkraunama...

Rekomenduokite Restoraną Vilniuje

QUOTE(goodly @ 2011 11 29, 14:34)
keliu temą 4u.gif
Ieškau malonaus laiko praleidimo, kartu ir pavakarieniavimo su kolektyvu (Kalėdinio baliuko) 4u.gif


Žiūrint kokią virtuvę mėgstat, jei rytietišką, Gan bei city "Panoramoj" labai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(dovil14 @ 2011 12 05, 01:12)
Žiūrint kokią virtuvę mėgstat, jei rytietišką, Gan bei city "Panoramoj" labai  thumbup.gif

Man ten nelabai ax.gif .Maistas buvo atveses,aptarnavimas irgi toks...praveses sakykim.
Atsakyti
Sveiki,

tikiuosi nesupyks temos autorė, bet labai norėčiau sužinoti kur būtų galima atšvęsti gimtadienį kinų restorane? Noriu, kad būtų atskira, graži salė, nes būsim kokį 12 suaugusių ir keli vaikai ir kad būtų ta salė erdvi, na kad praeiti būtų kur, vaikams pažaisti ir t.t. Gal kas šventėt ir galėtumėt patarti? Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Nuoširdžiai rekomenduoju Savitri arba Piccolo restoranus Vilniaus senamiestyje. Du, kuriems esu pilnai ištikima!
Atsakyti
QUOTE(due drops @ 2011 12 07, 11:20)
Man ten nelabai ax.gif .Maistas buvo atveses,aptarnavimas irgi toks...praveses sakykim.

bet sushiai ten puikus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(guodzik @ 2011 12 11, 21:42)
bet sushiai ten puikus thumbup.gif

Mes kiauliena valgem..Del sushiu nezinau-neragavau.Bet eksperimento nusprendem nekartoti-nebeinam biggrin.gif
Atsakyti
Dar galiu parekomenduoti Vapiano restoraną Konstitucijos prospekte. Gal kas jau žinote, tačiau jeigu nesilankėte, būtinai nueikite. Puiki atmosfera!
Atsakyti
QUOTE(due drops @ 2011 12 13, 00:21)
Mes kiauliena valgem..Del sushiu nezinau-neragavau.Bet eksperimento nusprendem nekartoti-nebeinam biggrin.gif

mano draugas kakzada valge kiauliena tai ziauriai man nepatiko, feee. o susiukai puikus tikrai rekomenduoju smile.gif ir Sura Oze irgi labai skanus, beto geru akciju buna, kazkada rinkinukus valgem uz 20 Lt kuriuo kaina 50 thumbup.gif ir dar sampanu pavaisino biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Fionaluk @ 2011 12 13, 08:47)
Dar galiu parekomenduoti Vapiano restoraną Konstitucijos prospekte. Gal kas jau žinote, tačiau jeigu nesilankėte, būtinai nueikite. Puiki atmosfera!

o man nepatiko schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo guodzik: 17 gruodžio 2011 - 11:11
QUOTE(Fionaluk @ 2011 12 13, 08:47)
Dar galiu parekomenduoti Vapiano restoraną Konstitucijos prospekte. Gal kas jau žinote, tačiau jeigu nesilankėte, būtinai nueikite. Puiki atmosfera!


per paprastas, maistas - namie skaniau galima pasigamint. atmosfera puse velnio. bet jokiu budu ten restoranas smile.gif


o siaip paskutine mada restoranuose "Lauro lapas" smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jazira: 14 birželio 2012 - 07:53
Iš ties geras maistas ir aptarnavimas Forum Palace'o TERRAZZA restorane thumbup.gif thumbup.gif

tik tiek, kad deserto : pudingo "Coulant" paskutinį kartą jiems neišėjo paruošti kaip priklauso ( nesigavo toks tekantis ) hihihi.gif bet šiaip tai su vyru esame labai patenkinti jų meniu ir kokybišku maistu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(guodzik @ 2011 12 11, 21:42)
bet sushiai ten puikus thumbup.gif

drinks_cheers.gif

Is sushiu restoranu dar patinka Sushi express rolleyes.gif

QUOTE(Fionaluk @ 2011 12 13, 09:47)
Dar galiu parekomenduoti Vapiano restoraną Konstitucijos prospekte. Gal kas jau žinote, tačiau jeigu nesilankėte, būtinai nueikite. Puiki atmosfera!

bandziau, ir ne karta, patiko 4u.gif tik ziurint kas, pvz salotos man ten ni ni ni, kokiam nors pizza jazz, skaniau daro. O picos ir makaronai visai patiko.
Atsakyti
GAL KAS REKOMENDUOSIT RESTORANĄ ROMANTIŠKAM VAKARUI VILNIUJE?
Atsakyti