Įkraunama...
Įkraunama...

Roc kosmetika

QUOTE(Apvalute @ 2007 08 11, 22:14)
pakentesiu, labai laukiu atsiliepimu:)



nepatiko man schmoll.gif rutuliotis nesirutulioja, bet su šita emulsija man kažkaip pudrytė tarsi slysta oda doh.gif ta prasme ji neįsigeria iškart. nusivaliau ir iš naujo pasidažiau doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Veila: 13 rugpjūčio 2007 - 11:52
QUOTE(Veila @ 2007 08 13, 13:51)
nepatiko man  schmoll.gif  rutuliotis nesirutulioja, bet su šita emulsija man kažkaip  pudrytė tarsi slysta oda  doh.gif  ta prasme ji neįsigeria iškart. nusivaliau ir iš naujo pasidažiau  doh.gif

dekui merginos. Beda ta, kad dar neatradau riebios/misrios odos kremuko, kad ant jo butu galikma tepti pudra. Ant mano turetos Vichy Normaderm taip pat nesitepa..sukeiciau vietomis su naktiniu ir ant jo puikiai tepasi, bet kad jis nakciai juk skirtas...
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2007 08 13, 13:57)
dekui merginos. Beda ta, kad dar neatradau riebios/misrios odos kremuko, kad ant jo butu galikma tepti pudra. Ant mano turetos Vichy Normaderm taip pat nesitepa..sukeiciau vietomis su naktiniu ir ant jo puikiai tepasi, bet kad jis nakciai juk skirtas...


aga, ir aš Vichy turėjau. kaip makiažo bazė jis nekoks doh.gif Bet aš ir šiaip bėdų su Vichy turėjau. Pabandyk Avene emulsija antra nuo apačios man dar Anna Lotan kremukai taip pat labai tinka ir su makeup'u draugauja (balanceris ir barbados)
Atsakyti
Isigijau 2 buteliukus kremo nuo celiulito. Zadejo kad sumazes ir celiulitas ir apimtis. naudoju 2 menesius. rezultatas - 0 schmoll.gif
Clarins man geriau.
Atsakyti
QUOTE(sfinks @ 2007 08 13, 14:22)
Isigijau 2 buteliukus kremo nuo celiulito. Zadejo kad sumazes ir celiulitas ir apimtis. naudoju 2 menesius. rezultatas - 0  schmoll.gif
Clarins man geriau.


nu nuo kada kremai celiulitą ir apimtis mažina doh.gif geriau tuos pinigus skirkit sporto klubui ir kavos pylingui mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2007 08 13, 12:57)
dekui merginos. Beda ta, kad dar neatradau riebios/misrios odos kremuko, kad ant jo butu galikma tepti pudra. Ant mano turetos Vichy Normaderm taip pat nesitepa..sukeiciau vietomis su naktiniu ir ant jo puikiai tepasi, bet kad jis nakciai juk skirtas...

zinai, dabar pasiemiau meginuka Sothys fluid hydra-matt riebiai odai - jis tinkamas makiazui, tai ryt isbandysiu ir pasakysiu kaip tiko 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2007 08 13, 14:53)
zinai, dabar pasiemiau meginuka Sothys fluid hydra-matt riebiai odai - jis tinkamas makiazui, tai ryt isbandysiu ir pasakysiu kaip tiko  4u.gif

laukiu atsiliepimu:)
Atsakyti
nusipirkau siandiena ROc+ MAT Shine control tai ziuresiu kokie rezultatai bus bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(kucci_kucci @ 2007 09 01, 19:48)
nusipirkau siandiena ROc+ MAT Shine control tai ziuresiu kokie rezultatai bus bigsmile.gif

lauksiu atsiliepimu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2007 09 01, 18:56)
lauksiu atsiliepimu  mirksiukas.gif

aha ir man paciai idomu kas gausis mirksiukas.gif gal jau kuri is mergaiciu yra naudojusi????
Atsakyti
turiu makiazo valikli 3 in 1 tai laukiu nesulaukiu kol pasibaigs, nes nieko gero kaip uz tokia kaina. kai turejau prausikli vichy 3 in 1 tai net nepalyginsi su roc, zymiai geresni thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Christine20 @ 2007 09 06, 17:58)
turiu makiazo valikli 3 in 1 tai laukiu nesulaukiu kol pasibaigs, nes nieko gero kaip uz tokia kaina. kai turejau prausikli vichy 3 in 1 tai net nepalyginsi su roc, zymiai geresni thumbup.gif

Man tas valiklis "3 in 1" kaip tik labai patinka. smile.gif
Atsakyti