Įkraunama...
Įkraunama...

Kreivos kojos 4 ir laiminga pasakos pabaiga

QUOTE(sausis1 @ 2014 02 14, 11:06)
tai, tikrai kažkaip ramu čia :-) aš kažkaip irgi nebeužeinu, šiandien netyčia atsidariau vieną seną pašto dėžutę, o ten pranešimų iš supermamos nors vežimu vežk :-) tik bėda, kad mano dėžutė buvo perpidyta, tai jei kam reikia kokios info galit drąsiai rašyt, pratryniau dėžutę, pasižadu patikrinti dažniau nei kartą į metus :-) sėkmės visoms siekainčioms savo svajonės.


Sveikos mielosios smile.gif
Skaitineju jusu laiskelius jau keleta dienu ir dziaugiuosi jusu geranoriskumu. Super, saunuoles! Ir zinoma, dudziausias ir nuosirdziausias aciu uz toki dideli darba- pasidalinima informacija, jausmais, patirtimi !
As taip pat turiu sia beda.
Ziauriai nesmagu, kai praeiviai uzsiziopso i mano kojas.. Tiksliau, tai turbut tik i desine koja, nes kaire, mano manymu, yra tobula.. Koja nuo kelenio turi islinkima i isore, taip vadinama O... Vengiu ir as ilgu koridoriu, ilgesniu tiesiu atstumu, kuriuos tenka iveikti, net prekybos centre jauciuosi bjauriai. I sijonuka isispraudziu tik ziema, kai lauke kojas dengia ilgas paltas. O juk taip noretusi pabegti nuo vienuolisku skuduru. Et...
O be to, vis dazniau jauciu desines kojeles skausma, krypsta stuburas. Zodziu, nepyragai..
Gal pries kokius 15 metu domejausi, ka butu galima daryti mano atveju Lietuvoje. Tada atsakymas buvo neigiamas. Kauno klinikose gydytojo pavardes jau ir nepamenu, pasake, kad nedarys, nes didele rizika, gali ateityje skaudeti.
Bet, kad man ir dabar skauda..
Kiek suprantu, tai norinciu tokia operacija pasidaryti butu ir daugiau, tik nepigus tas issvajotasis dziaugsmas. Bet visgi, gal galite parasyti gydytojo kontakta ir palinketi sekmes bandant zengti si zingsni. Jei kaina bus ikandama- tai darysiuos kaulu tiesinimo operacija, implantai man tikrai nepagelbetu... O gal ir dar kas nors prisijungs ir kartu keliausim savo kojeles pasigrazinti.
Beje, gal galite parasyti ir aparaciuku nuomos kaina ir kada jie butu laisvi.
Is anksto dekinga smile.gif
P.S. galeciau nusifotografuoti ir ikelti savo koju foto, tik nelabai suprantu kaip tai padaryti sad.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, aš taip pat turiu sia problema, gal galetumete parasyti daktaru pas kuriuos daretes operacija kontaktus? Nes net nenutuokiu nuo ko pradeti ir kur kreiptis..
Papildyta:
https://gm1.ggpht.co...=w1254-h520-l75 Ivertinkite, gal kas turejo panasias...
Atsakyti
Sveikos, merginos smile.gif
Dziugu, kad nelikau viena su savo bedom smile.gif Skamba egoistiskai, bet ... Sarune18, parasyk man i el pasta vasren1975@gmail.com ir bandom susisiekti su gydytoju del vizito. Gal ir mums nusisypsos sekme ir galesim savo kojom pasidziaugti... smile.gif
Atsakyti
Sveikos, bendramintės smile.gif
Čia tikrai tylu, bet, kiek žinau, yra net trys "šviežiai" po visko smile.gif.
Man jau 1,5 metų po operacijos. Kojos neskauda, viskas lyg ir neblogai, tik keliukai "jautrūs" t.y. atsiklaupus norisi pasikišti kažką minkšto, na, bet nesu labai pamaldi, tad klauptis tenka ne dažnai smile.gif.
Kojyčių pokyčiai mano gyvenimą labai palengvino, nors jos tikrai nėra idealios ir nemanau, kad po tokios operacijos kuriai nors gali taip nuskilti, kad kojų forma taptų visiškai tobula, bet, manau, darytis vistiek verta, bent jau man geriau dabartinis X, kuris ne taip bado akis, nei O, kuris šitiek metų neleido ramiai gyventi.
Įdėjau kelias nuotraukas į albumą, kurios, tiesą pasakius, labai nekokybiškos. Radus laisvo laiko nufotografuosiu dar.
Dar kartą dėkoju visoms merginoms už informaciją, už patarimus ir pagalbą 4u.gif

Atsakyti
Planeta,
man irgi po operacijos jokių šalutinių reiškinių neliko, tik "jautrūs" keliai, t.y. negaliu ilgiau klūpėti ant kieto pagrindo. Tad jei kartais ir nueinu į bažnyčią, tai turiu ką nors minkšto pasikišti kaip bobutė smile.gif Bet su tuo tikrai galima gyventi, tai menkniekis palyginus su tuo, kaip dabar faina gyventi su tiesiomis kojytėmis smile.gif
Atsakyti
Labas merginos.Jau seniai seku šią temą,verkiu ir džiaugiuosi kartu su jumis.Esat šaunuolės.Džiaugiuosi už tas,kurios pasidarė operaciją ir ''baltai'' joms pavydžiu.Brandinu ir aš šią mintį,bet kartu ir bijau.Norėčiau daugiau informacijos iš senbuvių,kad susidėti visus taškus ant ''i''.Labai lauksiu jūsų žinučių.
Atsakyti
QUOTE(planetaaa @ 2014 10 07, 11:29)
Sveikos, bendramintės smile.gif
Čia tikrai tylu, bet, kiek žinau, yra net trys "šviežiai" po visko smile.gif.
Man jau 1,5 metų po operacijos. Kojos neskauda, viskas lyg ir neblogai, tik keliukai "jautrūs" t.y. atsiklaupus norisi pasikišti kažką minkšto, na, bet nesu labai pamaldi, tad klauptis tenka ne dažnai smile.gif.
Kojyčių pokyčiai mano gyvenimą labai palengvino, nors jos tikrai nėra idealios ir nemanau, kad po tokios operacijos kuriai nors gali taip nuskilti, kad kojų forma taptų visiškai tobula, bet, manau, darytis vistiek verta, bent jau man geriau dabartinis X, kuris ne taip bado akis, nei O, kuris šitiek metų neleido ramiai gyventi.
Įdėjau kelias nuotraukas į albumą, kurios, tiesą pasakius, labai nekokybiškos. Radus laisvo laiko nufotografuosiu dar.
Dar kartą dėkoju visoms merginoms už informaciją, už patarimus ir pagalbą  4u.gif


