Įkraunama...
Įkraunama...

Padėkos žodžiai tėveliams

na, jei nemoki skaityt tarp eiluciu, reiks tiesiai sviesiai parasyt laugh.gif

Jei man atsiusi savo tevo aprasyma, keleta faktu is tu laiku, kai buvai maza, jei parasysi keleta svarbiu dalykeliu, kuo jis tau brangus, kuo isskirtinis, tai parasysiu eiliuota teksta mainais i vestuviu pyraga rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE (Smurka @ 2004 06 29, 10:05)
na, jei nemoki skaityt tarp eiluciu, reiks tiesiai sviesiai parasyt laugh.gif

Jei man atsiusi savo tevo aprasyma, keleta faktu is tu laiku, kai buvai maza, jei parasysi keleta svarbiu dalykeliu, kuo jis tau brangus, kuo isskirtinis, tai parasysiu eiliuota teksta mainais i vestuviu pyraga rolleyes.gif

thumbup.gif laugh.gif dviauksti tongue.gif thumbup.gif laugh.gif
Atsakyti
Dėkui brangioji, SMURKA, turiu tėvelio heart.gif nuotraukų, bandysiu įdėti, kol kas nelabai išeina heart.gif
Atsakyti
Smurka,
na tai ir as noreciau tavo pagalbos. Jeigu tu jau turi toki talenta, sukurti kazka panasaus i padekos zodziu ar siaip koki ketureili, tai PADEK...NEs tai zinau, jeigu atsistosiu pati ir bandysiu bent zodi istarti tai sakes....per asaras ir taip kelio nematysiu sad.gif Nes mat mes su teciu tai neiskiriami....atrodo labai gera vyra gaunu ir tetis ji myli labai, bet mes kaip mazi vaikai- kai tik susitinkam su teciu, taip ir verkia:)
Atsakyti
QUOTE (Alonda @ 2004 06 29, 12:42)
Dėkui brangioji, SMURKA, turiu tėvelio heart.gif nuotraukų, bandysiu įdėti, kol kas nelabai išeina heart.gif

Siaip nuotraukos nebutinos, uztektu tik keleta faktu is tu laiku, kai jus gyvenote kartu. Na, pvz., skaite pasakas apie burtininkus ir karalaites, kazkur veziojo ar vedziojo, kazko moke, ant kupros nesiojo, kilimu kartu su tavimi sliauziojo, sokti ismoke... na, reitu ir to, kaip tu i ji kreipiesi. Tetuk, teveli, tevai, teti?
Atsakyti
Mano tėvelis su dukryte
--Resize_Images_Alt_Text--
Papildyta @ [mergetime]1088531239[/mergetime]
Aš parašiau tau aprašymą žinute.
Kreiptis norėčiau tėveli....
Atsakyti
Nu va, tik dabar perskaiciau, kad reikia kreitis "teveli", o ne "teti". Teko perrasyt eiles. Moralinei kompensacijai dar vienas butelis is taves laugh.gif

Nezinau, ar tiks, bet kai ka sukuriau. Aisku, cia ne sedevras ir literatas koks rastu prie ko prisikabinti. Bet bent jau busi tikra, kad sie zodziai originalus ir skirti tik tavam teveliui wink.gif

Štai ir aš, tėveli, ta pati tava maža dukrytė,
Šiandien jau užaugus ir pasidabinus nuometu baltu.
Išeinu savų gyvenimo takelių minti
Su kitu svajonių kurti išeinu.

Kai buvau visai maža mergytė
Glausdavausi tiktai prie tavų stiprių pečių
Ir tikėjau, kad tik tu gali ligas manas nuvyti,
Išvaduoti nuo blogų, niūrų minčių.

Pameni, tėveli, mokei slidinėti
Ir dar daug žaidimų įvairių?
Kaip sekei man pasakas prieš miegą,
Ragindamas nebijoti raganų, piktų baubų?

Leisk, tėveli, tau be galo padėkoti,
Leisk darsyk apglėbti, pasakyti, kaip myliu
Ir žinoki, liksiu amžiams aš tava maža dukrytė
Nors baltai pasidabinus iš namų šiandieną išeinu.
Atsakyti
Dėkui brangioji Smurka, labai ačių, tikrai labai gerai. thumbup.gif
Tai užsuk į svečius atsiimti honoraro clap_1.gif
Tu tikra draugė, padėjai man labai.

Dėkoju dar šimtą kartų bis.gif bis.gif bis.gif
Papildyta @ [mergetime]1088539702[/mergetime]
Smurka aš pasiūliau suteikti tau apdovanojimą už mano gelbėjimą iš beviltiškos padėties heart.gif


....................... heart.gif Tegyvuoja SMURKA heart.gif .............................
Atsakyti
QUOTE (Smurka @ 2004 06 29, 21:31)
Nu va, tik dabar perskaiciau, kad reikia kreitis "teveli", o ne "teti". Teko perrasyt eiles. Moralinei kompensacijai dar vienas butelis is taves laugh.gif

Nezinau, ar tiks, bet kai ka sukuriau. Aisku, cia ne sedevras ir literatas koks rastu prie ko prisikabinti. Bet bent jau busi tikra, kad sie zodziai originalus ir skirti tik tavam teveliui wink.gif

Štai ir aš, tėveli, ta pati tava maža dukrytė,
Šiandien jau užaugus ir pasidabinus nuometu baltu.
Išeinu savų gyvenimo takelių minti
Su kitu svajonių kurti išeinu.

Kai buvau visai maža mergytė
Glausdavausi tiktai prie tavų stiprių pečių
Ir tikėjau, kad tik tu gali ligas manas nuvyti,
Išvaduoti nuo blogų, niūrų minčių.

Pameni, tėveli, mokei slidinėti
Ir dar daug žaidimų įvairių?
Kaip sekei man pasakas prieš miegą,
Ragindamas nebijoti raganų, piktų baubų?

Leisk, tėveli, tau be galo padėkoti,
Leisk darsyk apglėbti, pasakyti, kaip myliu
Ir žinoki, liksiu amžiams aš tava maža dukrytė
Nors baltai pasidabinus iš namų šiandieną išeinu.

O gal galite ideti ir motinai grazius zodzius? doh.gif
Atsakyti
Smurka, kokie grazus zodziai!!!! clap.gif clap.gif clap.gif Taip uz sirdies ir griebia. As tai dar nezinau ka savo teveliams sakysiu, bet... tokius zodzius sakydama tikrai balsu raudoti pradeciau... huh.gif Ir ka cia sugalvojus... g.gif
Atsakyti
QUOTE (Sypsenaa @ 2004 06 30, 07:08)
Smurka, kokie grazus zodziai!!!! clap.gif clap.gif clap.gif Taip uz sirdies ir griebia. As tai dar nezinau ka savo teveliams sakysiu, bet... tokius zodzius sakydama tikrai balsu raudoti pradeciau... huh.gif Ir ka cia sugalvojus... g.gif

Tu bet kokius zodzius sakydama raudoti balsu pradesi.

mano suolo drauge kai tekejo, tai tardama zodi tevams sugebejo pasakyti tik "Brangus teveliai" ir apsipyle asaromis. Tai jokiems zodzxiams daugiau vietos nebeliko, nes kai nusiraminusi darsyk pabande tarti zodi, tai vel tepavyko tik tas magiskas "Brangus teveliai" biggrin.gif
Atsakyti
Aš tai nesugebėčiau per savo vestuves pasakyti tokių žodžių, apsižliumbčiau jau po pirmo sakinio arba viską užmirščiau ir pradėčiau žiopčioti kaip žuvis.
O žodžiai tai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti