Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

Ir as gavau dainike. Kancios nera isgirdus biggrin.gif
Atsakyti
Gavau dainą ir kai ką priplosiu lotuliukas.gif

O šiaip džiaugiuosi jei kam davė naudos seminarai, ir aišku didelis dėkui Andriui už seminaro pravedimą 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kikirike: 17 spalio 2011 - 22:25
Pirmai atlikusiai šią užduotį, dovanoju prizą - pataisyti Maggy reputaciją biggrin.gif Viešai pareiškiu, kad ši ponia, nepadarė paskutinio dainos žaidimo va šitai !dainai cool.gif
Atsakyti
QUOTE(rG @ 2011 10 17, 23:45)
Pirmai atlikusiai šią užduotį, dovanoju prizą - pataisyti Maggy reputaciją biggrin.gif Viešai pareiškiu, kad ši ponia, nepadarė paskutinio dainos žaidimo  va šitai !dainai  cool.gif


ši lengvesnė nei kurią gavau lotuliukas.gif
Atsakyti
Awful... Net nepradėčiau kurti tai dainai nuotraukos.. Ta melodija išbalansuoja.. biggrin.gif Aukso medalis tai, kuri sugebėtų sukurti. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ka @ 2011 10 17, 22:53)
Awful... Net nepradėčiau kurti tai dainai nuotraukos.. Ta melodija išbalansuoja..  biggrin.gif  Aukso medalis tai, kuri sugebėtų sukurti.  biggrin.gif
Čia tipo dėl to, kad gavusį išbalansuoja, galima užduoties neatlikti? smile.gif Normali ta daina. Na, tiek to, aš čia šiaip, Maggie sakė kada nors padarys smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rG @ 2011 10 18, 00:00)
Čia tipo dėl to, kad gavusį išbalansuoja, galima užduoties neatlikti? smile.gif Normali ta daina.  Na, tiek to, aš čia šiaip, Maggie sakė kada nors padarys smile.gif


nu aš nieko nesakau,pavyks tai pavyks blush2.gif reik man dar savo dainai padaryti kažką lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikirike @ 2011 10 17, 23:02)
nu aš nieko nesakau,pavyks tai pavyks  blush2.gif reik man dar savo dainai padaryti kažką  lotuliukas.gif

Ne Tau sakiau tongue.gif Pavyks, viskas normaliai. Jei daina nepatinka, galima kažką humoristinio padaryti. Man įstrigo labai Yvetės toji moteris rožiniam fone, jaučiu jau nebėr tos nuotraukos? Galėtų įdėti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rG @ 2011 10 18, 00:00)
Čia tipo dėl to, kad gavusį išbalansuoja, galima užduoties neatlikti? smile.gif Normali ta daina.  Na, tiek to, aš čia šiaip, Maggie sakė kada nors padarys smile.gif

Ne, ne. Nepasiteisinimas. smile.gif Ir iš viso, aš daugiau apie save čia kalbu. Man būtų kančia foto daryti šiai dainai. Aišku, kiekvienas turim savo skonį. Gal ką nors tokios dainos labai įkvepia. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rG @ 2011 10 18, 00:05)
Ne Tau sakiau tongue.gif Pavyks, viskas normaliai. Jei daina nepatinka, galima kažką humoristinio padaryti. Man įstrigo labai Yvetės toji moteris rožiniam fone, jaučiu jau nebėr tos nuotraukos? Galėtų įdėti biggrin.gif


tai aš čia norėjau pasakyti kad aš pabandysiu bet neprižadu blush2.gif aš irgi pamasčiau jei nepatinka gi galim humoristiškai kaip nors apipavidalinti lotuliukas.gif
Atsakyti
oj, negalėjau čia nepapeistinti: http://www.facebook....1...pe=1&ref=nf

prieš akis Kikirikės darbas, kur ten pabandymai su šokėja buvo, jei gerai pamenu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(noisy-B @ 2011 10 18, 00:08)
oj, negalėjau čia nepapeistinti: http://www.facebook....1...pe=1&ref=nf

prieš akis Kikirikės darbas, kur ten pabandymai su šokėja buvo, jei gerai pamenu smile.gif


ta prasme pamačius šią foto prieš akis mano foto stovi? taip supratau? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kikirike: 17 spalio 2011 - 23:11