Įkraunama...
Įkraunama...

Keramika

QUOTE(mama_gulbe @ 2012 01 02, 10:10)
schmoll.gif tikrai ne ~50 Lt, moki PAYPAL tai nuskaiciuoja gal kokius 3 % , tai jai pirksiu uz 100 $, mokesciai bankui bus tikrai nedideli  biggrin.gif  g.gif  nebent as kazka maisau, bet kiek esu pirkus su PAYPAL tai niekad nebuvo tokiu zenkliu banko mokesciu



Tau tik ginčytis))- Tai paypal'u tarkim gali- Bet kai kur JAV ir peypal'o nėra- kai kur ir kortelės nepriims ne iš JAV, taip pat kaip atsiskaitysi su giminėmis už siuntimą prekių į Lietuvą- gi paypal'u nepervesi
Atsakyti
QUOTE(dekor @ 2012 01 02, 23:54)
Tau tik ginčytis))- Tai paypal'u tarkim gali- Bet kai kur JAV ir peypal'o nėra- kai kur ir kortelės nepriims ne iš JAV, taip pat kaip atsiskaitysi su giminėmis už siuntimą prekių į Lietuvą- gi paypal'u nepervesi


tikrai taip, nemazai vietu nepriima jai ne USA korta, bet tikrai daug kur priima thumbup.gif bigsmile.gif

tongue.gif geriem giminem/draugam nereik pervedinet uz siuntima lotuliukas.gif jau dazus savo issvajotus issirinkau nusipirkau ir lauksiu kada atkeliaus i LT pas mane bigsmile.gif kai isbadnsyiu, butinai pasirodysiu kaip gavosi cool.gif
Atsakyti
Mama Gulbe, per gimines pirkot, ar tiesiog paprastuoju būdu? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zosse @ 2012 01 03, 10:46)
Mama Gulbe, per gimines pirkot, ar tiesiog paprastuoju būdu? smile.gif

paprastuoju budu (pati sumokejau) tik pristatymo adresas USA, paskui atsius i LT
Atsakyti
Aišku, vadinasi pas gimines siųs. smile.gif
Šaunu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zosse @ 2012 01 03, 12:41)
Aišku, vadinasi pas gimines siųs. smile.gif
Šaunu smile.gif

ax.gif tikrai taip
Atsakyti
Nauja cukrinuke ir puodeliai prie jos



user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mama_gulbe: 17 sausio 2012 - 11:34
Kaip gražu tas baltas molis, jaučiu reiks ir man nusipirkti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zosse @ 2012 01 17, 21:17)
Kaip gražu tas baltas molis, jaučiu reiks ir man nusipirkti smile.gif

bigsmile.gif as balto molio nekeisciau i joki kita, kiek isbandzius ,tai vis griztu tik prie jo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mama_gulbe @ 2012 01 17, 11:33)
Nauja cukrinuke ir puodeliai prie jos

Labai gražu ir orginalu 4u.gif
Atsakyti
Kaip visada gražu thumbup.gif man be galo mieli Jūsų darbeliai smile.gif
QUOTE(mama_gulbe @ 2012 01 17, 12:33)
Nauja cukrinuke ir puodeliai prie jos
user posted image

Atsakyti
Aciu uz pagyrimus wub.gif

jau manau ryt poryt parodysiu kaip kas gavosi arba nesigavo su tais vandeniniais Amaco dazais biggrin.gif
Atsakyti