Įkraunama...
Įkraunama...

Matematika

QUOTE(Martta)
Laba diena, matau, kad sprendziat matematikos uzdavinius, gal galetumet ir man padeti, nemoku i foruma ikelti uzavinuku blush2.gif  verysad.gif  atsiusciau i pasta. Suprasiu, jei negalite.  blush2.gif

QUOTE(Dede Pranas)
...
Jei nepadėsiu tiesiogiai, tai bent perkelsiu i temą forume smile.gif
...

user posted image

Atsakyti
Papildymas:
Pridedu savo paties pirminį komentarą. Sprendimo metodika jokiu būdu nėra tik viena vienintelė. Tai, ką aš pateikiu pažintiniais tikslais, nebūtinai atrodys gražiausias ar mieliausias būdas kitam žmogui smile.gif

7.
a) Lopitalio taisyklė.
b ) Galima perrašyti x-2 pažymint kita raide, pavyzdžiui z. Tada Lopitalio taisyklė.
c) Pagal tam tikrus dėsningumus:
user posted image

10. Visur reiškinio dalį tereikia perkelti prie diferencialo operatoriaus.
c) Pažintiniais tikslais:
user posted image

11.
a) Galima tiesiog atitaikyt klasikines formules (pavyzdžiui http://distance.ktu....tematika/F1.PDF )
b ) Galima tiesiog atitaikyt klasikines formules.
c) Integravimas dalimis.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dėdė Pranas: 06 birželio 2012 - 15:12
Papildyta:

Likusieji uždaviniai
user posted image
Atsakyti
Sveiki, pribrendo ir man laikas prašyti pagalbos. Rytoj egzaminas, o aš puolu į neviltį, nes nieko nebesuprantu. Literatūra nebepadeda. Pamaniau,kad gal jūs padėsit. Turiu 7 pavyzdinius uždavinius, pagal kuriuos analogiškai išsispręsčiau ir kitus. Bėda ta, kad ir jų išspręsti nemoku. Gal kas padės, bent keletą iš jų išspręsti. Skolinga neliksiu ! 4u.gif
user posted image
P.s. antrą uždavinį su dvilypiu integralu lyg ir išsprendžiu, tai į jį galima didelio dėmesio nekreipti.
Atsakyti
QUOTE(Febė @ 2012 06 14, 12:21)
Sveiki, pribrendo ir man laikas prašyti pagalbos. Rytoj egzaminas, o aš puolu į neviltį, nes nieko nebesuprantu. Literatūra nebepadeda. Pamaniau,kad gal jūs padėsit. Turiu 7 pavyzdinius uždavinius, pagal kuriuos analogiškai išsispręsčiau ir kitus. Bėda ta, kad ir jų išspręsti nemoku. Gal kas padės, bent keletą iš jų išspręsti. Skolinga neliksiu !  4u.gif
user posted image
P.s. antrą uždavinį su dvilypiu integralu lyg ir išsprendžiu, tai į jį galima didelio dėmesio nekreipti.

Siandien namo grisiu is Kauno ir gal paziuresiu g.gif
Atsakyti
laba, ar dar yra gyvų matematikų ? biggrin.gif gal kam nors išeitų paaiškinti gauso metodą? kaip suprantu, turi kažkur gautis nuliai, bet kokiu būdu iki to prieiti? ar yra konkretus kelias, ar kiekvienam uždaviniui reikia skirtingų veiksmų ?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(salutvera @ 2012 08 14, 23:25)
laba, ar dar yra gyvų matematikų ? biggrin.gif gal kam nors išeitų paaiškinti gauso metodą? kaip suprantu, turi kažkur gautis nuliai, bet kokiu būdu iki to prieiti? ar yra konkretus kelias, ar kiekvienam uždaviniui reikia skirtingų veiksmų ?smile.gif

http://burgis.lt/kl-...rasta-ir-patogu gal šita nuoroda pagelbės wink.gif joje yra ir pagrindinės taisyklės sprendžiant wink.gif jei bus vis dar neaišku parašyk į až, pasistengsiu padėt
Atsakyti
a2i8, bandysiu perprasti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(salutvera @ 2012 08 15, 11:57)
a2i8, bandysiu perprasti smile.gif

jei neiseis kreipkites, gal geriau skype ingaja_ taip greiciau bus, isaiskinsiu
Atsakyti
Gal sutrauksit:
(a+h)(c+d)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pupik: 18 rugpjūčio 2012 - 06:44
QUOTE(pupik @ 2012 08 18, 07:43)
Gal sutrauksit:
(a+h)(c+d)

Cia kaip lyg isskleist reik g.gif ac+ad+hc+hd
Atsakyti
Sveiki, gal tarp jusu yra ir chemiku? Labai skubiai reikia pagalbos ...
Atsakyti