Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 10 24, 14:49)
nzn,bandysiu ryt,bet paziuresiu kaip jausiuos.siandien kazkaip maudena,tai gerai,kad nevariau  ax.gif

Aha,matyt grizo ji-Akvile vardu smile.gif  Ale tu lietuviu visur pilna,gulejau priesoperacinej penktadieni,priguzejo anesteziologu,pasirodo vienas lietuvis  smile.gif

turiu namie kazkiek duphastono,sakyciau atsiusiu 10 tabletku,ale kad negaliu iki pasto dasigaut  smile.gif Gorgio paklausk,jei ka prg ne karve kainuoja,vis laiko sutaupysi,nebent pas tave gp vizitai greitai gaunami.


Jo jo pagulinek, juk nera toms kilerems testuoti tiksliai laikas nustatytas??
Jo kur ju nera tongue.gif

As gal ir namie to dufastono rasciau, bet tai kiek jo gerti ir ar jis visada suveikia?? Nu paklausiu dar daktaro.

Egk - saunuole del testo. As pas gorgy treciadieni 15:00 4u.gif
Atsakyti
Kaip ir nustatytas,jas po intralipidu turi darytis 10-14 dienu,o jau tiek praeje,ryt bus dar daugiau.Tai kaip intralipidai suveike,nepamatysiu,bet bus aiski pati situacija,nes 20-24 svarbus laikotarpis,kai kai kam kyla imunitetas ir ji svarbu suvaldyti.
Atsakyti
Sveikutes mielosios senos ir naujos rasytojos wink.gif
Tris dienas tik nepaskaiciau, o va siandie beveik 3 valandas skaiciau visu naujas ir senas bedas.... Kazkaip liudna, o dziugina tai, kad visos vis ieskot sprendimo budu.. kad nepasiduodat laiko tekmei... 4u.gif
EGK - group.gif

QUOTE(Atiloja @ 2011 10 20, 20:14)
nu net nezinau, ar cia juoktis, ar cia verkt  doh.gif
sekmes dideliausios ir II  4u.gif


Nezinau, bet as apsizliumbiau....

Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 10 24, 15:04)
Kaip ir nustatytas,jas po intralipidu turi darytis 10-14 dienu,o jau tiek praeje,ryt bus dar daugiau.Tai kaip intralipidai suveike,nepamatysiu,bet bus aiski pati situacija,nes 20-24 svarbus laikotarpis,kai kai kam kyla imunitetas ir ji svarbu suvaldyti.


O tave nuves ar tu su metro trenktis turi?

Nu ka linkiu suvaldyti ta imuniteta. Man dar daug jo reikes valdyti blink.gif

beje kai jau man gorgis sakys kad reikia LIT, ar intralipidu tai ka as? is karto jam turiu sakyti, kad tuos as galiu pasidaryti kitose klinikose? man net baisu ar jis su manim normaliai kalbes kai as pas ji beveik nesigydysiu rolleyes.gif

tai pagal tave as pati galiu Intralipidus ir LIT ane? O jei Humira ir dar ten kazkokie brangus tai jau pas ji?
Atsakyti
QUOTE(PerKūnas @ 2011 10 20, 22:44)
Ot tai puikiai čia sušnekėjo... O nesiūlė vienai, be vyro važiuoti?
doh.gif

Taip ir siule: be vyro vaziuot wink.gif

Citas - tavo sapnas pieniu vynas musu ausims wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Terze @ 2011 10 24, 15:25)
Citas - tavo sapnas pieniu vynas musu ausims  wub.gif


Koks sapnas blush2.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2011 10 24, 11:28)
Koks sapnas  blush2.gif ?


Itariu, burejos pranasyste. mirksiukas.gif wub.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2011 10 24, 13:25)
O tave nuves ar tu su metro trenktis turi?

Nu ka linkiu suvaldyti ta imuniteta. Man dar daug jo reikes valdyti  blink.gif

beje kai jau man gorgis sakys kad reikia LIT, ar intralipidu tai ka as? is karto jam turiu sakyti, kad tuos as galiu pasidaryti kitose klinikose? man net baisu ar jis su manim normaliai kalbes kai as pas ji beveik nesigydysiu  rolleyes.gif

tai pagal tave as pati galiu Intralipidus ir LIT ane? O jei Humira ir dar ten kazkokie brangus tai jau pas ji?



Metro smile.gif

Tai taip ir sakyk,kad turi kur pigiau pasidaryt.Pas juos pacius del lit problemos,mazai laiko ligoninej gauna,tai manau supras ir pats nesiulys smarkiai.
O Humira ir IVIG pas ji,pigiau tikrai nerasi.Humira berods pigiausia superdruge ir asdoj.
Atsakyti
QUOTE(Žemyna_mėlynakė @ 2011 10 24, 15:34)
Itariu, burejos pranasyste.  mirksiukas.gif  wub.gif  4u.gif


As irgi itariu biggrin.gif terze - ten buvo geriau nei sapnas, ten tokiai moteriskei angelai pasnibzdejo o ji man perdave biggrin.gif

Keberiokst- o negaletu isimti TB padaryti ir nuvezti tave, man kazkaip neramu, tuose metro kartais tokios grustys blink.gif
Atsakyti
QUOTE(egk @ 2011 10 24, 14:46)
Man dar toks klausimas iškilo - o negalima ir LIT, ir imunoglobulino tuo pačiu kartu?

sito as nezinau, bet kaip Karpenko sake, is esmes didelio skirtumo tarp ju nera, todel gal taiko tik viena is ju. Keberiokst gal prasvies apie tai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(RositaK @ 2011 10 24, 15:57)
sito as nezinau, bet kaip Karpenko sake, is esmes didelio skirtumo tarp ju nera, todel gal taiko tik viena is ju. Keberiokst gal prasvies apie tai  4u.gif

Keberiokst, prašviesk a? help.gif
Aš Rositos klausiau ar negalima tuo pačiu bandymu ir LIT, ir imunoglobuliną leistis?
Atsakyti
QUOTE(egk @ 2011 10 24, 14:10)
Keberiokst, prašviesk a? help.gif
Aš Rositos klausiau ar negalima tuo pačiu bandymu ir LIT, ir imunoglobuliną leistis?



Manau geriau poros dienu skirtumas,bet sakau tik del to,kad zinau kad tokius intralipidus ir lit reiktu taip daryt,kitaip mazeja lit poveikis.Jis beje mazeja ir vartojant steroidus.Pasirinkimo gali ir nebuti,bet reiktu nusiteikti,kad prireiks daugiau lit.

O del poveikio tai jis visiskai skirtingas,tiklas aisku vienodas-pastoti ir issaugoti nestuma.
LIT sukuria apsaugini sluoksni aplink nestuma ir ismoko organizma pazinti nestuma kaip svetima kuna,nei kaip kazka sava.
IVIG mazina kileriu aktyvuma ir skaiciu,tai yra mazina galima ataka.
Abu dalykai veikia labai uztikrintai,bet jei moteris ir taip reaguoja i butent to vyro lasteles,tai LIT kaip ir nereikia.Kaip ir jei nera tos kileres uzkile,ir nera dq match,tai yra galimybes kad jos uzkils,IVIG irgi nereikalingas.
Atsakyti