Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių fotografai

QUOTE(teplė @ 2012 02 22, 22:07)
o aš norėčiau! kai ruošiausi vestuvėms, nesureikšminau nei pačios ceremonijos, nei fotografavimo. tada atrodė, kad tai tik kvailas formalumas. fotografavo vyro pažįstama/draugė prie BERŽŲ doh.gif  lotuliukas.gif  dar pamenu, kad norėjosi per vestuves ją nudėti, kokia įkyri buvo.
praėjo beveik keturi metai. bijau atsiversti fotoalbumą...

Jūs rinktumėtės, nes jau nusvilot kartą. Lygiai taip pat aš išsirinkus tokį fotografą po kelių metų bijočiau atsiversti fotoalbumą.
Atsakyti
QUOTE(velniuke_ @ 2012 02 22, 01:52)
Sveikos merginos,

Gal kas galetu pasakyti savo atsiliepimus apie fotografa Audriu Kairi ?

Busiu be galo dekinga!! smile.gif


Mes buvome su juo susitikę, gana drovus vaikinas, meniškos sielos, tačiau nekalbus, atrodė žodį po žodžio reikia traukti, nuotraukos neblogos buvo, bet jo nesirinkome dėl pasyvumo, patys esam nelabai mėgėjai fotografuotis, norėjom labiau entuziastingo žmogaus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(velniuke_ @ 2012 02 23, 01:12)
O per kiek laiko jis paruosia nuotraukas ??

per 4 men. mirksiukas.gif nors zinau,jog kartais praso ir daugiau laiko mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sandralija @ 2012 02 23, 21:17)
per 4 men. mirksiukas.gif nors zinau,jog kartais praso ir daugiau laiko mirksiukas.gif

Aš kaip tik bijočiau rinktis fotografą, kuris pristato nuotraukas per trumpiau nei mėnesį wink.gif
Atsakyti
Mes pasirinkome Audriu Kairi, ziuresim,kaip bus smile.gif Tikiuosi, kad nenusivilsim smile.gif
Atsakyti
QUOTE(solo @ 2012 02 23, 11:40)


thumbup.gif savifoto musu vestuves foografavo. Isskirtines nuotraukos isejo, vis pasiziuriu ir ta pati sypsena veide isitaiso, kaip ir vestuvinese nuotraukose biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Carpe diem @ 2012 02 23, 12:49)
Gal kas galit pakomentuoti dėl šių fotografų (reikia apsispręsti dėl vieno) smile.gif :
Kęstas Masilionis
Vilmantas Žilinskas
Everafter - fotografuoja dviese
FotoJura - fotografuoja dviese
Vaidas Garla
Rimantas Steponavičius



Rinkčiausi Vilmantą arba Rimantą. Patariu susitikti su abiem, arba bent jau pabendrauti telefonu ar laiškais, dažnai išsirinkti tampa kur kas paprasčiau po to smile.gif Everafter nelabai girdėti, tikriausiai ne per seniausiai fotografuoja, fotojuros nuotraukos kažkaip neužkabino nėkiek, o Kęstas su Vaidu tokie lyg ir neblogi, tvarkingos gražios fotkės bet kažkaip irgi nežinau... Įdomu kokie kainų skirtumai dar pas juos. Tiek Vilmantas, tiek Rimantas, man atrodo turėtų būti brangesni už kitus paminėtus, ne? blush2.gif

O šiaip, rinktis juk tau, imk tą, kuris arčiausiai širdies, kurio nuotraukos patinka, ir kuris kaip žmogus atrodo artimas, nepasikėlęs smile.gif

P.S. Esu turėjusi su Vilmantu reikalų - fotografavo jau dviejų mano draugių vestuves, viskas super, jaunas, fainas, kupinas idėjų, linksmas. Patiko ne tik draugėms bet ir svečiams. O Steponavičių pusbrolio vestuvėse berods mačiau, buvau atėjusi tik pasveikinti prie zakso, ramus toks pasirodė blush2.gif Dar gali pasižiūrėti Pocej nuotraukėles, labai gražios ir stilistika į tavuosius paminėtus panaši.
Atsakyti
QUOTE(Red_Rose @ 2012 02 24, 02:40)
Rinkčiausi Vilmantą arba Rimantą. Patariu susitikti su abiem, arba bent jau pabendrauti telefonu ar laiškais, dažnai išsirinkti tampa kur kas paprasčiau po to smile.gif Everafter nelabai girdėti, tikriausiai ne per seniausiai fotografuoja, fotojuros nuotraukos kažkaip neužkabino nėkiek, o Kęstas su Vaidu tokie lyg ir neblogi, tvarkingos gražios fotkės bet kažkaip irgi nežinau... Įdomu kokie kainų skirtumai dar pas juos. Tiek Vilmantas, tiek Rimantas, man atrodo turėtų būti brangesni už kitus paminėtus, ne?  blush2.gif

O šiaip, rinktis juk tau, imk tą, kuris arčiausiai širdies, kurio nuotraukos patinka, ir kuris kaip žmogus atrodo artimas, nepasikėlęs  smile.gif

P.S. Esu turėjusi su Vilmantu reikalų - fotografavo jau dviejų mano draugių vestuves, viskas super, jaunas, fainas, kupinas idėjų, linksmas. Patiko ne tik draugėms bet ir svečiams. O Steponavičių pusbrolio vestuvėse berods mačiau, buvau atėjusi tik pasveikinti prie zakso, ramus toks pasirodė   blush2.gif Dar gali pasižiūrėti Pocej nuotraukėles, labai gražios ir stilistika į tavuosius paminėtus panaši.

Labiausiai patiko Kęstas Masilionis, deja, jis jau užimtas sad.gif man jis atrodė išskirtiniausias iš šių visų smile.gif
Rimantas dar nežinau, ar neužimtas, laukiu atsakymo.
Everafter dirba jau ilgokai, virš 5 metų atrodo, jų stilius klasikinis, man visai nieko, bet dar dvejoju.
Fotojura buvau jau gerokia anksčiau pastebėjusi, jie man kažkoks viduriukas tarp reportažinės ir režisūrinės fotografijos, bet kažkaip ne visos poros geria išeina mano akimis.
Kainų skirtumai visų šių fotografų nėra dideli, tikrai nėra taip, kad Vilmantas ir Rimantas yra brangesni už kitus gerokai, jie abu pigesni už Fotojura, panašiai kaip jie ima ir Vaidas Garla.
Tiesa, K. Masilionio kainos taip ir nesužinojau smile.gif
Dėl kitų variantų - taip, man A. Pocej patinka, kaip ir V. Vaišvilaitė, E. Scinskas, tačiau A. Pocej ima 6000 Lt, kaip ir A. Babičius.
Dar žiūrinėju bird.ph - gražu, atiitnka mano įsivaizduojamą stilių, bet brangoka, už tą kainą galiu ir į V. Morozovą kreiptis.
Gal dar kas turit kokių minčių/pasiūlymų dėl panašaus stiliaus fotografų?
Tiesa, pasižiūrėjau ne kartą girtos linosfoto.lt - kaina tikrai priimtina, tik labai sunku apsispręsti, nežinau, kiek ji dera ar nedera prie mano aukščiau išvardintų fotografų stiliaus g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Carpe diem: 24 vasario 2012 - 11:20
sveikos, mes irgi pasirinkome Audriu Kairi, is tiesu jis toks gan keistokas pasirode, bet neblogaja prasme, pirmo susitikimo metu tai tikrai labai nekalbus buvo, galima sakyt prase dar apziurinet kitus variantus, bet pamateme draugu foto, kurias jis fotografavo net neabejojome, kad imsim ji rolleyes.gif ir kas idomiausia jis jiem nuotraukas padare per menesi, tiesa tie draugai tuokesi rugsejo pradzioj.
Atsakyti
QUOTE(Carpe diem @ 2012 02 24, 11:17)

Dar ką siūlyčiau, tai DOYOU Photography

Kad ir DaliaFoto atrodo labai patobulėjus nuo pirmųjų savo foto, ir kiek žinau, nėra labai brangi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo solo: 24 vasario 2012 - 14:05
O apie bird.ph gal kokių konkrečių atsiliepimų yra?
Atsakyti
QUOTE(Carpe diem @ 2012 02 24, 12:17)

Gal dar kas turit kokių minčių/pasiūlymų dėl panašaus stiliaus fotografų?



www.slstudija.lt clap.gif
musu vestuvine fotosesija dare pries keleta metu, o dar iki dabar bendraujam su seimyninem fotosesijom smile.gif
Atsakyti