Įkraunama...
Įkraunama...

Vyro dalyvavimas gimdyme

Už dalyvavima gimdyme galiu pasakyti daugybe kartu už. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Aš dalyvavau beveik nuo pirmu saremiu iki suvyniojimo į vystiklus,
ispūdžiai nepakartuojami galima net sakyti, kad mes su žmona gimdem kartu.
tai pasakykit savo vyrams, kad būtinai dalyvautu nes pagalba jums bus milžiniška.
Atsakyti
na manau kad cia kiekvieno asmeninis reikalas. as pats gimdyme nedalyvavau bet buvau su zmona iki pat to momento kai vaikutis pradejo prasytis i si pasauli. Na o stebeti pati gimdyma tai mano nuomone kaip stebeti kokia nors operacija. Ir tikrai musu su suneliu rysys ne ka mazesnis nors as nemaciau kaip jis "islindo". Kai tik isgirdau sunelio balsa mane iskart pakviete i gimdykla ir tai ka as pamaciau mane pakerejo tikrai nemaziau nei pats gimdymas. O vaikeli as irgi pirmas paemiau ant ranku nes mamyte buvo labai pavargusi, TAI BUVO NUOSTABU. Veliau kai kalbejomes su zmona apie gimdyma tai ji sake kad tikrai neturejo kada apie mane galvoti, nes turejo ka veikti smile.gif ir be manes. Aisku priklauso kaip zmona gimdo ar naturaliai ar su nuskausminimu, nes maniske gimde naturaliai ir as maciau kad nelabai jai padesiu. Mna visai smagu buvo pamatyti "Gatava produkta" lotuliukas.gif . Taigi uz jus TEVELIAI drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(eros @ 2006 03 19, 08:48)
Sveiki tetukai jau esami ir busimi,

Raso jums  nestuke.gif . As planuoju gimdyti su vyru, bet neisivaizduoju, kaip patys tetukai ten jauciasi.
Tai gal galite pasidalinti savo patirtais ispudziais, kad zinociau, ar verta savo vyrioka kankinti  tongue.gif


na as asmeniskai vyro prasiau dalyvauti gimdyme ax.gif mes visad viska darome kartu,as jau taip ipratusi,ir be to labai bijojau,o jis man suteike jegu.mano gimdymas buvo pradetas dirbtinai,nes per ilgai pernesiojau dukra verysad.gif ,tai vyras mate ir kaip vaistus gavau,ir buvo salia prasidejus saremiams,ir gimdymo metu laike mane uz rankos ax.gif .jis buvo laimingas kad gali padeti bent siek tiek man(nors as manu kad daug man jis padejo),o as buvau laiminga,kad visa seima buvome kartu tokiu momentu.jis net diena nakty budejo prie musu,nes ligonineje teko praleisti net 9dienas verysad.gif del dukrytei atsiradusios kraujosruvos ant galvytes
Atsakyti
Maniškis dalyvavo, ir norą pats pareiškė blush2.gif
Atsakyti
mes irgi GIMDEME KARTU thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Mano vyrui labai patiko, jis net apsiverke is laimes, kai gime musu dukra.Visa ta grozi "ten", jis prieme vyriskai, ir pasake, kad nei slyksti, nei negrazi jam nuo to nepasirodziau, juk tai normalus dalykas, pats naturaliausias pasalulyje. Kai uzejo stangos, gydytojas liepe apsikabinti vyra uz kaklo ir stumti is visu jegu.Aspsivijau viena ranka jo kakla ir stumiau kiek galedama, tik girdziu :"Vyra paleiskit!!!"Jis jau gargaliuot pradejo, pasmaugiau biski, lotuliukas.gif lotuliukas.gif Ai, bet nieko, seseles ji islaisvino...Pagimdziau per viena valanda, tai labai nenusiplukem abudu, visa gyvenima prisiminsiu, kaip gulejai gimdykloje, suvystyta mazyle salia manes, o vyras man lupa mandarinus ir tokia tyla ir ramybe.Personalas mus pusvalandziui gimdykloje paliko vienus.
Atsakyti
QUOTE(serumfan @ 2007 11 03, 23:31)
na manau kad cia kiekvieno asmeninis reikalas. as pats gimdyme nedalyvavau bet buvau su zmona iki pat to momento kai vaikutis pradejo prasytis i si pasauli. Na o stebeti pati gimdyma tai mano nuomone kaip stebeti kokia nors operacija. Ir tikrai musu  su suneliu rysys ne ka mazesnis nors as nemaciau kaip jis "islindo". Kai tik isgirdau sunelio balsa mane iskart pakviete i gimdykla ir tai ka as pamaciau mane pakerejo tikrai nemaziau nei pats gimdymas. O vaikeli as irgi pirmas paemiau ant ranku nes mamyte buvo labai pavargusi, TAI BUVO NUOSTABU. Veliau kai kalbejomes su zmona apie gimdyma tai ji sake kad tikrai neturejo kada apie mane galvoti, nes turejo ka veikti  smile.gif ir be manes. Aisku priklauso kaip zmona gimdo ar naturaliai ar su nuskausminimu, nes maniske gimde naturaliai ir as maciau kad nelabai jai padesiu. Mna visai smagu buvo pamatyti "Gatava produkta" lotuliukas.gif . Taigi uz jus TEVELIAI  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif

Sutinku,kad kiekvieno asmeninis reikalas.Bet aš nemanau,kad tai operacija,tai natūralus dalykas,beto juk vyras stovi prie galvos,kad netrukdytų gydytojams ir nieko ten jis nepamatyts,kad ir lb norėdamas.Pas mus tai viskas įvyko savaime,natūraliai,nes nė vienas nebuvom kategoriškai už ar prieš.Ir pvz aš mačiau tik savo vyrą,jaučiau jo ranką ir gydytojo balsą ir viskas vyko thumbup.gif nors aš gimdžiau tik 2h thumbup.gif Tai nespėjom mes abu pavargti,kai įvyko stebūklas soske.gif
Atsakyti
Maniškis irgi dalyvavo abiejuose gimdymuose ir nebuvo jokiu abejoniu ,kad jis nedalyvaus tik kartais pajuokaudavo ,ko man ten ,čia juk moterų reikalas , savo darbą padariau biggrin.gif .Aš esu labai dėkinga jam už pagalbą ,kai reikėjo ir vandens paduot ir pamasažuot ir drąsino žodžiais,nors mačiau ,kad jis kartu kentėjo ir norėjo nors pusę to skausmo periimti jeigu tik butu įmanoma Ir katu braukėm džiaugsmo ašaras gimus vaikeliui smile.gif ir ne tik gimdymo metu ,ir po ,sulaukiau didelės pagalbos,todėl as jam sakau didelį AČIU smile.gif .Ta va tėveliai Jūsų pagalba labai reikalinga, juk vaikelis ne kiekvieną diena ateina i pasaulį 4u.gif
Atsakyti
Girdėjau iš kelių moterų,kad po tų gimdymo stebėjimų,jų vyrai atšalo lovoj savo moteriai...nebijot papult į tą,kad ir nedidelį procentą,versdamos saviškius dalyvaut?...visgi skirtingai vyro smegenai sureaguoja į tą procesą...niekad išanksto nežinosi,kaip sureaguos...
Atsakyti
Manau, kad jei vyras nenori, tai jo per prievartą nereikia tempti dalyvauti gimdyme, tai turi būti abiejų tėvų apsisprendimas. Iš savo patirties žinau, kad malonu, kai vyras dalyvauja gimdyme, bet realiai jo reikia, kol tave kankina sąrėmiai ir gali su kuo pasišnekėti, tau padėti, o kai vyksta pats gimdymas jau, tai tik kelios minutes ir vyro jau tada tikrai nereikia, nebent jis pats nori būti, jei ne, tai gali gi praleisti tą "kraupų" etapą ir džiaugtis jau gimusiu vaikeliu vėliau.
Atsakyti
QUOTE(GalBut @ 2007 11 19, 14:19)
Girdėjau iš kelių moterų,kad po tų gimdymo stebėjimų,jų vyrai atšalo lovoj savo moteriai...nebijot papult į tą,kad ir nedidelį procentą,versdamos saviškius dalyvaut?...visgi skirtingai vyro smegenai sureaguoja į tą procesą...niekad išanksto nežinosi,kaip sureaguos...

Na ,jei moteris labai susirupinusi savo seksualiniu gyvenimu po gimdymo,tada gal nerizikuos ir nekvies vyra dalyvauti kartu ,gimstant kudykiui. blink.gif
Atsakyti
O man atrodo , kad jei vyras rimtai ziuri i savo zmona ir vaikeli, tai gimdymas jam tikrai nebus kazkas bjauraus, kad paskui tektu kazkaip kitaip ziuret i zmona unsure.gif
Maniskis dalyvavo abieju vaikeliu gimime, ir net kazkaip is anksto nesitarem, dalyvaus ar ne, tiesiog gavosi viskas savaime smile.gif Ir dabar daznai nugirstu, kai vyriskuose pasikalbejimuose, dalijasi tokiais ispudziais thumbup.gif
Atsakyti