Sveikos merginos smile.gif Sugrizau i foruma pasveikinti visas merginas, pasidariusias operacija ir besidziaugiancias graziomis kojytemis thumbup.gif
Dalyvavau sioje temoje gerus penkis metus atgal gal, kai koju tiesinimo operacija buvo tik svajonese. Bet dabar sirdele jaucia, kad artimiausiu laikotarpiu ta svajone gali issipildyti, bet tik su Jusu, merginos, pagalba.
Ar galeciau gauti gydytojo kontaktus? Ir kiek pamenu, operacija daroma Klaipedoje? Ar ne tik? Buciau nuosirdziai dekinga uz pagalba mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vasren @ 2014 04 17, 22:11)
Sveikos mielosios  smile.gif
Skaitineju jusu laiskelius jau keleta dienu ir dziaugiuosi jusu geranoriskumu. Super, saunuoles! Ir zinoma, dudziausias ir nuosirdziausias aciu uz toki dideli darba- pasidalinima informacija, jausmais, patirtimi !
As taip pat turiu sia beda.
Ziauriai nesmagu, kai praeiviai uzsiziopso i mano kojas.. Tiksliau, tai turbut tik i desine koja, nes kaire, mano manymu, yra tobula.. Koja nuo kelenio turi islinkima i isore, taip vadinama O... Vengiu ir as ilgu koridoriu, ilgesniu tiesiu atstumu, kuriuos tenka iveikti, net prekybos centre jauciuosi bjauriai. I sijonuka isispraudziu tik ziema, kai lauke kojas dengia ilgas paltas. O juk taip noretusi pabegti nuo vienuolisku skuduru. Et...
O be to, vis dazniau jauciu desines kojeles skausma, krypsta stuburas. Zodziu, nepyragai..
Gal pries kokius 15 metu domejausi, ka butu galima daryti mano atveju Lietuvoje. Tada atsakymas buvo neigiamas. Kauno klinikose gydytojo pavardes jau ir nepamenu, pasake, kad nedarys, nes didele rizika, gali ateityje skaudeti.
Bet, kad man ir dabar skauda..
Kiek suprantu, tai norinciu tokia operacija pasidaryti butu ir daugiau, tik nepigus tas issvajotasis dziaugsmas. Bet visgi, gal galite parasyti gydytojo kontakta ir palinketi sekmes bandant zengti si zingsni. Jei kaina bus ikandama- tai darysiuos kaulu tiesinimo operacija, implantai man tikrai nepagelbetu... O gal ir dar kas nors prisijungs ir kartu keliausim savo kojeles pasigrazinti.
Beje, gal galite parasyti ir aparaciuku nuomos kaina ir kada jie butu laisvi.
Is anksto dekinga smile.gif
P.S. galeciau nusifotografuoti ir ikelti savo koju foto, tik nelabai suprantu kaip tai padaryti sad.gif



