Įkraunama...
Įkraunama...

Kreivos kojos 4 ir laiminga pasakos pabaiga

Pasakysiu tiesiai sviesiai apie pratimukus is savo patirties. Dariau juos kelis menesius atsakingai, ir ka gi - po mankstos taip, raumenys buna issipute ir kojos tikrai graziau atrodo, bet po kiek laiko raumenys vel subliuksta. Mano vyras sportininkas buves, tai sake, norint raumenu apimti padidinti centimetru (na pastovi kad butu tokia apimtis) reikia metus maziausiai itemptai sportuoti ir dar mityba atitinkamai paderinti, kad organizmas pakankamai baltymu gautu.
Atsakyti
QUOTE(Ilgakase @ 2011 10 18, 18:54)
Pasakysiu tiesiai sviesiai apie pratimukus is savo patirties. Dariau juos kelis menesius atsakingai, ir ka gi - po mankstos taip, raumenys buna issipute ir kojos tikrai graziau atrodo, bet po kiek laiko raumenys vel subliuksta. Mano vyras sportininkas buves, tai sake, norint raumenu apimti padidinti centimetru (na pastovi kad butu tokia apimtis) reikia metus maziausiai itemptai sportuoti ir dar mityba atitinkamai paderinti, kad organizmas pakankamai baltymu gautu.

Kaip liūdna kad taip ilgai reikia dirbti kad pasiektum bet kazkoki rezultata verysad.gif
Galvoju apie implantus, tik va, pinigų tam reikia nemažai...Rezgu mintį išvažiuoti į užsienį padirbėti ir užsidirbti tuos pinigėlius, nes čia Lietuvoje, kad sutaupyti kad ir 8 tūkstančius nežinau kiek laiko reikėtų taupyti....Arba paskolą pasiimti jei duotų, nes kito kelio nematau. O būti gražiai žiauriai norisi..kartais tokia neviltis apima-žiūri žiūri į veidrodį vis tikėdamasi akd gal šiandien jau atrodo kitaip-užsidedi trumpą sijoną, bet iš namų nė su šautuvu niekas neišvarytų...
Papildyta:
QUOTE(Ilgakase @ 2011 10 18, 18:54)
Pasakysiu tiesiai sviesiai apie pratimukus is savo patirties. Dariau juos kelis menesius atsakingai, ir ka gi - po mankstos taip, raumenys buna issipute ir kojos tikrai graziau atrodo, bet po kiek laiko raumenys vel subliuksta. Mano vyras sportininkas buves, tai sake, norint raumenu apimti padidinti centimetru (na pastovi kad butu tokia apimtis) reikia metus maziausiai itemptai sportuoti ir dar mityba atitinkamai paderinti, kad organizmas pakankamai baltymu gautu.

O ką manote apie botulino injekcijas? turbūt tai tik kuriam laikui ir nelabai sveika organizmui. Skaičiau Northway medicinos centro puslapyje kad dedami implantai į blauzdas arba leidžiamos botulino injekcijos. Gal kuri ką nors daugiau apie tai žinote?
Atsakyti
implantai tinka toms, kuriu kojos nera labai kreivos, o blauzdos yra plonos, o slaunys stambesnes, tai tada gal ir proporcingai atrodytu..o va pvz., kai pas mane slaunys labai plonos, o tarpas tarp blauzdu didelis, su implantais labaio juokingos kojos butu, gautusi blauzdos vos ne storesnes uz slaunis wink.gif

o implantu operacijos ir kaulu tiesinimo operacijos kaina labai panasi smile.gif be to, nereikia pamirsti, kad implantus po 10-15 metu gali reiketi keisti...o ne duok dieve, kokia avarija ar stiprus sutrenkimas, ir implantai pratruktu, tai tada net mirtis gali istikti...aciu, bet as jau geriau kaulus lauzysiu, nei implantus deciau....
Atsakyti
QUOTE(Ilgakase @ 2011 10 18, 20:04)
implantai tinka toms, kuriu kojos nera labai kreivos, o blauzdos yra plonos, o slaunys stambesnes, tai tada gal ir proporcingai atrodytu..o va pvz., kai pas mane slaunys labai plonos, o tarpas tarp blauzdu didelis, su implantais labaio juokingos kojos butu, gautusi blauzdos vos ne storesnes uz slaunis wink.gif

o implantu operacijos ir kaulu tiesinimo operacijos kaina labai panasi smile.gif be to, nereikia pamirsti, kad implantus po 10-15 metu gali reiketi keisti...o ne duok dieve, kokia avarija ar stiprus sutrenkimas, ir implantai pratruktu, tai tada net mirtis gali istikti...aciu, bet as jau geriau kaulus lauzysiu, nei implantus deciau....

Pas mane butent tas variantas kai tik blauzdose problema-truksta ten mesytes ant ju, todel tas kreivumas susidaro, o slaunys tai grazios formos, kai uzsidedu batus auksciau keliu kojos atrodo grazios...na žodžiu. aš irgi pagalvojau apie tai kad sutrenksi tuos implantus ir kas tada-bijočiau normaliai judėti. bet čia gal pradžioje, paskui gal pamirštama kad jie kojose. žodžiu net nežinau. reikia nueiti pasitarti pas ortopeda, ar pas gera gydytoja i konsultacija, kazi ar man isvis apsimoka tuos kaulus lauzyti-nes pas mane ne O kreivumas, o toksai kai tarp blauzdu tarpas-taip kaip ispjauta būtų-na nėra didelis tas kreivumas, biski tokia kreivakojytė-bet trumpo jau užsidėti negaliu-juokingai atrodo verysad.gif
Atsakyti
Sause, ar gyja tavo ta vieta aplink vinutes? koks gydymas tokiu atveju ?
Atsakyti
laba laba visoms užsukančiom smile.gif na gal ne visos spras apie ką mes čia kalbam Ilgakase, tai parašysiu, kad prie vienos vinutes prasidėjo "vietinis" uždegimas. na Revlon taio buvo, ir ji puikiai tada apibūdino tą uždegimą, "aplink vinutę susidarė mėsos taurelės". nepyk Revlon kad pasiskolinau tavo apibūdinimą, nes nesugalvojau kaip kitaip parašyt biggrin.gif tai va, man taip prie vienos vinutės yra. na o gydimas paprastas, tepu sidabo nitrato tirpalu, jis pridegina žaizdą ir geriu antibijotikus, nors temperatūra man ir nekilo, bet gydytojas patarė kursą sugert. Tai va, taip ir gyvenu. Sukimai visi baigti, po susitikimo su gydytoju atsukau kairę koją keturis kartus, nes nuotraukose tai ji gerai atrodė, bet man pačiai žiūrin į veidrodį toks palinkimas keistas matėsi, bet dabar atsukus viskas super. mažas iksiukas yra, na bet toks tikrai manau susitrombuos, nes puikiai žinom, kad visai nepalikt negalima. tai tiek šiam kartų naujienų smile.gif
Atsakyti
Sause, na kaip tavo reikaliukai? ar jau susitvarke tavo uzdegimai????
Atsakyti
Sveikos,mielosios,
Niekur nepradingau,vis paskaitinėju jūsų mintis. Galiu pasigirti,kad pilnu tempu vaikštau su mini sijonais,nors maniau,kad tai išdrįsiu dar ne greitai...Juk smegenyse niekas nepasikeičia ir retkarčiais vis atrodo,kad tai buvo sapnas. Sau atrodau graži, pasitikinti savimi. O ko daugiau bereikia moteriai?
Kaip einasi tau, Sause? Kaip ,Ilgakase, tu ruošiesi operacijai? Manau,kad jei tik yra galimybė, netempk ilgai,nes kuo ilgiau lauksi,tuo daugiau abejonių ir baimių atsiras.
Negaliu nepastebėti vienos narės naivių minčių. Nunešus daktarui žvaigždės kojų foto, tikrai niekas nenulipdys jų tokių pačių. doh.gif Juk gydytojas ne skulptorius... lotuliukas.gif
Visoms linkiu ryžto, svajonių išsipildymo ir gražaus rudens. mirksiukas.gif
Atsakyti
Labukas merginos, na ką, gražus už lango ruduo ir man smagiau sėdin namie biggrin.gif mano uždegimas kaip ir susitvarkė, viskas gerai, na randelis gal kiek didesnis liks nei prie kitų vinučių ir tiek. laikas nuo laiko išlendu su šeimyna į miestą prasieiti, į žmones pažiūrėti, tik va bėda, kad mano mažylis labai jau nekantrus ir jam viskas turi vykti greitai, o man bėgiot kaip stirnai dar neina lotuliukas.gif šiaip namie jau visus darbu pasidarau pati- ir maistą gaminu, ir pyragų iškepu ir namus susitvarkau, net dulkių siurblį į antrą aukštą pati užsitempu ax.gif nes kazkaip prisiilsėjau per pirmą mėnesį ir dabar nebegaliu vietoj sėdėt, žiauriai pabosta, tai ir prisigalvoju visokių nesamonių. vienintelis darbas kur dar reikia pagalbos, tai atsaistot iš vonios kai atsiprausiu, nes nėra kur įsikipt, o paslyst būtų negerai lotuliukas.gif šiaip operaciją jau kaip ir pamiršau, tik aparatai ant kojų ją primena, o ir sunkus jie visgi, kartais vakare nuo vaikščiojimo pajuntu, kad kojos pavargusios. Tai va, tokios naujienos pas mane. Na Ilgakase, o tu jau krauk lagaminus, neužkalnų ir sausis ateis biggrin.gif Ir tavo svajonė pradės pildytis mirksiukas.gif
Atsakyti
Revlon, smagu kad nepamirsti, kad vis uzsuki cia pas mus i svecius pasidalinti savo isgyvenimais bigsmile.gif kaip smagu girdeti, kad jauties puikiai, pasikeite vidine saijauta, isivaizduoju, kaip graziai dabar atrodai! ir su kelnemis atrodei puikiai, bet dabar su sijonukais is vis kaip modelis turetum atrodyti! Nuosirdziai dziaugiuosi uz tave, kad kompleksai ir nedaili koju forma pagaliau liko istorija!

