Įkraunama...
Įkraunama...

Ieškome mezgimo, nėrimo schemų ir aprašymų (III)

QUOTE(Virbalai @ 2011 10 21, 16:33)
X-iuke, kaip suprantu, tas grozis mezgamas nuo virsaus zemyn, tai tada ir reglana lengviau numegzt..

O, ziurek, cia lietuvaite Gie idejusi Drops modelio vertima i rusu kalba. Tas trumpom rankovytem gal tau tiks http://club.osinka.r...7282?&start=195

O jei nori kazko rusiskai paklaust, tai rasyk man i az, bandysim su translit.ru issiversti smile.gif

achiu 4u.gif
bandysiu pasinagrinet shita schemute jei nesigaus bandysim i rusu kalba verstis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*MONAMI* @ 2011 10 21, 09:25)
deje tik tokį aprašymą išmeta kaip numegzti

Ačiū 4u.gif
Pabandysim versti ir ieškoti galų ax.gif rolleyes.gif 4u.gif
Atsakyti
Labas, merginos, gal kuri turite schemutę kaip sampano buteli apmegzti kaip Kaledų Senelį?
Atsakyti
merginos gal turite megztu bliuskuciu be sleikuciu pavyzdžiu ir schemų labai reikia blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Januse @ 2011 10 22, 22:20)
merginos gal turite megztu bliuskuciu be sleikuciu pavyzdžiu ir schemų labai reikia  blush2.gif


Galiu pasiūlyti tik tiek -

user posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(silsta @ 2011 10 23, 13:46)
Galiu pasiūlyti tik tiek -

user posted imageuser posted imageuser posted image

ačiū bet man butinai reikia megztu ne nertu sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Januse @ 2011 10 22, 22:20)
merginos gal turite megztu bliuskuciu be sleikuciu pavyzdžiu ir schemų labai reikia  blush2.gif

Turiu keletą, bet kažin ar bus naudos, nes labai jau jos paprastai mezgamos - be jokio formavimo pagal figūrą:

user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image

user posted image user posted image

user posted image user posted image
Atsakyti
Laba,

gal kuri žinote, kuriame numeryje Rankdarbių kraitelės buvo pamokėlė, kaip megzti tokias baltas (berods) riešines. Jos buvo su raštu, be karoliukų. Pamenu, tai lyg numeris šių metų. Kažkaip pamenu pirkau ir buvo iškirpta ta pamokėlė... bet nerandu kur jis... gal kas padės? man bent pasakykite kuris numeris, tada bent jau galėsiu lengviau susirasti.

Ačiū labai labai blush2.gif
Atsakyti
Sveikos, gal kas turi savo lobynose lotinusku raidziu alfavita? reik 2-3cm "aukscio"issiuvinet ant nerinio
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2011 10 23, 17:30)
Turiu keletą, bet kažin ar bus naudos, nes labai jau jos paprastai mezgamos - be jokio formavimo pagal figūrą:


Aciu už pagalba siuos ir aš turiu iš lietuvisku zurnalu na nieko jauciu reik bandyt kurt kazka ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sissta @ 2011 10 24, 07:48)
Sveikos, gal kas turi savo lobynose lotinusku raidziu alfavita? reik 2-3cm "aukscio"issiuvinet ant nerinio

as turiu tokias raides,jei pades,tai sekmes 4u.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Jollyk, aciukas;)
Atsakyti