Sveikos, mielosios,
Jau 8 savaites po operacijos, tad noriu pasidalinti savo ispudziais smile.gif
Kaip jau anksciau buvau rasiusi, mano tik viena koja buvo kreiva, t.y., gautusi, kad buvo puse "O", ji buvo trumpesne, krypo stuburas, man ja ir skaudejo. Kaip veliau paaiskejo- to pasekoje truko ir kreivosios kojos meniskas.. Suglaudus kojas buvo istisinis tarpas, nesusiglaude keleniai. Zodziu, diskomfortas ir skausmas buvo ir psichologinis, ir fizinis sad.gif, bet fizini gal ir toliau buciau galejusi kenteti. Manau, kad visos, kam aktuali si problema, puikiai zinote ta jausma, kai atrodo, kad visi ziuri i ta koja, kai vargsti ieskodama tinkamo skuduro ar batu, kad galetum uzsimaskuoti, jau nekalbant apie pliazus... Brrr..
Su savom bedom kreipiausi i seimos gydytoja, su jo siuntimu vaziavau i Kauno klinikas. Ten po rentgenogramose matomo dubens stipraus pakrypimo ir kreivo blauzdikaulio, buvo man pasiulytas vienintelis variantas: lauzti blauzdikauli per dvi vietas. Gydytojas tai pasake gan atsargiai, o as, kai isgirdau siuos zodzius, buciau galejusi isbuciuoti ta gydytoja smile.gif Zodziu, laimes buvo beprotiskai daug, kad pagaliau esu zingsniu i svajone smile.gif..
Taigi, ipusejus lapkriciui atejo TA diena. Zinoma, baimes buvo, visgi operacija, bet svajone jau ranka pasiekiama..
Operacijos metu primigde, lauze koja dviejose vietose, sutvirtino plokstele ir varztais, pjuvis apie 6-7 cm, bei isoperavo meniska, atsibudau jau po visko. Po keleto valandu pradejo atitirpineti kojos, tada kiek skaustelejo, tad suleido vaistu. Koja buvo su gipso langete, kuria kita diena pakeite i specialu itvara. Ligonineje pragulejau keleta dienu ir su neigaliuju vezimeliu buvau islydeta is ligonines.
Pirma savaite namie pats bjauriausias dalykas buvo įsiropšti ir islipti is lovos ( beje, geriausia nesveikaja koja iskelti/ikelti pakisus sveikaja po apacia ir naudoti sveikosios jega), taip maziau skausminga, bet malonumo nedaug. Ir geriau neskubeti, kiek luktelti po kiekvieno judesiuko. Vaikscioti buvo reikalinga, minant operuotaja koja apie 10-20 kg svoriu, ir zinoma, su ramentais. Po savaites atsirado skausmingos hematomos, koja visa sutina, pamelynavo, koja kaisdavo nuo joje uzkilusios temperaturos. Tikrai skaudejo ir labai labai stipriai, bet nesigailejau ne vienos minutes del operacijos. Tikslas aiskus smile.gif. Beje, gal ir pati sau koja pakisau, uzdedama ledo ant ciurnos (gydytojas buvo liepes deti ant slaunikaulio prie sanario), nes iskart po to viskas ir prasidejo. Skausmas buvo beveik savaite, o ir stiprus, vaistai suveikdavo tik po 2-3 valandu..
Dabar jau baigineju 14 dienu reabilitacija. Ji labai pagelbejo, nes be kruvio koja buvo labai nusilpusi. Siandiena kineziterapeutas jau liepe tik su vienu ramentu vaikscioti. Truputi vaiksciojau, bet dabar skausnoja.. Gal dar kiek teks lukterti, o gal taip kol kas ir turi buti..
Zodziu, didysis darbas jau nuveiktas, o dabar tik manksta, manksta, paskui pavasaris ir vasara, ir sijonukai bei aptemtos kelnes... Jau keleta drabuzeliu uzsisakiau internetu. Blin, kaip laukiu, kai jau galesiu vaikscioti be ramentu ir taip, kaip noriu apsirengti smile.gif)) O ir keleniai jau susiglaudzia smile.gif. Jega !
Tiesa, kai koja neisjudinta, jauciu sanario sustingima, o pjuvio vietoje dar negyvi audiniai, tai toks jausmas, kad ta vieta ir truputi aplinkui yra nutirpe..
Jei kam butu idomi mano nuomone- tai kreivoms, nesusiglaudziancioms O formos kojytems pakoreguoti butina operacija su kaulu lauzymu, o implantai- jei kojytes tiesios, keleniai susiglaudzia, bet blauzdos be raumens..
Ir pabaigai, dar karta noriu padekoti cia diskutavusioms merginoms uz geranoriskuma ir uz sia tema, ir ypac Ilgakasei. Jei ne jus, merginos, ko gero, ir dabar gyvenciau tik su svajonemis. Gal ir mano laiskiukas kuriai is likimo draugiu pades priimti sprendima. Bukim grazios, sveikos ir laimingos!
Atsakyti
Mieloji Vasren - džiaugiuosi už tave biggrin.gif . Jau visi didieji tavo sunkumai praeityje ir didieji skausmai, liko kaip sakoma tik žiedeliai. Taigi, lieka atgaiva širdžiai. Pati nepajusi kaip nebereiks ramentų, sustiprėsi ir vasara ateis. Gerai kad operacija pavyko.
Didžiausios sėkmės ir toliau thumbup.gif drinks_cheers.gif .
Atsakyti
Vasren, nuoširdžiausi sveikinimai!!! thumbup.gif Neilgai trukus, visi vargai vargeliai pasimirš ir liks tik begalinis džiaugsmas! Šaunuolė, kad pasiryžai!
Atsakyti
Dalia 73 pravalyk savo dėžutę - nieko negaliu parašyti sad.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,
sia temele skaitineju seniai, bet tik dabar isdrisau pati parasyti. smagu uz visas merginas, kurios taip atkakliai ejo link savo svajones, saunuoles. sveikatos ir stiprybes jums.

Atsakyti