O Sause sveikinu su nukeliavus jau puse kelio link svajones pilno issipildymo - aparatuku nuemimo! tikiuosi, kad jau Kaledas sutiksi apsitempusi tamsias pedkelnes ar timpas ir jau su trumpu sijoneliu smile.gif dziugu girdeti, kad gali gyventi beveik pilnaverti gyvenima - as taip ir isivaizdavau, kad sunkiausia bus su maudynemis. As jau ir pati sugalvojau buda pas save kaip reikes praustis, bet tik nesugalvoju, kaip be niekieno pagalbos reikes atsistoti, nes sedet reikes nuo zemes duso kabinoje. Na bet gal kaip nors.

As irgi jau moraliskai ruosiuosiu, manyciau jau reiks neuzilgo skambinti del vinuciu pirkimo. vis eidama ar guledama isivaizduoju save su aparateliais, bandau isivaizduoti koks tai jausmas.Tikrai tikiuosi, kad sios mano mintys jau uz poros menesiu realizuosis!

Nepamirskit mergytes vis papildyt musu albumelio smile.gif

Idomu, kaip Rugiagelei sekasi blush2.gif berods jos operacija si menesi turejo but....
Atsakyti
Na, sause, kaip tau sekasi????? ar viskas gerai su kojytemis??? Jetus, kiek nedaug jau tau lik, tik geras menesis ir bus viskas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Atsakyti

Sveikos, mergaites smile.gif
Senai cia buvau uzejusi ax.gif Vakar buvau pas gydytoja konsultacijai. As turiu problemu su pedomis ir jis man , kaip daugumai is jusu, pasiule tuos implantus. Dabar mastau ka daryti g.gif Is tikruju as turiu didele beda su savo pedomis. Bet kazin ar tie implantai cia pades man? Kokia jusu nuomone?
Atsakyti