Įkraunama...
Įkraunama...

Pledukai vaikams 5

Labas vakarėlis,

Naršydama temute radau daug gražių pledukų. Tai viena panaudojau ir štai ka nunarpliojau. Tik va neriama dalis norisi garbiniuotis, nors ir skalbiau ir lyginau g.gif
user posted image
Atsakyti
Sveikos.
Gal galit paaiškint, kai daryti šio pleduko šonus, t.y. kraštus.?Megzt pamiršus, bet šito bais paprastas raštas, tai atsiminčiau, bet va kraštai tai mane glumina..
Atsakyti
Ragany, krastai perliuku man atrodo g.gif 1g 1bl, kitoj eilej priesingai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Biškis @ 2013 04 28, 22:06)
Ragany, krastai perliuku man atrodo  g.gif 1g 1bl, kitoj eilej priesingai  g.gif

Nu ok, viršus apačia , misija įmanoma, kad perliukas tai man jau pasakė. o šonus kaip padaryt? Kažką aiškino apie šniūrinius virbalus kažkokius, čia reik tokių?
Atsakyti
Nereik jokių kitokių virbalų, viskas paprasta: pradedi nuo apačios, užsidedi kiek reik raštui akių, o iš šonų po 6 perliniam krašteliui, aišku, neskaitant kraštinių2,mezgi kokias 6-8 eiles perliniu raštu, paskui taip: kraštinė, 6 akys perliniam raštui, pats pleduko raštas, vėl 6 akys perliukui, kraštinė. Užbaigiant vėl tiek pat akių viršutiniam kraštui, kaip ir apačiai.
Atsakyti
Pagaliau pabaigiau uzsakymuka: pledukai dvyniams smile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(strazdaniux @ 2013 04 29, 16:37)
Pagaliau pabaigiau uzsakymuka: pledukai dvyniams smile.gif



koki siuleliai cia ?
Atsakyti
QUOTE(kristynka* @ 2013 04 29, 17:50)
koki siuleliai cia ?


Husar, 100% akilanas/akrilas 3nr vaselis. Kiek esu nerus ir sau ir kitiem tai labai smagiai lieciasi ir skalbiasi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(strazdaniux @ 2013 04 29, 13:37)
Pagaliau pabaigiau uzsakymuka: pledukai dvyniams smile.gif


wub.gif kaip miela
Atsakyti
QUOTE(ponia Lylia @ 2013 03 31, 21:41)
Užtikau gražų pleduką, įdedu, gal kam pravers.
user posted image
user posted image


O kaip lygines eiles čia išmegzti? g.gif blogosiomis? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Usnee: 09 gegužės 2013 - 09:31
QUOTE(Usnee @ 2013 05 09, 10:31)
O kaip lygines eiles čia išmegzti?  g.gif  blogosiomis? g.gif

man atrodo cia eina dvipusis rastas
Atsakyti
Sveikos, mezgėjėlės 4u.gif

Dar tik lapkritį būsiu teta, bet jau nenusėdžiu vietoje biggrin.gif išsirinkau modeliuką, bet vis tiek noriu patarimo, kokius siūliukus geriausia naudoti? g.gif Pledukas bus naudojamas žiemą-pavasarį. Tik nežinau, lovytėje ar vežimuke. Kokio dažniausiai jis yra mezgamas? Kokie matmenys universalesni?
Atsakyti