Įkraunama...
Įkraunama...

Ieškome mezgimo, nėrimo schemų ir aprašymų (III)

QUOTE(be rėmų @ 2012 01 14, 09:57)
Mezgu šaliką http://www.liveinter...m/post158749375 ir nesuprantu, kas kiek pridėti naujų akių apmezgant kraštus, būtent to: -ой ряд - * 1лиц., M1*(вывязать 1 лиц. из перекруч. протяжки между петлями) - повторять Ar iš kiekvieno tarpo tarp akių išmezgti papildomą  akį? Iš persukto siūlo- ar taip suprantu?
Dėkui iš anksto 4u.gif



Siaip tai turetu buti taip, kad kas antra aki reikia prideti ne kokiu nors uzmetimu, o pridedant persukta. T.y. pirmoji eilute - vien isvirkscios, o antroji - viena geroji, kita prideta, vel geroji, vel prideta.
Nezinau, ar gausis is kiekvieno tarpo istraukti po aki - persitemps eilute labai....
Bandyk 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Alacka @ 2012 01 14, 12:18)
Mergaites, man reikia tokio rasto,kad issitemptu biski mezginys (kad tiktu sijonui) 4u.gif . Gal kas gali padeti?

http://www.liveinter.../post195551845/
Atsakyti
QUOTE(Virbalai @ 2012 01 14, 14:56)
Siaip tai turetu buti taip, kad kas antra aki reikia prideti ne kokiu nors uzmetimu, o pridedant persukta. T.y. pirmoji eilute - vien isvirkscios, o antroji - viena geroji, kita prideta, vel geroji, vel prideta.
Nezinau, ar gausis is kiekvieno tarpo istraukti po aki - persitemps eilute labai....
Bandyk  4u.gif


Persukti reikia todėl kad uždėjimo vietoje nebūtų skylutės
Atsakyti
Sveikos, gal kur platybėse matėte šios suknutes schemute, niekaip nepavyksta iššifruoti gėlytės prijungimo prie kitos.Gal kuri patyrusi mezgėjėlė pagelbėtu.user posted image
Papildyta:
[quote=deiron,2012 01 15, 16:14]


user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo deiron: 15 sausio 2012 - 15:22
QUOTE(deiron @ 2012 01 15, 14:20)
Sveikos, gal kur platybėse matėte šios suknutes schemute, niekaip nepavyksta iššifruoti gėlytės prijungimo prie kitos.Gal kuri patyrusi mezgėjėlė pagelbėtu.

http://www.liveinter.../post196131565/
Atsakyti
QUOTE(rinna @ 2012 01 15, 18:34)
user posted image

gal kas turite šios suknytės raštelį
Atsakyti
[quote=mamkaa,2012 01 15, 18:04]
http://www.liveinter.../post196131565/


Aš iš šito psl. ir įkėliau čia, bet pati niekaip neiššifruoju sujungimo, vieno apskritimo su kitu, tame psl. aprasymo nera. Niekaip negaliu suprast kaip jie susijungia, gal kuri kokią mintį pasufleruotumete ax.gif
Atsakyti
[quote=deiron,2012 01 15, 19:22]
[quote=mamkaa,2012 01 15, 18:04]
Niekaip negaliu suprast kaip jie susijungia, gal kuri kokią mintį pasufleruotumete ax.gif
[/quote]

Aš labai mėgstu servetėles-takelius jungti iš mažų gabaliukų, tai čia, matau, lygiai tas pats. Nusineriam vieną gėlytę pilnai, antrą baigiant, neriant paskutinę eilutę nėrimo eigoje prijungiame prie jau numegztos. Trečią baigiant nerti vėl tas pats - prijungiame prie jau numegztų tose vietose, kur jos turėtų susijungti.
Varge, kaip aš nemoku paaiškinti, geriau jau parodyti g.gif Aš tai puikiai įsivaizduoju kaip tai daryti...

Va čia mano nertas takelis ir sujungimas panašus....

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo silsta: 15 sausio 2012 - 18:37
Gal turit raštą viršutinės blauzdinių dalies?smile.gif

Būtų ačiū!

user posted image

Uploaded with ImageShack.us
Atsakyti
[quote=silsta,2012 01 15, 19:33]

Ačiū, supratau, kad nevisus skrituliukus turiu iki galo nunerti. Bet dar vienas klausimėlis, o kaip pagal Jus - paskutinė eilutė. Du stulpeliai su vienu užmetimu, bet kaip tie ,, burbuliukai" padaryti ant jų g.gif
Atsakyti
Tas burbuliukas darosi iš trijų ar ketrurių kilpelių. Jei norėsi kiečiau sunerti nėrinį, tai daryk burbuliuką iš trijų tuščių kilpelių.
Norint nėrimo eigoje sujungti du skrituliukus, nuneri dvi kilpeles, kabini į jau nunerto skrituliuko burbuliuką, dar išneri dvi kilpeles ir sujungi, toliau neri paskutinę eilę antro skrituliuko. Vajetus, nu kažin ar nors kiek paaiškinau? Jei gyventum Kaune, tai išmokinčiau kaip tai darosi, o su paaiškinimu čia man sunkoka ax.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(rinna @ 2012 01 15, 17:54)

jau atsakiau kitur,bet galiu ir čia pakartoti
user posted image
Atsakyti